Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam Warszawiaków, którzy nie tylko lubią śmigać, ale mogą zrobić coś dla innych.

Chcemy zorganizować przejazd od Wawra (gdzie zginął Pinecha) do ministerstwa. Na razie odzew mamy żaden. Temat ciągnie się w temacie "przy piwie".

Oto kilka słów z tamtąd:

 

Przejazd niestety nie może mieć zezwolenia na blokowanie ruchu. Takie przejazdy trzeba zgłosić przynajmniej 30 dni przez terminem. Możemy natomiast przejechać nie stwarzając UTRUDNIEŃ W RUCHU DROGOWYM. To chyba potrafimy?

Muszę tylko to zgłosić policji. Czy mamy jakichś mundurowych motocyklistów wśród nas. Czy moglibyście nam pomóc?

Po rozmowie z Shadokiem stwierdziliśmy, ze samo zjechanie się i pomruczenie silnikami nie ma sensu.

Propozycja jest następująca:

Spotykamy się w pobliżu miejsca "0" na Lucerny, ale Zbieramy się na najbliższym parkingu. Na parkingu formujemy szyki (LUDZIE JA SIĘ NA TYM NIE ZNAM!!! POMOCY!!!) Każdy dostaje np. czarną chorągiewkę i wyjeżdżamy w kierunku cmentarza. Stajemy przed cmentarzem - minuta ciszy.

Potem wsiadamy i jedziemy do Ministerstwa Sprawiedliwości z pismem Starego Sierżanta podpisanym przez wszystkich uczestników tam zdjemy je na dziennik, albo ministrowi .... jak wylezie.

 

Powtarzam listę chętnych:

Anulka

Shadok

Husky_

Magister

Agnes535

Syska

Karol1001

 

 

jezeli przyszly tydzien to sie pisze..daj znac jak beda konkrety.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

umawiajmy się tutaj na wspólne śmiganko i ew. browary/wódeczkę,

pozdro600

 

 

no wlasnie...moze zaczniemy dobrze przyszly tydzien jakas imprezka na miescie - pon albo wt??

szczegoly wypadu na grandysow ustalimy :icon_twisted: itd.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no wlasnie...moze zaczniemy dobrze przyszly tydzien jakas imprezka na miescie - pon albo wt??

szczegoly wypadu na grandysow ustalimy :icon_twisted: itd.

 

pozdr

Imprezka :rolleyes:

to tygryski lubią najbardziej. Poniedziałek jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka i Shadok już o sprawie wspominali ale teraz znamy konkretnie godzine i miejsce:

 

Pogrzeb Piotrka odbędzie sie w najbliższą Sobotę (13 maja) w Kościele przy ulicy Lucerny o godz 10:00 Następnie przejazd na cmentarz w Starej Miłosnej (ok. 8km)

 

Reszta tutaj: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...pic=46202&st=20

 

Nie wiem czy znaliście Pinecha, ale może przyjedziecie.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak coś mi sie widzi ,że po ostatniej interwencji Pawła ten Nasz temat a raczej piszący w tym temacie stracili rezon.

Dostatecznie mocno i zdecydowanie zostały pochamowane awanturnicze zapędy warszawskich ziomali.....a szkoda :D bo wcześniej temat miał charakter i klimat. Teraz to tylko jakaś popierdółka i cień poprzednika został.

 

Mam nadzieje ,że temat się zagrzeje.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak coś mi sie widzi ,że po ostatniej interwencji Pawła ten Nasz temat a raczej piszący w tym temacie stracili rezon.

Dostatecznie mocno i zdecydowanie zostały pochamowane awanturnicze zapędy warszawskich ziomali.....a szkoda :eek: bo wcześniej temat miał charakter i klimat. Teraz to tylko jakaś popierdółka i cień poprzednika został.

 

Mam nadzieje ,że temat się zagrzeje.

 

Pozdro

Nie wywołuj wilka z lasu. :D

 

Ja obiecałem, że będę grzeczny. ;)

 

A poza wszystkim to co robimy z niedzielą ??

Jedziemy w świat ??

Jakieś jeziorko pod granicą ZSRR ??

Czekamy na chętnych. I gdzie jest nasz wodzirej. LOBO odezwij się.

Edytowane przez mlodywital
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...