Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lejdis end Drzentelmen!jakbykto nie załwarzył GrzegorzR1 ma dzis urodziny :banghead: ;) :lalag: ;) ;) :) wiec jeszcze raz zdrowka,zdrowka, zdrowka, powodzenia w cupie i spelnienia marzen(troche banalnie zabrzmi, ale chyba o to nam wszystkim chodzi :cool: ) KIEDY IMPREZA???

Edytowane przez pozdro600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lejdis end Drzentelmen!jakbykto nie załwarzył GrzegorzR1 ma dzis urodziny :biggrin: :) :lalag: ;) :biggrin: :buttrock: wiec jeszcze raz zdrowka,zdrowka, zdrowka, powodzenia w cupie i spelnienia marzen(troche banalnie zabrzmi, ale chyba o to nam wszystkim chodzi :cool: ) KIEDY IMPREZA???

 

Dzięki dzięki dzięki ;) za gorące życzenia , a co do imprezy to na najbliższym spotkaniu

 

na pewno wypijemy :flesje: nie jedną flaszeczkę .

 

 

Pozdrawiam...

Edytowane przez grzegorzR1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo Sligier&Klaudiusz chyba dotarły wasze motocykle! Dzisiaj byłem w PolandPosition i właśnie rozpakowywali dwa lśniące Intrudery 1800 :rolleyes: Nie wiem czy jest czego, ale gratuluje :crossy: :lapad: :icon_mrgreen:

:wink:

Nasze dotarły w Piątek - nowiuteńkie GIXERy :buttrock: :icon_mrgreen:

 

Grzegorz, wszystkiego najlepszego :flesje: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu wszystkiego najlepszego !!! spełnienia marzeń i czego tam sobie zapragniesz no i oczywiście drugiego miejsca w CUPie :) ;) :icon_razz: Spóźnione ale szczere, niestety cały czas siedzę u tych żabojadów i mam ograniczony dostęp do netu :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu wszystkiego najlepszego !!! spełnienia marzeń i czego tam sobie zapragniesz no i oczywiście drugiego miejsca w CUPie :icon_eek: :icon_eek: :buttrock: Spóźnione ale szczere, niestety cały czas siedzę u tych żabojadów i mam ograniczony dostęp do netu :evil:

 

Dzięki wszystkim za życzenia :D .

 

Mam rozumieć że pierwsze miejsce rezerwujesz dla Siebie Arku :) Pożyjemy zobaczymy. :lapad: Tylko że byś chrypki nie miał po powrocie i coby Cię język nie bolał... :(

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to orientacja wszystkiego najlepszego Grzesiu a i pierwszego miejsca w CUPie. (Dla zainteresowanych Centrum Usług Pocztowych) He He He. Pozdrawiam Michał.

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zjeby wlasnie odbylem pierwsza jazde moim literkiem i powiem jedno kuuuuuuurrrrrrrwwwwwaaaaaaa :buttrock: :banghead:

 

niech sie tylko pogoda utrzyma, a dotre go w 3 dni :(

 

zdjecia postaram sie wrzucic dzisiaj lub jutro z naciskiem na jutro , bo dzis ide sie koncertowo zaczarowac :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie w sprawie poznania przekładamy na następny tydzień - piątek 20.00, miejsce do ustalenia,

 

bodzyn - gratulacje :icon_mrgreen: teraz zostało ci tylko powkurwiać pana na policyjnym BMW i głupków w Vectrze z Uwaga Pitrat! :banghead: i przyjmiemy cie do WTT hahahhahhahaha

 

w przyszłym tygodniu, jak pogoda dopisze, zobaczymy jak to twoje maleństwo śmiga :(

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...