Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna.. dolaczyc?

 

Ja też o to chciałam zapytać. Można? :biggrin:

 

...

kazdy kto stawia jest mile widziany ;)

...

 

 

Ja z przyjemnością postawię, w końcu jakieś wkupne się należy :biggrin:

 

Chociaż nie jestem przekonana czy chcecie oglądać osobę, która od kilku dni wbija się wam bez zaproszenia na PW i GG...rozsyłając informacje o oddawaniu krwi do Motocyklowego Banku Krwi..

 

Tak to ja... :crossy:

 

Jeśli dla kogokolwiek był to jakiś klopot, bardzo przepraszam, moje wytłumaczenie jest następujące:

wiem, że nie zaglądamy do wszystkich tematów a ponieważ jesteście z Warszawy i okolic, pozwolilam sobie osobiście was poinformować o spotkaniu na Saskiej...

 

Pozdrawiam

dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes nieprzygotowany, to nawet ja wiem ;)

(bylo wczesniej w tym samym temacie - Tortilla Factory, jedyne miejsce majace pelne zatwierdzenie zarzadu :biggrin: )

ps. slyszeliscie ploty, ze od drugiej polowy przyszlego tyg ma byc cieplo i bez opadow?

 

Tak mi juz zostalo z czasow szkoly :)

Rozumiem, ze Tortilla to ten lokal na Poznanskiej? Bawilem tam czesto jak pracowalem w okolicy.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy, witamy... jak na szpitalnym wikcie? schudłeś? będziesz szybszy! :buttrock:

pozdro600

mysle ze troche tak. na moje oko to z 5-6kilo. przypominam, ze kazde 3 zrzucone kilogramy rownaja sie mniej wiecej przyrostowi mocy o 1km. jakbym zrzucil 20 to moglnym odpuscic yoshimure i powercommandera :icon_mrgreen: :biggrin: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: Kanapy zostały zarezewowane na godz. 20:00, oczywiście w sobotę 13-tego. To może tym razem dla odmiany... To Kill Ya :clap:

P.S. Info dla nowych użytkowników 4um

Ponieważ zarówno w tym temacie jak i na PW kilku nowych użytkowników dopytuje się o możliwość dołączenia do nas w sobotę, wyjaśniam ninejszym że spotkanie Bad Ass Mothafuckin' Halo Warszawa MC :icon_twisted: ;) to nie jakiś tam wieczorek zapoznawczy dla wirtualnych motocyklistów, a spotkanie ludzi którzy znają się znakomicie w realu i którzy w sezonie nawijają wspólnie (w dość szybkim tempie ;) ) sporą ilość km'ów. To tak tylko w kwestii wyjaśnienia, aby nikt się później nie ździwił na zasadzie: "a ja myślałem że to takie spotkanie zapoznawcze przed nowym sezonem, a tu wszyscy się już znają :(" Nie mniej jednak oczywiście wszyscy będą mile widziani :buttrock: oczywiście o wpisowym nie będę wspominał bo to rzecz OCZYWISTA :icon_twisted:

Edytowane przez Sligier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: Kanapy zostały zarezewowane na godz. 20:00, oczywiście w sobotę 13-tego. To może tym razem dla odmiany... To Kill Ya :icon_evil:

P.S. Info dla nowych użytkowników 4um

Ponieważ zarówno w tym temacie jak i na PW kilku nowych użytkowników dopytuje się o możliwość dołączenia do nas w sobotę, wyjaśniam ninejszym że spotkanie Bad Ass Mothafuckin' Halo Warszawa MC :lalag: ;) to nie jakiś tam wieczorek zapoznawczy dla wirtualnych motocyklistów, a spotkanie ludzi którzy znają się znakomicie w realu i którzy w sezonie nawijają wspólnie (w dość szybkim tempie ;) ) sporą ilość km'ów. To tak tylko w kwestii wyjaśnienia, aby nikt się później nie ździwił na zasadzie: "a ja myślałem że to takie spotkanie zapoznawcze przed nowym sezonem, a tu wszyscy się już znają ;) " Nie mniej jednak oczywiście wszyscy będą mile widziani :) oczywiście o wpisowym nie będę wspominał bo to rzecz OCZYWISTA :)

Ja bym bardzo chętnie koniec naszego spotkania zamienił na wieczorek zapoznawczy z jakąś miłą panią. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku bardzo cie prosze nie strasz nowych kolegow :P :D
Heh wszyscy, których wystraszyłem, lub co gorsza obraziłem :icon_razz: swoją wypowiedzią odsyłam do TEGO POSTA, w którym bardziej szczegółowo wyjaśniłem całą sprawę.

 

A Ty Damian nie pie**ol tylko wbijaj się w sobotę do Tortilli, to może w końcu dostaniesz swój dyplom z Grandysów, hehehehe :) Oczywiście za odpowiednią opłatą za tak długie przechowywanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku bardzo cie prosze nie strasz nowych kolegow :P :icon_razz:
heh wszystkich którzy się wystraszyli, lub co gorsza obrazili odsyłam do TEGO POSTA, w którym bardziej szczegółowo wyjaśniłem całą sprawę i mam nadzieję że w nowym sezonie na Bankowym zobaczymy dużo nowych twarzy :D

 

A Ty Damian nie pie**ol, tylko wbijaj się wsobotę do TF, to może w końcu dostaniesz swój dyplom z Grandysów hehehe :) , oczywiście po uiszczeniu odpowiedniej opłaty za tak długie przechowywanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...