Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim! Nie wiedziałem że już forum chodziwłaśnie wróciłem z wycieczki , 700 km zrobiłem- fajnie :icon_razz: .Pogoda była fajna ale w nocy strasznie zimno. CBR 600 rr ( nowy mój nabytek)jest bardzo wygodnym sprzetem i nawet nie czuję zmęczenia.Pozdrawiam.

 

A czy we niedzielę ktoś "lata"???

 

 

rr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji tego że jutro odbieram (mam nadzieję, że nic się nie zmieni) swój skuter to olewam robotę

ja pitole sligier sie starzeje....skutera dosiada już (zapraszam do EKG ;) ).....a może to rozgrzewka przed scooter cup :) :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pitole sligier sie starzeje....skutera dosiada już (zapraszam do EKG :wink: ).....a może to rozgrzewka przed scooter cup :icon_arrow: :notworthy: :smile:

Rebel od tamtego postu dużo sie zmieniło :icon_arrow:

 

p.s. Sligier, gratuluje czasu w Poznaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako bierny obserwator calego tematu, to myslalem, ze bedzie 1000. Ale gratuluje oczywiscie :- )
No ale powiem Ci że szczególnie po wypadzie na tor wiem że gdybym wziął litra to bym żałował, bo to 600 jest na prawdę wściekłe i jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim zacznę go kompletnie ogarniać. A na litra jeszcze przyjdzie czas :icon_razz: ale not yet, not yet :icon_eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ku...a coś przeoczyłem :biggrin: .....Sligier co to za czas wykręciłeś??

Wstąpiłem do klubu "poniżej 1:50" z moim 1:48 ;)
Czy mogę już mówić MISZCZU :clap: :clap: :clap:
Myślę że to dopiero po moim powrocie z Malezji :buttrock: :biggrin: :clap: ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstąpiłem do klubu "poniżej 1:50" z moim 1:48 ;)

 

To już nie chczesz być z nami w WTT :) No, tak... Wstyd się z takimi na ulicy pokazać, lamerstwo i padaka. Poza tym WTT jeździ w klasie B *)

 

*) - znaczy się nie w klubie.

 

PS. Qrde jak na złość żadnego busa nie mogę skołować. Kombinujcie coś, bo pogoda zapowiada się taka, że nie wiadomo co z oponami. Mr. G. pewnie zaciera ręce i szykuje deszczówki na opędzlowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jeszcze jak jeździli :biggrin:

Sligier gratki raz jeszcze za dzisiejsze 2 miejsce i najlepszy czas w 600tach :)

Jeśli jestem komukolwiek winna jakąś kasę to się zgłaszać...i dzięki za milutki wspólny weekend pełen mocnych wrażeń ;)

Edit :Sligier,fajny masz puchar :(

Kriters,jak Ci poszło?

Edytowane przez Marta CBR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliwa, napisz jakie nagrody rzeczowe byly dla zwyciescow:)
:D dla zwycięzców to nie wiem, ale za II miejsce były jakieś 2 oleje shella, visor cleaner też shella i chyba cuś tam jeszcze także shella :D był jeszcze puchar, szampan (chyba z 1,5 l), czapeczka z daszkiem Dunlopa no i to co najważniejsze.... uścisk dłoni Jacka Grandysa :) :P :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...