Skocz do zawartości

Prośba do ludzi z Wawy


Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak czytam te posty to przypomina mi sie temat z tego forum jak chłopak podwazal solidarnosc motocyklistow kiedy to popsulo mu sie moto na trasie w obcym miejscu (czyli zero znajomych) i przejezdzali rozni motocyklisci on im machal ze potrzebuje pomocy a oni poprostu go mijali... :)

 

Tak samo jest w tym temacie stworzylem temat - "macham" a Wy dajecie rady (po czesci sluszne) ale to cos w stylu tego mijania nie zatrzymujecie sie i nie pomagacie :) Nie piszcie mi postow typu komus zielonemu bym nie dal swojego moto bo popsuje, zarysuje przeciez nikt nie chce moto wziac na dzien czy cos w tym stylu tylko wlasciciel caly czas jest przy swoim "olsen - ogarze czy motorynce". Nie prosciej by bylo napisac text typu ja swojego moto nie dam :buttrock: a nie rozpisywac sie ile naprawa bedzie kosztowac, ile wydech -po co mi takie farmazony :crossy: nie chcesz nie pomagaj ale nie wtracaj swoich groszy i nie rób z tego tematu dyskusji bo nie o to mi chodzilo.

 

Ja moze jestem inny niz Wy bo jesli ktos z mojej okolicy chcialbym sprobowac jazdy na moim moto to nie widzialbym problemu. Wiadomo caly czas jestem obok i widze co sie dzieje, jakies rady dam, cos podpowiem ale tym sposobem mam wklad w "powstanie" nowego zapalenca motorkow :)

 

Jak zmienie temat na : "Prosba o DOBRE rady do ludzi z wawy" to wtedy prosze poruszac dyskusje, moze nawet ankiete wprowadze :)

Edytowane przez NefryT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozatym mam wysokosci 200cm wiec moje nogi by byly jak kolka boczne w rowerku dziecka ktory uczy sie jezdzic.

 

Mega ROTFL :buttrock: :crossy: :)

 

Od dziś jestes moim idolem. Może spróbujesz u dealera? Jak ci nie beda chcieli dać, to powiesz im "spoko, moje kopyta są jak kółka boczne" to kamień im z serca spadnie i dostaniesz nawet R1 na testdrive :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M. masz jakis problem ze sobą ? nie moja wina ze jakim liliputem jestes :) a faktem jest ze jak ktos chce pomoc to pomoze a nie wypisuje na forum swoje cenniki.

Sam jestes Truflem i mega M.idolem :buttrock:

A tak powaznie do testow no problem bylo wziecie 600RR i R6 :crossy:

I skonczcie to łapanie za słowka bo to sie nudne robi albo pomagacie albo ...

Edytowane przez NefryT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NefryT nie oburzaj się!

Nie wiem co ma wspólnego ze sprawą twój wzrost skoro to twoja dziewczyna ma jeździć. A do ludzi którzy poradzili Ci najlepiej jak mogli ( czyli Pro-motor i w drogę) nie powinieneś mieć żalu.

 

Mówienie że motocykliści to jedna wielka rodzina jest pomyłką, czasami fakt ten może być wykorzystywany przeciwko nam ( może jesze pamiętacie historię: chłopak chciał sprzedać motocykl, przyjechał do niego jakiś koleś na motorze, oczywiście sprzęta dokładnie obejrzał, następnie poprosił sprzedającego o jazde próbną, ten nie miał wątpliwości w końcu zainteresowany jak mówił był motocyklistą i zostawił swój motocykl w zastaw. Sprzedający już swojego motocykla nie zobaczył a ten który dostał w zastaw został ukradziony kilka dni wcześniej...) więc sam widzisz jak to jest i nie dziw się że osoby nie znające Ciebie tak nieprzychylnie o tej pożyczce myślą.

 

Swojej R6 nigdy w życiu nie pożyczyłbym osobie (nawet b. dobremu znajomemu) która motocykl widziała tylko na obrazku. Chyba każdy wie dlaczego...

 

 

I chłopaku, nie porównuj pożyczania motocykla do zatrzymywania się w celu pomocy motocykliście. To są dwie różne sprawy!!!!!!

