Skocz do zawartości

moto do 3400zł


Muma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Aprilie Af1 badz starsza rs ( wsumie to samo) Choc terrorysta niepoleca ja polecam:] Zadbane potrafia dac duzo radosci z jazdy choc trudno jest takowa znalesc bo unas jak ktos sprzedaje to w wiekoszosci zjezdzona. Ja za 3400 sprzedalem af-ke i byla w w dobrym stanie no pare zeczy do poprawy ale mniejsza ztym. Byla bardzo wygodna choc wymagala przyzwyczajenia do pozycji "sportowej" zawiecha jest dosc dobra wiadomo duze dziury czuc ale o dobijaniu niemamowy. Hamulce przod to miodzik... Ja mialem w stalowym oplocie ( niewiem czy inne tez tak maja) a hamulec byl ekstra stoopie bez problemu .. ale to przod tyl byl taki ze byl albo blokowales kolo albo prawie niehamowal.. Silniki raczej szukaj tych z silnikiem minarelli i wiele bylo z 3 biegowa skrzynia (takowa mialem) No coz 3 biegi to nie 5 trzebabylo krecic wysoko zeby jako tako przyspieszyl ale zato byl elastyczny. Fajnie sie jechalo w trasce wbijasz 3 i niezmieniasz dopoki niewyhamowujesz do zera:) Spalanie okolo 3-4 litry A OLEJU NIEWIEM nieierzylem. Minusy to napewno przednie kolo ktore ma 1 6 cali i trudno jest dostac tanio jakas wmiare oponke ( nieprzypsasi od simsona bo sa bezdetkowe) i Noi dosc drogie czesci typu slimak predkosciomieza np nowy to ok 120zl a uzywka 50zl . Ale linki np sprzegla spokojnie pasuje od wski 3 wystarczy skrocic kolnierz o okolo 1-1.5 cm. Acha Jesli niechcesz jezdzic sam to uwazajna wersje futura replica jest ona seryjnie na jedna osobe . ja mialem przerobiona na dwie i w papierach na dwie ale niemialem miekkiego siedziska dla pasazera noi sama przerobka byla dosc sztubacka bo niebylo gdzie zamontowac podnozkow. Ok to tyle otym moto ja Ci go polecam za ta kase :wink:

Edytowane przez krzychu-985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oglądałeś filmiki RR-Unit, to chyba widziałeś, że Ferro jeździ taką. I aż tak strasznie to nie wyglądało - wheelie mu się udaje bez kłopotu, a i inne triki też jaką idą. Widziałem też filmiki, jak jakiś gościu skakał po górkach na MBX-ie (tak, na MBX :-)), to też nie było najgorsze. Ale poza tym nie mogę nic powiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taka kase, to kupisz Jinhenga, albo Łosia 50, ale ja bym tego nie kupował, bo podobno awaryjne, no i v-max tez słaba, coś koło 80.. :/

Czy ja wiem czy słaby v_max (Mój kumpel dziś kupuje suzuki rg 80 i jego v-maxto 80 a z górki 90:)

http://www.allegro.pl/item101844091_suzuki...r_warszawa.html

Zszedł mu z ceny do 2800zł :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.To weź odradź mu to suzuki z warszawy, chyba ze chce remontowac, bo tam tłok z pierscieniami trzeba wymienic, biegi chodzą w cały świat i ch... wie co jeszcze :icon_twisted: Miałem je brac, ale jak juz cos mam kupowac to wole drozej, ale bez dłubania :rolleyes: . pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.To weź odradź mu to suzuki z warszawy, chyba ze chce remontowac, bo tam tłok z pierscieniami trzeba wymienic, biegi chodzą w cały świat i ch... wie co jeszcze :rolleyes: Miałem je brac, ale jak juz cos mam kupowac to wole drozej, ale bez dłubania :) . pozdro

Jakto?? byłeś i go oglądałeś że wiesz???napisz na pw bo niechce spamować :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak swoje będę polecał. Suzuki GT 80 - wersja Chopper co jakiś czas dostępna na Allegro. Idealny na przejażdzki po okolicy. Przelotowa to 80 km/h. W większości jest to też maksymalna, ze względu na blokadę na tłumiku, której praktycznie nikt nie potrafi się pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm. chopper... fajne, do spokojnego pobujania sie po szerokich amerykańskich autostradach.... ale to raczej dla starszych, któży są zakochani w dźwiękach z tłumika 2-cylindrowca V-twina... A nie dla 17 latków, któży chca pośmigać, od czasu do czasu polatać na kapciu, czy przed światłami zrobić stoopie.... Jak dla mnie to chopper 50 odpada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Muma nawet nie kombinuj ze to będzie czoper bo to nie ma za dużo mocy. Bier suzuki Jest najciekawsze z tych wszystkich

A to z pod warszawy już sprzedane kupił kumpel i w bardzo dobrym stanie jak za te pieniądzę moto zrywne plastyki całe kilka rysek ale nie widocznych za pierwszym spojrzeniem. Ogólnie to ja biore suzi jak sie jakaś trafi.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...