Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakas lipa. moge zaladowac jako zdjecie osobiste a jak chce walnac to jako avatar to pojawia sie jakies rozmazane gowno :banghead: :banghead: wlasnie wrocilem od Pawla z brwinowa w tej mgle. ja pie**ole godzina jazdy w otwartym kasku w nocy na torowych gumach na jakiejs brei...:)))

Edytowane przez pozdro600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dzieci i starcy zostają w domu, to ze względu na to że jestem najmłodszy, oficjalnie się pytam:

Czy jeżeli się pojawię na spotkaniu to nikomu nie będzie przeszkadzał mój szczylowski światopogląd, maniery i wszystko inne co się wiąże z moim wiekiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie,

 

dawno mnie nie było. widzę, że jakaś imprezka się szykuje.

 

jak mnie grzesiu i arek wezmą to chętnie wpadnę bo nie znam reszty :wink:

 

ale może będą się mnie wstydzili, to nie wiem.... hehe :flesje:

to jak będzie? :biggrin:

 

Pozdro

Qba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie grzesiu i arek wezmą to chętnie wpadnę bo nie znam reszty :wink:
Dawaj, dawaj ostatnio się odgrażałeś że mi pokażesz kilka tricków w "tym" sporcie, więc to będzie idealna okazja :biggrin: :flesje:

 

Ty Prezes, wiemy już kiedy, ale nie wiemy jeszcze gdzie - rozumiem że pracujesz nad tym :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym konkretnie przypadku pozwalam ci vce Prezesie wybrać lokal osobiście :biggrin:
He he :notworthy: No problemo, tylko nie jestem pewien czy żeńska część HW będzie zadowolona :clap: :clap: :clap:

 

A przy okazji to najlepszego z okazji imienin :flesje: , lałeś już... wosk :icon_razz: :) ;)

Edytowane przez Sligier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he :notworthy: No problemo, tylko nie jestem pewien czy żeńska część HW będzie zadowolona :P :flesje: :crossy:

 

A przy okazji to najlepszego z okazji imienin :flesje: , lałeś już... wosk :icon_razz: :) ;)

 

 

 

 

hmm....czyżby chodziło o budkę z piwem? :icon_razz:

 

 

 

ja rownież WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrusiowi życzonka ssmanem posłałem ale jak nakazuje nowa świecka tradycja czynię to także na 4rum.....STO LAT ANDRZEJU vel LOBO

 

Życzonka ukończonych szczęśliwie wiosen dla człowieka ze skandynawii co sie SKANDYNAF zowie...

STO LAT ...STO LAT ...Robercie...sprzetu szybszego nie życzę bo już nie ma jakiego....:icon_question: :icon_question: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że czegoś jeszcze cie nauczę.... :wink:

 

Znam np taki trick jak centralne przyje...anie buzią w kostkę chodnikową, albo jak się odlać przed komendą policji i nie zapłacić mandatu, albo....... hehehehehhehehehee

 

 

To się zgadamy i na pewno będziesz chciał jakieś korepetycje jeszcze..... :buttrock:

 

 

Qbas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm....czyżby chodziło o budkę z piwem? :icon_razz:
No....... PRAWIE :cool:
Życzonka ukończonych szczęśliwie wiosen dla człowieka ze skandynawii co sie SKANDYNAF zowie...

STO LAT ...STO LAT ...Robercie...sprzetu szybszego nie życzę bo już nie ma jakiego.... :D

O qrwa Lobo, trzeba było na dzisiaj tą ustawkę zrobić to byśmy mieli sponsora :) :icon_razz: :) Najlepszego Skandynaf :flesje:
Jasne, że czegoś jeszcze cie nauczę.... :icon_mrgreen:

 

Znam np taki trick jak centralne przyje...anie buzią w kostkę chodnikową, albo jak się odlać przed komendą policji i nie zapłacić mandatu, albo....... hehehehehhehehehee

Już się nie mogę doczekać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Życzonka ukończonych szczęśliwie wiosen dla człowieka ze skandynawii co sie SKANDYNAF zowie...

STO LAT ...STO LAT ...Robercie...sprzetu szybszego nie życzę bo już nie ma jakiego....:D :D :D

 

 

O qrwa Lobo, trzeba było na dzisiaj tą ustawkę zrobić to byśmy mieli sponsora. Najlepszego Skandynaf :biggrin: Już się nie mogę doczekać ;)

 

dzięki Panowie :flesje: :cool: ....na spotkaniu HW pierwsza kolejka ode mnie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...