Nie nadużywaj faktu "pomocy motocyklowej", bo są jej pewne granice!!!!!

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moze jestem inny niz Wy bo jesli ktos z mojej okolicy chcialbym sprobowac jazdy na moim moto to nie widzialbym problemu.

 

Tak ? - nawet jak osoba nie ma prawa jazdy ?

Moze podeslac Ci mojego znajomego ktory juz dwa motocykle rozwalil bo chcial sie tylko przysiasc i poprobowac - pozwolisz mu przejechac sie na swoim :buttrock:

 

Ale wiesz co zastanowię sie bo musze wydechy wymienic a to koszt 900 zl od sztuki a wiec niedrogo - ale wczesniej spiszemy umowe u notariusza ze jak cos sie stanie pokrywasz wszelkie koszty - jak dobrze pojdzie to za koszty naprawy jednego kupie dwa w lepszym stanie bede mial drugi dla zony :crossy:

 

Od nauki jazdy sa szkoly jazdy a koszt 40-50 zl nie jest kosztem jakims duzym na zorientowanie sie na kilku sprzetach czy sie podoba.

Stara zasada mowi ze dziewczyny i motocykla sie nie pozycz.

Edytowane przez Martius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@01kriters

No niestety ale w tym przypadku ktory opisywalem ze kolesiowi nikt nie chcial pomoc granicy nie bylo bo "pomocy motocyklowej" nie bylo -proste.

Dobra szkoda o tym gadac i sie rozwlekac...

 

@Martius

Nie badz smieszny ile ludzi jezdzi na moto bez papieru i niektorzy lepiej niz Ci co prawko zrobili.

A po co mi wyskakujesz z notariuszem co ja chce sie Twoim moto przejechac ?

Edytowane przez NefryT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mi wyskakujesz z notariuszem co ja chce sie Twoim moto przejechac ?

 

Jesli Ty pokrywasz koszty jak napisales wczesniej to chyba z Toba nalezy podpisac umowe prawda a nie z Twoja dziewczyna ?

 

Jesli myslisz ze znajdziesz tu idiotow ktorzy dadza sie przejechac a jak bedzie szlif to ze zlomem zostana to sie chyba mylisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku jak ci ludzie dobrze radza to posluchaj sie i nie draz bezsensownie tematu, bo tylko wystawiasz sie na posmiewisko :) Jezeli powiedziano ci ze nikt o zdrowych zmyslach nie pozyczy twojej dziewusze moto, a do ktorych ja nie chwalac sie zaliczam sie :) to zrozum to. Nasze moto stanowi dla nas wartosc najwieksza w sobie i nie mamy zamiaru sie z nim rozstawac przez kaprys jakiejs innej girl :crossy: Dostales juz rozwiazanie i teraz tylko od ciebie zalezy czy zniego skorzystasz czy nie a temat pewnie powedruje do oczyszczalni....

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie badz smieszny ile ludzi jezdzi na moto bez papieru i niektorzy lepiej niz Ci co prawko zrobili.

A po co mi wyskakujesz z notariuszem co ja chce sie Twoim moto przejechac ?

Pamiętaj o tym, że żadna firma ubezpieczeniowa ni wypłaci nawet złotówki z AC lub OC, jeżeli okaże się że pojazd prowadziła osoba bez uprawnień. Dotyczy to wszyskich, którzy śmigają bez prawka. Pamiętaj też, że niezależnie od umiejętności i przebiegu zdarzeń konsekwencje poniesie ZAWSZE osoba kierująca bez uprawnień!

Pisząc, że nikt nie chce ci pomóc, piszesz tolalną bzdurę. Ludzie doradzili ci z sensem i bez złośliwości. Zjadliwe komentarze prowokujesz sam, żałując 30 zeta za godzinę jazdy dla twojej laski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy nie wiem o jakim moto z mojej stajni mówisz ale moja R6 ma raptem 598.00 ccm więc ewidentnie się nie kwalifikuje....

 

Zresztą już dawno temu zostało powiedziane i potwierdzone że na pierwsze moto to tylko i wyłącznie R1 (żart żartem ale ponoć bardziej się do tego nadaje niż R6) :crossy: , jeśli spaść to z wysokiego konia :buttrock:

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...