Skocz do zawartości

opinie na temat CBR 900 RR Fireblade


Gość Nosferatu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

witam

co myslicie o cbr 900 fireblade z pierwszych lat produkcji ale juz z nowa pojedyncza lampa na pierwsze moto ??

Z gory zaznaczam ze nie chodzi mi o bicie rekordow czy jazde na kole itd. tylko o spokojna jazde na miasto i w trase??

jaki jest w oddawaniu mocy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej proponowałbym wybic go sobie z głowy. Nie chodzi mi o moc, ale o ciężar i wysokość. CBR'a 900 ma bardzo wysoko umieszczone siedzenie, i jeżeli jeździec nie ma 190 cm wzrostu to powinien sobie odpuścić. Poza tym duza masa podnosi też ryzyko gleby parkingowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny motorek, nawet bardzo fajny bo trwały, całkiem ładny i przyjemny w jeździe... w sumie dosć przyjazny dla użytkownika i nawet świerzak by sobie teoretycznie z nim bez trudu poradził(bo ten silnik nie zaskakuje nagłymi zrywami mocy i ma dość spokojną charakterystyke...) ale praktyka pokazuje coś zupełnie innego dlatego rozejrzyj sie za czymś mniej ambitnym(mniejszym i wolniejszym).

Będize bezpieczniej i z wielu powdów lepiej... szybciej go ogarniesz i wiele więcej sie nauczysz bomotocykl będzie Cie mniej przerastał, łatwiej będzie go wyczuć itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

dz za opinie

ja mam 186 wiec nie bylo by tak zle

znajomy powiedzial mi niedawno ze niewazne na czym sie jezdzi istotne jest to co sie w glowie ma

szalec tym nie zamierzam a moto mi sie podoba

wlasnie chodzilo mi o to co spidi pisal ze jest w miare lagodny w oddawaniu mocy.

bo slyszalem ze np.r6 jest dosc agresywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos wszyscy to mówią zanim kupią moto ale praktyka pokazuje że powstrzymac sie potrafi raptem kilka procent z tych mądrych i dojrząłych ludzi... mija troche czasu, zaczynają czuć sie troszke pewniej i powoli świrowac, motorek zachęca i kusi do odkręcania a umiejętności i doswiadcznie są nie wytstarczajace ciągle jeszcze i wtedy często pojawia sie problem- moment w którym przeginasz i ...see yaaa... walisz figure... bół biedy jak lekką i jesteś cły i motor da sie poskładac... gorzej jak... takze przemyśł tą decyzje 30ci razy jeszcze bo już 600tka potrafi zaskoczyć i będzie Cie przerastac jeszcze przez dłuuuuugi czas a fajer to już w ogóle motor nie do ogarnięcia przez długi czas dla kogoś bez doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
spdi ma racje.duza moc w motorze korci.i ciezko ci bedzie sie powstrzymac przed odkrecanie do konca.

 

Hameryki to żeś nie odkrył... dobrze że nie mam kasy na większe moto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwsze moto odpada.. ale to co napisał danielos to jakies bzdury... suchy cięzar starej 900 to 185 kilo czyli tyle samo co F3 !! (zalana RR-ka waży 2 kilo mniej niż zalana F2 ) a co do siedzenia to jest bardzo podobnie umieszczone jak w F2... jedyne co to szerokość motocykla.. jego zbiormnik jest ogromny!! nie przeszkada to jednak w niczym a dodatkowo działa na psyche budząc ogromny respekt ;) co do prowadzenia.. to mimo iż jestem posiadaczem SC 28 to niepowiem zawiele bo zrobiłem nim 20km i to jeszcze z 1,5 atm w przodzie (nie zarejestrowana jeszcze) natomiast latalem troszke SC 33 i powiem szczerze że nie widze rożnicy po mniedzy nią a np SRADem 600 czy nawet F2.. prowadzi sie spokojnie i łatwo jak 600.. ale i tak odradzam na poczatek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o moc, ale o ciężar i wysokość. CBR'a 900 ma bardzo wysoko umieszczone siedzenie, i jeżeli jeździec nie ma 190 cm wzrostu to powinien sobie odpuścić.

 

Bzdury Kolego wypisujesz.

 

 

Blademu brakuje amorka skrętu bowiem nerwowo reaguje na wszelkie nierówności i koleiny.

 

A czy nadaje się na 1wszy sprzęt? Nie ma prostej odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...