Skocz do zawartości

co myslicie o kmx 125 .z 86r


Rekomendowane odpowiedzi

czesc. mam okazje kupic taki sprzet bardzo tanio i dotego z mozliwoscia zarejstrowania na motorower i chciałbym sie dowiedziec czy watro kupic go.czy blokowlai kiedys te kmxy?czy trudno go odblokowac? teraz jezdziłem mz 251 ale umnie sie niesprawdziła(mieszkam przy lesie) no i chce sobie kupic kmx z tego powodu ze znalazłem go bardzo tanio...wiec jakbyscie byli mili to napiszcie mi to co powinienem wiedziec o nim:) szukałem na forum ale nic nieznalazłem o starszych rocznikach bo pewnie sie róznia duzo od nowszych np.93...starszy rocznik pewnie jest gorszy troszke od nowszego..wiec napiscie co wiecie..zgóry dziękuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się wkręca spokojnie na 10-11 tyś i vmax minimum 120 to nie jest zablokowany, ja miałem z 2001 znajomy miał z 89 i różniły saię tylko kolorami , co jakieś 5-6 tyś trzeba wymienić tarcze sprzęgła, tłoczek starcza spokojnie na 25tyś pod warynkiem że był dobrze traktowany

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli te starszne niczym sie nieróznia od nowszych?? no włąsnie neiwem czy zablokowany czy nie ale hyba nie bo jak go widizałem to miał taka wielka koste ztyłu ..jakby był zablokowany to hyba by niebyło sensu takiej wstawiac?? a wie tu ktos jak sie odblokowauje takowego kmx??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe kostki to jawidziałem na niejednej DT80 :]

 

A co do blokady:

1) Na łączeniu gaźnika z cylindrem - podkładka, uszczelka (chyba króciec cylindra ale mogę sie mylic)

2) wydech cały obszukaj

3) A co do modułu to nie wiem jak jest w kmx wic sry :D

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom o opone bo wiecie umnie to raczej niecodxzieny widok :clap: w mz mam 16 a tam w 125 kosta wielgachna ale niewarzne:P

 

Słodkie :icon_razz:

 

A z tego co się orientuję to starsze KMX miały same blokady mechaniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z nowszymi KMX-ami 125, roczniki ok.98 / mozna je latwo odblokowac i jak jest z czesciami do tych motorkow, tarcze sprzegla co 6tys. trzeba wyminiac :icon_razz: . Jestem zainteresowany kupnem kmx za niedlugo.

Pozdrawiam :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kryza na wyjściu z cylindra to raz, przegrody w dyfuzorze to dwa, blaszka w tłumiku to 3 (najlepiej przewiercić na wylot, lepiej dołem ciągnie) , można wymienić pokrywkę z większym otworem wlotu filtra (trzeba dorobić we własnym zakresie, mi zajeło 30 min), tulejka na przepustnicy, kryza w krućcu ssącym i na końcu coś w module/zapłonie że się nie wkręca na czerwone pole

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się wkręca spokojnie na 10-11 tyś i vmax minimum 120 to nie jest zablokowany, ja miałem z 2001 znajomy miał z 89 i różniły saię tylko kolorami , co jakieś 5-6 tyś trzeba wymienić tarcze sprzęgła, tłoczek starcza spokojnie na 25tyś pod warynkiem że był dobrze traktowany

Różnią sie tym ze te nowsze mją gazówki z tyłu i cylinder z nikasilem.

tutaj opis blokad http://www.kmx125.de/ i klika danych o motocyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Używam tego sprzętu od paru miesięcy, jeździ mi się nim całkiem fajnie.

Mój był dławiony na gaźniku i blokada na module. Można to usunąć samemu.

W wydechu nie grzebałem, nie bardzo wiem, za co się złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...