Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam terroryści, żaden nie zjechał jeszcze do domu po obławie na siekierkowskim? ;)

Ja właśnie dotarłem...

Koniecznie wrzućcie foty po powrocie, mam nadzieję, że zaje**ście wyszliśmy w blasku "niebieskich fleszy" ;) :D

To co, jutro powtórka? Mogę dołączyć tak około 22:30 :D

Pozdro!!! :icon_mrgreen: :)

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Szukałem właśnie ludzi z którymi mógłbym pośmigać wieczorami po Wawie. Ku..ica mnie strzela w chacie już. Gixer stoi w garażu i tylko czeka do weekednu. Dajcie znać gdzie się dzisiaj umawiacie to chętnie podskoczę i wypjaram trochę paliwka....

 

 

Pozdro

Qbas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam terroryści, żaden nie zjechał jeszcze do domu po obławie na siekierkowskim? biggrin.gif

Ja właśnie dotarłem...

Koniecznie wrzućcie foty po powrocie, mam nadzieję, że zaje**ście wyszliśmy w blasku "niebieskich fleszy" mrugacz.gif biggrin.gif

To co, jutro powtórka? Mogę dołączyć tak około 22:30 crossy.gif

Pozdro!!! buttrock.gif flesje.gif

 

Witam,

 

Dzieki wszystkim za wczorajszy wieczorek :icon_mrgreen: bylo milo hehehe, a dla tych co nie byli 2 zdjecia z oblawy policyjnej na ktora sie natknelismy po przejechaniu siekierkowskiego ..... tak tak wszyscy jechali przepisowo 50 hehe

 

wawa1

 

wawa2

 

bylo nas kilkanascie motorkow, wszystkim zabrano dokumenty, przewalili przez kompa, jak sie okazala ze wszystko ok, to dostalismy pouczenie ze robia notatke i jak sie to powtorzy to bedziemy wzywani do sadu buahahaha, zastanawiam sie tylko pod jakim zarzutem? bo powodem zatrzymania byla kontrola drogowa....

 

pozdrowionka 4 all

 

aaa byla tam jedna dziwczyna na niebieskiej R6 ktora sie skarzyla ze nie ma kolezanek na plastikach, dziwczyny z wawy ujawniac sie ;) niestety za szybko sie zwinelismy i nie zdazylismy sie dogadac zeby tu zajzala - next time

Edytowane przez yezoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUBA przyjezdzaj do Wroclawia tu zawsze ktos z Toba posmiga!!!!! :icon_mrgreen:

 

AAA Kuba przeslij mi prosze zdjecia z Moto GP [email protected] z gory dzieki buziaki!!!!!!!!

 

 

 

Hehe a co miałaś na myśli o tym śmiganiu razem.............. ;)

już za raz wyślę Ci fotki

 

pozdro

Qbas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzieki wszystkim za wczorajszy wieczorek ;) bylo milo hehehe, a dla tych co nie byli 2 zdjecia z oblawy policyjnej na ktora sie natknelismy po przejechaniu siekierkowskiego ..... tak tak wszyscy jechali przepisowo 50 hehe

 

wawa1

 

wawa2

 

bylo nas kilkanascie motorkow, wszystkim zabrano dokumenty, przewalili przez kompa, jak sie okazala ze wszystko ok, to dostalismy pouczenie ze robia notatke i jak sie to powtorzy to bedziemy wzywani do sadu buahahaha, zastanawiam sie tylko pod jakim zarzutem? bo powodem zatrzymania byla kontrola drogowa....

 

no i na co wam to wszystko było :icon_mrgreen: a trzeba się było po prostu na kebabcia z nami kulturalnie przejechać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł madafakaz, jutro ma być ładna pogoda - proponuję skoczyć gdzieś na obiadek tak ze 150-200km za wawę :D . Np. traska Wawa->Szczytno->Olsztynek->Wawa lub też co kolwiek innego. Ustawka o 10:00 na Bankowym - enybady chętny :icon_mrgreen:

 

Chyba że dzisiaj pijemy :) - jak tam Młody wygląda sytauacja z tym dzisiejszym "piwkiem" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUBCIU,a ty odrazu o tym :D :icon_mrgreen: ......jedziecie do Rybnika???????

 

 

Oczywiście, że jedziemy. Ale chyba już nie motorami tylko samochodem przyjedziemy. Tomek sprzedał motor..... Ale będziemy na 100%. Tylko musicie nam dać jeszcze dokładne info.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...