Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

wiesz... ja sie ciebie czasami boje.. to nie wim czy ty do konca kobieta jestes... ze wzgledu na tomka sprawdzac nie bede :D wiec poki co masz status kumpla ;p czyli.. nie jestes strona w tej sprawie :cool: hahaha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wiesz co Miruś........BUJAJ SIĘ :clap: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem, że z tymi zdjęciami to niezła akcja.

@Qóba. Ty się nie stresuj.

 

@Reszta zainteresowana. Bez urazy. A potem sie dziwicie, że macie trudności w kontaktach i kołopoty z paczką do jeżdżenia. W końcu już tacy młodzi nie jesteście. I bardzo proszę nie napadać na mnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O JEŻU!!!

Widzę,że na moim ukochanym Pomorzu same DŻEJMMSY BŁONDY i insze

agienty 007 się pozostawali.

LUDZIE,MŁODZIEŻY,RODACY-wyluzujcie troszeczkę.

Czy aby na pewno czyjeś dobra, a może uczucia religijne(jakiś islam,albo co gorszego) zostały naruszone?

A może to jakaś aleja gwiazd?Czyżby wpierwej wymagany był kontakt z agentem?

Przecież to jest jakiś ślad dla tych pokoleń,które nadejdą.

Pierwszy-lepszy(pomijając kryminalistów) w taki obszar medialny-jakim bez wątpienia jest NET-nie trafia.

SZUKAJMY POZYTYWÓW W ŻYCIU-NIE DOSZUKUJMY SIĘ PODSTĘPÓW

ŻYJE SIĘ TYLKO RAZ-PÓŻNIEJ SIĘ STRASZY

 

czego sobie i Wam życzy zawsze ten sam-PADRE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O JEŻU!!!

Widzę,że na moim ukochanym Pomorzu same DŻEJMMSY BŁONDY i insze

agienty 007 się pozostawali.

LUDZIE,MŁODZIEŻY,RODACY-wyluzujcie troszeczkę.

Czy aby na pewno czyjeś dobra, a może uczucia religijne(jakiś islam,albo co gorszego) zostały naruszone?

A może to jakaś aleja gwiazd?Czyżby wpierwej wymagany był kontakt z agentem?

Przecież to jest jakiś ślad dla tych pokoleń,które nadejdą.

Pierwszy-lepszy(pomijając kryminalistów) w taki obszar medialny-jakim bez wątpienia jest NET-nie trafia.

SZUKAJMY POZYTYWÓW W ŻYCIU-NIE DOSZUKUJMY SIĘ PODSTĘPÓW

ŻYJE SIĘ TYLKO RAZ-PÓŻNIEJ SIĘ STRASZY

 

czego sobie i Wam życzy zawsze ten sam-PADRE

 

A po tobie tylko milczenie :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agabusa!

A ja tradycyjnie dzisiaj całe przedpołudnie smigałem -Zukowo -Kartuzy -Wejherowo.Super pogoda super jazda .

Pozdrowionka już z pracy /cała poczekalnia ludzi a ja pisze do Ciebie / ;)

 

I jeszcze jedno tradycyjne pytanie którego nie może tutaj zabraknąc przed weekendem:

Jakie plany na weekend!!!!!!!!!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agabusa!

A ja tradycyjnie dzisiaj całe przedpołudnie smigałem -Zukowo -Kartuzy -Wejherowo.Super pogoda super jazda .

Pozdrowionka już z pracy /cała poczekalnia ludzi a ja pisze do Ciebie / :icon_exclaim:

 

I jeszcze jedno tradycyjne pytanie którego nie może tutaj zabraknąc przed weekendem:

Jakie plany na weekend!!!!!!!!!! :(

 

 

 

Jak do mnie?..Do wszystkich!! ;)....;))

 

odpowiadam na pytanie: w ten weekend na mnie nie liczcie. Wyjezdzam...za Koszlin nad morze....wychodzi na to,ze szybciej mozna sie dogadac z forumowiczami z Chelmna niz trojmiasta.Paranoja:).....

 

mam nadzieje,ze pamietacie o 26,08 w De Lux'ie:)

Edytowane przez Agabusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do mnie?..Do wszystkich!! :(....;))

 

odpowiadam na pytanie: w ten weekend na mnie nie liczcie. Wyjezdzam...za Koszlin nad morze....wychodzi na to,ze szybciej mozna sie dogadac z forumowiczami z Chelmna niz trojmiasta.Paranoja:).....

 

mam nadzieje,ze pamietacie o 26,08 w De Lux'ie:)

Tak jak piszesz-szowiniści z TRÓJMIASTA dogadywanie co do wspólnych przejażdżek uważają co najmniej za niestosowne,a już zauważyć jakichś buraków z ościennego Lęborka i do plebsu przemówić,że temat zauważyli

ale nie są zainteresowani http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=54652&hl= -to coś nie do pomyślenia;tym bardziej,że chłopaki wybierają się w Wasze strony.

 

optymistyczne pozdrówka-PADRE

Edytowane przez PADRE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce mi opadły jak przeczytałem to co niektórzy tu nagryzdali.

Nie bede sie na ten temat wypowiadał bo szkoda czasu i nerwów....

Sądze że na ten temat można pogadać w długie jesienne wieczory :wink:

Ale do rzeczy:

Lechu czy możesz stworzyć jakąś liste osób które namalują sie na tym spotkaniu w De luxie?

Nie widze zbyt wielkiego entuzjazmu, ale tak jak zapowiadałem jeżeli zorganizuje się 10 osób to jestem 11 na liście (Ptaszyna 12 :bigrazz: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

corel najlepszym przyjacielem kobiety...albo jakis photoshop :icon_idea:

 

ps. ja chyba jeszcze nie spotkalem kobiety , ktora bylaby zadowolona ze swojago zdjecia ;p

 

Bo przeraża je prawda. Zdjęcie bez makijażu, bez kilograma tapety na twarzy... Masakra :icon_razz:

 

A później tak to jest, budzisz się rano w łóżku, przekręcasz na bok i krzyczysz "AAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa :bigrazz: " "O rany, to tylko TYYYY :clap: " :biggrin: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo przeraża je prawda. Zdjęcie bez makijażu, bez kilograma tapety na twarzy... Masakra :biggrin:

 

A później tak to jest, budzisz się rano w łóżku, przekręcasz na bok i krzyczysz "AAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa :clap: " "O rany, to tylko TYYYY :biggrin: " :icon_idea: :bigrazz:

 

Widzę, że co poniektórzy tutaj mają ciekawe przeżycia :icon_eek: ciekawe tylko czemu na Was to trafia,a nie sądzę żeby to byl efekt braku pieknych kobiet :wink:

 

 

 

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...