Skocz do zawartości

Wasze opinie na temat akumulatorów


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No i q---a ;) wykrakaliscie tymi swoimi postami. Padlo mi aku. Zamowilem tego Fiamma- Winda od kolesia z allegro, Roznica miedzy cena sklepowa a allegro z przesylka to ponad 3 dychy, po ulicy nie chodzi. Czekam, jak dostane i uruchomie to dam znac. Zastanawia mnie jedno, mialem JMT i nigdzie nie znalazlem oznaczenia roku produkcji, zwykle bylo wybite na +zacisku, a tu nic pusto, jest inny sposob na sprawdzenie daty produkcji? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam dostalem na 2 dzien zalalem elektrolitem i odczekalem pol dnia aby plyty zmiekly, przez noc ladowalem, 1,5 A. Zalozylem i kreci pieknie. Mam nadzieje ze dluuuuugo mi posluzy.

 

Wie ktos jak jest oznaczony rok na aku?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

No i q---a :buttrock: wykrakaliscie tymi swoimi postami. Padlo mi aku. Zamowilem tego Fiamma- Winda od kolesia z allegro, Roznica miedzy cena sklepowa a allegro z przesylka to ponad 3 dychy, po ulicy nie chodzi. Czekam, jak dostane i uruchomie to dam znac. Zastanawia mnie jedno, mialem JMT i nigdzie nie znalazlem oznaczenia roku produkcji, zwykle bylo wybite na +zacisku, a tu nic pusto, jest inny sposob na sprawdzenie daty produkcji? Pzdr.

 

Witam!

I coś więcej już wiesz na temat tego aku?

Nosze się z kupnem(chyba od tego samego allegrowicza) Fiamma Wind i się zastanawiam, jak się spisuje.

Widzę też, że aku sprzedawane są bez elektrolitu- gdzie go kupowałeś?

Pozdrawiam

Robakkk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Yuasa!! Fabryczny aku padl mi tej wiosny po 10 latach!!

I to tylko dlatego, ze o niego nie zadbalem jak nalezy!!

Dlatego teraz tez kupilem Yuase i to zelowa. Niestety kosztowalo mnie

to ponad 200zl ale jestem pewien, ze wart jest swej ceny.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Yuasa!! Fabryczny aku padl mi tej wiosny po 10 latach!!

I to tylko dlatego, ze o niego nie zadbalem jak nalezy!!

Dlatego teraz tez kupilem Yuase i to zelowa. Niestety kosztowalo mnie

to ponad 200zl ale jestem pewien, ze wart jest swej ceny.

... i tu mnie ucieszyłeś ... tez kupiłem Yuasę ... bo w sklepie zachwalali że najlepsza ... sam dałem dwie tówki ... bo mi Saito padł o dwóch latach ... a na mikołaje bez aku nie pojechałbym ...

Edytowane przez kriss.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupilem najtansze aku kwasowe i 2 sezony bez ladowania i nic zero problemow.

 

co do yuasy to jest firma ktora sprzedaje te same akumlatory po inna nazwa ale o polowe taniej. zapytam kolegi jak sie nazywaja i dam cynk.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do yuasy to jest firma ktora sprzedaje te same akumlatory po inna nazwa ale o polowe taniej. zapytam kolegi jak sie nazywaja i dam cynk.

 

Chetnie sie dowiem pod jaka nazwa. Oczywiscie, ze ten sam producent czesto robi pod kilku

markami swoje produkty. Rzecz w tym, ze najczesciej jednak poza logiem roznia sie jeszcze

jakoscia. Nie zawsze ale najczesciej.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Pytanie pierwsze czy chodzi o Bosh czy o Bosch ??? Znam osobiscie produkty Bosch.

 

do SUZI ( obydwoch uzywalem SAITO - Louis ) zo chyba 20,- € Dwa lata gwarancji jak padna to wymiana jak przetrzymaja 2 lata to tez ok.

 

Co do zelowego to do Enduro - Cross ( do uzywania w terenie mozna polecic ) Zelowy nie oddaje w ( zimie / chlodnych temperaturach pelnego natezenia ) poza tym wole kupic trzy nowe - tansze kwasowki niz jeden zelowy.

 

pozdrawiam

 

:eek:

 

P.S. Co do ladowanie innymi niz zwyklymi ladowarkami nigdy nic nie slyszalem i nic mi na ten temat nie wiadomo. Wszystkie wypasione fury z gornej polki sa z regoly wyposarzone w kwasowke i zelowke. Trudno tez sobie wyobrazic aby producent wstawil dwie rozne pradnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze odswiezam stary watek, ale pragne poinformowac zreinkarnowanego znawce tematu akumulatorowego mattira ze WIND jest obslugowym modelem akumulatora firmy FIAMM natomiast STORM jest akumulatorem bezobslugowym tegoz samego producenta.

P.S. Ale mattir nie przejmuj sie, jak tez kiedys myslalem ze Yamaha to jeden z modeli Hondy :)

Edytowane przez zajc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...