Skocz do zawartości

Elektryka - ja się kiedyś potnę!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Cze!

 

Muszę, po prostu muszę napisać parę słów, bo mi inaczej wątroba zgnije ;)

 

Mam w rękach kolejne moto z drugiej ręki - będzie z piąte - w którym muszę praktycznie wykonać od nowa elektrykę :)

 

Niby jeździ, ale czsem coś nie trybi...

 

Patrzę, a tu... masakra!!!!!!! :icon_twisted:

 

Teraz odezwa:

 

LUDZIE!!!

NIE UMIECIE WYKONYWAĆ INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, ŁĄCZYĆ KABELKÓW, ZARABIAĆ KOŃCÓWEK ITP. TO PO PROSTU SIĘ DO TEGO NIE DOTYKAJCIE.

LEPIEJ POPROŚCIE KOGOŚ NA PRAWDE OBEZNANEGO O POMOC.

 

I nie gadać BZDUR, że w moto nie da się zrobić dobrze elektryki i zawsze będzie szwankować.

 

Następne moto przed zakupem normalnie każę rozebrać na drobne, żeby dokonać oceny elektryki. ;)

 

Pozdrawiam

na razie w miarę spokojnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w Jawie - totalna kaszana, z przewodów w niektorych miejscach zostaly pojedyncze kabelki reszta poprzerywana, ledwo jezdzila, ledwo swiecila i ledwo mrugala kierunkami. Po trzech dniach wymian przewodow, zarabianiu koncowek i lutowaniu tego co sie jeszcze do tego nadawalo, z elektrycznego punktu widzenia bylo to inne moto.

 

W Yamaszce mam to samo, czasem cos niekontaktuje i dodatkowo mam jeszcze nierozwiklany problem innych kolorow przewodow niz na schemacie producenta, sukcesywnie to zwalczam.

 

Generalnie troche szacunku i umiejetnosci nalezy sie elektryce w moto, dzieki temu dziala niezawodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie też jak to klasycznie w fzr padł regler, ale na szczeście sobie zrobiłem nowy :wink: poza tym elektryka spoko, wszystko oryginalne a co tego jak ludzie mogą spie**** to wiem także z aut, na prawdę masakra jak czasem przyjeżdża auto "bo coś nie świeci, gaśnie...", a tu pół instalacji na skretki poizolowane taśmą biurową ... a drugie pół mocno poprzypalane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...