Skocz do zawartości

KTM SX 2004 OGLOSZENIE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem zainteresowany kupnem KTMa z 2004 roku i znalazlem takie o to ogloszenie:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M200639

Czy ktos zna to ogloszenie i wie cos wiecej na temat tego rumaka...

Dzwonilem do wlasciciela i powiedzial ze kupil motor z niemiec mozliwe ze po zawodniku, i jezdzil na nim jeden sezon czyli w 2005 i troche teraz na moje pytanie o silnik powiedzial ze on nic nie grzebal bo lepiej tego nie robic dopuki wszystko dziala, zawory regulowal w zeszla sobote jutro dostanie nowe sprzeglo bo z tym juz cos jest nie tak, tloku on nie wymienial jedynie rorzad w styczniu 2005 olej wymienial co 5h zawory sprawdzal co pare godzin bo tak zaleca producent zaciekawila mnie czarna rama ktora jest produkowana od 2005 wiec spytalem. Wlasciciel twierdzi ze pomalowal ja poprzedni wlasciciel on jedynie pomalowal sobie sprezyne tylniego zawiecha na pomarncz...BARDZO prosze was o ocene tego ogloszenia gdyz mam kawalek do glogowa (250km) i nie chcial bym tam jechac zeby zobaczyc trupa z rama ktora sie trzyma na gumie arabskiej a w silniku zapier!@#!ją homiki... Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie czy jezdziłeś takim KTM już bo mój brat ostatnio testował KTM 450 04 i Yamaha YZ 450 06 wzioł Yamahe z racji na 5 biegów KTM ma 4 biegi inaczej oddaje moc bardzo nerwowo więc się zastanów a co do czarnej ramy to być może jest to końcówka roku 2004 i dali takie ramo jak na 05 widziałem takiego KTM 2004 z ramą 2005.

Edytowane przez Pacian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Podczepie sie do tematu :buttrock:

Co sadzicie o tej RM-ce ? Zna ktos sprzedajacego ? Widzial ja kiedys ? Moze ktos z forum sprzedaje ?

http://allegro.pl/item103022634_suzuki_rm_125.html

 

Kumpel sprzedal Rieju i wydaje mi sie spoko ta RM dla niego. Na dniach chyba pojedziemy ja ogladac.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obie yz to wałki z rocznikiem.

W RM tylko felgi są fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten KTM jest mojego znajomego, no i mogę zapewnić że trup to to nie jest, to o czym pisze w ogłoszeniu jest prawdą, został sprowadzony w tamtym roku, i był prawidłowo serwisowany ponieważ to nie jest jego pierwszy KTM. Jak chcesz to jest kilka zdjęć w akcji http://www.bikepics.com/members/kurczakos/05450sx/

Ogólnie ja bym go brał ale to twoja decyzja nie znam dokładnego stanu silnika, tylko tyle co widzę jak jeździ i pracuje, ale na pewno ten motocykl jest cały czas eksploatowany, jak chcesz to go wypytam o to co chciałbyś wiedzieć :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie podejrzana sprawa z tym sprzęgłem. W takim roczniku i już sie posypalo. Moto musiało dostać w kość. Musisz się spodziewać wymiany tłoka (może nawet korby). Zobacz ile zostało miejsca na regulacji zaworów. Jak jest go mało to zaworki do wymiany niebawem (o cenie jednej sztuki do SX nawet nie napisze). To tyle z moich doświadczeń z KTM. Skerzynie biegów w tych moto to formuła jeden (nie powinno być problemów). Decyzja należy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A po co się ładujecie w SXy z czterobiegowymi skrzyniami? Motocykle nie do opanowania w enduro i całkowicie odbierające przyjemność z jazdy? Będziecie motocross uprawiać? Odradzam wersje SX czterosuwowe, są dobre na tor. Ich zakup w teren to fałszywa oszczędność - tutaj zaoszczędzisz przy zakupie, tam stracisz przyjemność z jazdy.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co się ładujecie w SXy z czterobiegowymi skrzyniami? Motocykle nie do opanowania w enduro i całkowicie odbierające przyjemność z jazdy? Będziecie motocross uprawiać? Odradzam wersje SX czterosuwowe, są dobre na tor. Ich zakup w teren to fałszywa oszczędność - tutaj zaoszczędzisz przy zakupie, tam stracisz przyjemność z jazdy.

pzdr

 

W 100% Dominik ma recje ja tego uniknołem sam po przejechaniu sie na 450 SX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...