Skocz do zawartości

trening grandysow 3-4czerwca


pozdro600
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie sie dowiedzialem ze trening jest trzydniowy ;) pozostalo zaliczyc szkole i znalezc kogos na zastepstwo w pracy na trzy dni , no i ..... zrobic bandita zeby nie dymaly mnie gieesy na prostej :)

Jezdziles tym banditem na majowych grandysach w grupie C?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadę, zobaczymy czy skandynaf (hayka) też poleci...

 

zaraz się umówię z mańkiem na jutro i dogadam szczegóły,

 

pozdro600 - masz pomysła na transport ?? i kiedy wyjeżdżamy ?? we czwartek ??

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sprubuję ustawić się na trzy dni. Po trzech dniach na torze, będziecie mieli dosć moto na tydzień :icon_mrgreen: Bo potemod następnego czwartku kolejna runda MMP :icon_twisted:

 

Panowie,

 

Potrzebny jest :

 

1. Samochód z hakiem

2. Przyczepka

 

Można jechać na motocyklach, ale cuda się zdarzają i ciężko ewentualnym gruzem wracać. Poza tym można wtedy do bagażnika sprzęt załadować i...opony np. moje :icon_mrgreen: Maks. 4 nas wejdzie co by nie jak sardynki, i wtedy przyczepka na 3 moto : zapakujemy 3, w poznaniu wypakujemy jeden a wsadzimy mój a tym wypakowanym ktoś, czy nawet ja może podjechać do toru - to jest 4 km. :icon_twisted:

 

Można wynająć przyczepkę, lub zabrać namiot - namioty. Ja mam 3 osobowy i do tego duży materac. Wtedy wychodzi taniej, ale przyczepka też nie jest droga - należy tylko mieć długi przedłużacz - coby do prądu podpiąć.

 

Co do przyczepki to do końca przyszłego tygodnia trzeba się decydować, żeby gościo podciągnął na miejsce.

 

I wyjechać w czwartek wieczorem - ja nie dam rady przed 20 - 21 (praca, praca itd). Dobrze przed wyjazdem dobrze się wyspać, bo tam nie ma co liczyć na sen długi - zwłaszcza jak będzie cieplej.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie dopytalem, co bym dal rade pozyczyc:

przyczepka 1.2m x 3m (czyli dupa, 1 - moooże 2 moto)

laweta samochodowa długość 4.5m, bez podłogi - tylko na koła, cos by z tym ew. można pokombinować i 3-4 pewnie by wlazly, moze wiecej, ale.. urzadzenie jest dwuosiowe, z własnym hamulcem, waga 1590kg - czyli wymaga uprawnienia na przyczepy (kat. E) oraz samochodu o masie jakies 2 tony do ktorego mozna to przyczepic

 

nie mam samochodu z hakiem (na czerwiec to wogole nie mam skad samochodu wziac)

cos jeszcze poszukam, ale dopiero po 22gim, to jak wczesniej cos zalatwicie to dajcie znac

 

co od noclegu to ostatnio spalismy na Polskiej, 130zl za trojke, chyba 75 za jedynke, kawalek od toru, hotelik spoko, mieli (maja) jakis problem z kanalizacja i sie troche w niektorych pokojach roznosily "perfumy" ale pozostawienie wlaczonego wyciagu dawalo rade; poza tym tam jest sporo pokoi do wynajecia w okolicy (ja ma zalatwione to mnie nie liczyc)

 

ew. moge jeszcze pewnie zalatwic przyczepe na jakies 18 motocykli :icon_twisted: ale tylu chetnych tu nie widze (no i wtedy zupelnie nie mam jej do czego przyczepic :icon_twisted: )

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

już wiem, że skandynaf nie jedzie (praca), mi zostają jeszcze przewody stalowe i crash-pady, ale na montaż już się umówiłem... załatwiam intensywnie samochód z hakiem, maniek pewnie pomoże z przyczepką,

 

ja śpię w przyczepce kampingowej i mam długi przdłużacz - maniek, co ty na to :icon_twisted: ... mam też 20l kanister :icon_twisted:

 

tyle na razie,

 

 

 

pozdro

Edytowane przez lobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba tez kimam w przyczepce tylko nie wiem jeszcze czy jade na 2 czy 3 dni.....Maniek czy bedziesz moze ewentualnie mial tego focusa z hakiem? bo w escorcie mojej Gosi jest cos z zawieszeniem przednim i nie wiem czy ona sie wyrobi z jego naprawa.poza tym trzeba by bylo jakas dobra firme z przyczepkami znalezc, ewentualnie zterroryzowac Bogucki Company zeby to nas nie wyhooyali tak jak ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki co prawda nie biorę udziału w grandysach ale jak co to ewentualnie mogę coś pomóc tu w Poznaniu na miejscu, z roboty mogę pożyczyć Kangoo z hakiem i w miarę dużą przyczepką 2 może 3 sprzęty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

to uporządkujmy sprawy:

1. kto jedzie na 100% ?? i na ile dni ??

2. co możecie załatwić, żeby się nie dublować ??

3. kto jedzie jako zawodnik, a kto jako kibic ??

 

odp.

1. jadę, 3 dni,

2. 2 kanistry, przedłużacz,

3. biorę moto,

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...