Skocz do zawartości

Serwisowki


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki kolego ale może miał by ktoś w ojczystym języku :P

 

Że tak powiem takie rzeczy tylko w erze :P niestety musisz się zadowolić po angielsku albo jak wolisz po niemiecku , francusku i chyba jeszcze jakiś język jest tam na stronie do wyboru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SUZUKI GS 500 89-97' Haynes Service & Repair Manual

 

Oddam w dobre ręce :) w wersji papierowej, kompletnej (kilkaset stron tekstu, zdjęć i rysunków) w zamian za dobry browarek (np. LECH Pils :)). Najlepiej odbiór osobisty w Poznaniu by nie tworzyć niepotrzebnie kosztów przy wysyłce.

Mam jedną sztukę, która znalazła się podczas porządków a motocykla tego już nie posiadam.

Nie handluje instrukcjami, innych nie mam więc proszę nie pytać :)

 

Pozdrawiam

Wyatt

 

kontakt w razie czego: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam serwisówki lub samego schematu instalacji elektrycznej (oraz sposobu poprawnego ustawienia zapłonu) do motocykla takiego jak kawasaki kz 250 ale dwucylindrowego (to wyżej jest fajne ale brakuje jednego cylindra) Jak ktoś posiada to pisać będę zobowiązany

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, poszukuję serwisowki do Hondy MTX 125 1990r. Ogólnie czeski film, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :notworthy:

 

http://docs5.chomiku...-Serwisówka.pdf

 

http://rapidshare.com/files/75680653/DFMC.-.Honda.Mtx.Mbx.125-200.Workshop.Manual.pdf

Mam tylko to.....

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Grzykrzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, od 3 miesięcy jestem posiadaczem hondy shadow 750 z 2005r. jak na razie wszystko OK tylko nie mogę znaleźć trochę danych technicznych np. jakie ciśnienie powinno być w kołach przy jeździe samemu i z pasażerem, jak podkręcić tylne teleskopy przy jeździe (1 lub 2 osoby)a faktycznie to poszukuję serwisówki do mojej Hondy. Czy ktoś może napisać gdzie i jak szukać tych i innych danych. Dzięki za pomoc :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...