Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie uda mi sie jednak wyrwac na Zaspe, sciemnie, że musze na poczte jechac zrobic przelewy :biggrin:

 

W weekend Rewa/Hel wg mnie jest dobrym pomysłem :icon_twisted:

 

DODANO:

 

No i zaspa zaliczona, Mirek na rowerku, Andon masz bardzo ładną dziewczynę :buttrock:

Edytowane przez QóBa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agabusa!

a może popołudniowy wypad na kawe gdzieś na Kaszuby?

Dostałaś e-maila ?

 

 

weterynarzu ja z ogromna checia,ale we wtorek obchodze urodzinki- nie swoje...corki i musze sie liczyc z pewnymi kosztami...Czy De luxe bylby dla Was strata czasu?...Wiem,ze to nie jazda daleko ...za lasy i gory....ale posiedziec i wypic piwko(bezalkoholowe of kors:))....to chyba nie zaszkodzi. No nic. W kazdym badz razie ja bede w sobote wieczorkiem na 100%, bo nigdy tam nie bylam i ciekawa poprostu jestem jak tam jest:)....

Edytowane przez Agabusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weterynarzu ja z ogromna checia,ale we wtorek obchodze urodzinki- nie swoje...corki i musze sie liczyc z pewnymi kosztami...Czy De luxe bylby dla Was strata czasu?...Wiem,ze to nie jazda daleko ...za lasy i gory....ale posiedziec i wypic piwko(bezalkoholowe of kors:))....to chyba nie zaszkodzi. No nic. W kazdym badz razie ja bede w sobote wieczorkiem na 100%, bo nigdy tam nie bylam i ciekawa poprostu jestem jak tam jest:)....

sobota wieczorek to która to dla Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakos sie idzie dogadac chyba..:flesje:....dla mnie to jest 19,00. Jesli dla kogos za pozno to mozemy jechac o 17,00...sa jakies propozycje?

¨Mnie De lux nie urzadza.... Poza tym nie ma pogody na moto bo zaraz bedzie padac.... Chetnzch widze ze tez jest nie wielu........

A moja dziewczyna jest najpiekniejsza na swiecie! Gwarantuje ze piekniejszej nie znajdziecie :clap: Poza tym jest juz zajeta ;)

Edytowane przez Andon13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

¨Mnie De lux nie urzadza.... Poza tym nie ma pogody na moto bo zaraz bedzie padac.... Chetnzch widze ze tez jest nie wielu........

A moja dziewczyna jest najpiekniejsza na swiecie! Gwarantuje ze piekniejszej nie znajdziecie :clap: Poza tym jest juz zajeta ;)

 

Noo andon wiesz co mowic...:flesje:.....a moze politologia?..:D...

No nic...to trudno...ja tam i tak sie wybieram..bo nie bylam.Ot co:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale leje w Gdyni ,chmury na potęge .A ja znowu w pracy!

Dlaczego ja jeszcze nie widziałem Ptaszyny ?Jeżeli jedna kobieta mówi o drugiej ,że jest bardzo ładna to musze Ją zobaczyć.

Pozdrowienia dla Wszystkich

 

Noo weterynarzu ja Ci musze powiedziec,ze Andon to nie jest chudzinka o wzroscie karzelka:).....

 

 

Co do pogody...sluchaj, jak to ktos kiedys powiedzial -"to nie pogoda jest zla, tylko zle ubrany motocyklista"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...