Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Latałeś może po Św. Wincentego :biggrin: było słychać że ktoś tam nieźle odkręcał :biggrin:

 

Odkręcałem kolego, cobyś mnie na trockiej dobrze słyszał :) ku*wa jak w tym kombi jest niewygodnie, mam nadzieje ze to minie i sie jakoś ułoży.

 

Lobo - może ty już dzisiaj nie pij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zjeby bylo spotkanie czy nie? jak tak to dajcie znac co ustaliliscie
Nie pamiętam - najebałem się :icon_razz: z tego co pamiętam to chyba mamy się zrzucać na tą maszynkę do zmieniania gum i że Słomek ma być naszym nadwornym mechanikiem za chyba 50 od łba czy jakoś tak. Jak coś pokręciłem to poprawcie
Grzes, Arek bajki doszly?
Mój już jest :icon_mrgreen: :) tylko że go niestety odbiorę dopiero w poniedziałek bo jutro jade na narty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Areczku, jak chcesz to moge odebrac twojego szpeja i go dotrzec. I nie musisz sie nawet bac, ze mnie zatrzyma policja :notworthy:

Lobo, jakie opony zalatwiles?? zajedziemy jutro do BOS?bo twoj szpey yest reys redi, a ja musze pogadac...

daj znac z ranca ;)

 

CUPOWCY - Pawel mowil, ze jak chcecie to wam pozaklada pakiety, cena 450/calosc :wink:

Pozdro500 do chu*a wafla :banghead: :icon_razz: :buttrock:

Edytowane przez pozdro600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

CUPOWCY - Pawel mowil, ze jak chcecie to wam pozaklada pakiety, cena 450/calosc :wink:

Pozdro500 do chu*a wafla :D ;) :buttrock:

 

to spoko , bo i tak mialem u niego to robic :D

 

dobrze ze Pawel dal niska cene bo mialem u niego zakladac wszystkie graty

BTW wczoraj dowiedzialem sie , ze olo ktory kupil odemnie Fazera juz go zgruzowal , a sam sie polamal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUPOWCY - Pawel mowil, ze jak chcecie to wam pozaklada pakiety, cena 450/calosc :D

a jak u niego z obciazeniem robota? bo w sumie PP wyjdzie zblizona cena, tylko ze u nich z terminami licho pewnie bedzie

 

CUPOWCY - Pawel mowil, ze jak chcecie to wam pozaklada pakiety, cena 450/calosc :D

a jak u niego z obciazeniem robota? bo w sumie PP wyjdzie zblizona cena, tylko ze u nich z terminami licho pewnie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...