Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak coś mi sie widzi ,że po ostatniej interwencji Pawła ten Nasz temat a raczej piszący w tym temacie stracili rezon.

Dostatecznie mocno i zdecydowanie zostały pochamowane awanturnicze zapędy warszawskich ziomali.....a szkoda ;) bo wcześniej temat miał charakter i klimat. Teraz to tylko jakaś popierdółka i cień poprzednika został.

 

Mam nadzieje ,że temat się zagrzeje.

 

Pozdro

 

Pawełku, spójrz za okno, pogoda jest piękna- ludzie jeżdżą, a jak nie jezdza to pracuja, a jak nie pracuja to spią.... zamiast gadać po próżnicy :D

 

 

 

Młody- że dokąd jedziecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, dobra...

 

w sobotę nie latam, bo mam imprezkę rodzinną - ale za to niedziela będzie dla nas :)

 

jak pogoda dopisze, to możemy polecieć ok. 200-300km w jedną stronę - jacyś chętni :icon_razz:

 

 

 

pozdro600

pees. Robert, twoja wiedza na temat parowania szybki w moim garnku jest zastanawiająca :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pogoda dopisze, to możemy polecieć ok. 200-300km w jedną stronę - jacyś chętni :icon_razz:

 

Miłej wycieczki, robcie zdjecia...

 

 

pees. Robert, twoja wiedza na temat parowania szybki w moim garnku jest zastanawiająca :)

 

musisz sobie dokupic druga szybke, bo w tym modelu naprawde jest wściekłe parowanie :)

 

(a jak już dokupisz, to Ci go ukradnę :clap: zwłaszcza, że to malowanie bardziej pasuje do mojego moto :wink: )

Edytowane przez madee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(a jak już dokupisz, to Ci go ukradnę :icon_razz: zwłaszcza, że to malowanie bardziej pasuje do mojego moto :clap: )

 

prosze, prosze... jeszcze przed premierą, a jakie emocje :)

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko to full wypas sprzecik...dodatkowa szyba z antifogiem w zestawie :D

 

 

aaaaa to już obmyślam plan kradziejski :D tylko nadal nie rozumiem, dlaczego nie S- nie dasz rady wymienić :clap: :icon_razz: :D

 

Darek- jedz jedz, niech beda zdjecia :D

 

P.S. rozesłałes moze te moje z soboty?

 

prosze, prosze... jeszcze przed premierą, a jakie emocje :D

pozdro600

 

normalnie, kcem być Twoim plecakiem :) :) :wink:

 

 

(sorry, głupawka piątkowa :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będe miał wolny łikend to zaproponuje (oczywiście odpowiednio ) wcześniej całkiem fajne miejsce do odwiedzenia. Prawdopodobnie już TAM mógł ktoś być ale to nie powód dla którego nie miałby odwiedzić TO miejsce jeszcze raz.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będe miał wolny łikend to zaproponuje (oczywiście odpowiednio ) wcześniej całkiem fajne miejsce do odwiedzenia. Prawdopodobnie już TAM mógł ktoś być ale to nie powód dla którego nie miałby odwiedzić TO miejsce jeszcze raz.

 

Pozdrawiam.

 

heh, mowisz A a gdzie B? :clap:

 

ile km, na jaki dlugo itd...... :icon_razz:

 

p.s. czy zaczyna Ci sie w tu znów bardziej podobac? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się widziałem z kierowcą autobusu :clap: garnek jest zajebisty na maxa :icon_razz:

 

w niedzielę/poniedziałek testy :)

 

 

 

pozdro600

 

DOPISANE:

tak lookam na pogodę i widzę, że nie będzie tak źle hehhe, może jednak polatamy w niedzielę, proponuję 10.00 na Bankowym, zobaczymy co w naszych pustych głowach za pomysł się urodzi :)

Edytowane przez lobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie moge polatac, dzien rodzinny z dzieciakami na "łonie natury" w krzakach :icon_razz:

zycze milego latania!! :)

ja tez chce zobaczyc w koncu ten kask, co budzi tyle emocji!! ciekawe, kiedy bedzie to mozliwe? :) :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...