Skocz do zawartości

Czy wam równiez chuczy w kaskach


Rekomendowane odpowiedzi

wiecie co... cały zeszły sezon jeździłem w orzechu i to takim hardcorowym bo z otkrytymi uszami a moje moto na przelotowych tłumikach ...i było ciszej niż w Nitro w którym teraz jażdże... paradoks albo po prostu przyzwyczajenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Polecam zatyczki 3m, gumowe, wielokrotnego użytku, twarde/ukształtowane. Takie zatyczki selektywnie wyłapują hałas. Np moje przechwytują wszystkie szumy (do tego dobry kask) natomiast silnik, wydechy i inne pojazdy słyszę całkiem nieźle.

Zatyczki dają fantastyczny komfort i wyczucie motocykla, pozwalają jeździć pewniej, szybciej, odważniej i z o wiele większą koncentacją jednocześnie. Mówię o torze, na którym odkryłem jazdę motocyklem na nowo, gdy pierwszy raz przejechałem się w zatyczkach 3m'a.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Dominika, latam w trasie zawsze z zatyczkami 3M i jest git.

http://www.allegro.pl/item100933065_37db_s...gr_komplet.html

Jaaaaaasny gwint. Cała złotówka za nie?? Już zaczynam oszczędzać. Na następny sezon będzie jak znalazł ;)

Chyba się rzucę na nie. Może będą lepiej tłumić niż te co aktualnie posiadam :icon_twisted:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Dominika, latam w trasie zawsze z zatyczkami 3M i jest git.

http://www.allegro.pl/item100933065_37db_s...gr_komplet.html

 

 

Mam takie za darmo z pracy ;p I fakt daje się je myć i są jak nowe więc wieeeelorazowego użytku...

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos stoperow to widzialem kiedys na targach moto w Birmingham takie stoisko, na ktorym robili stopery na miare. Jakas taka mase niebieska do ucha wstrzykiwali, potem na troche do dziwnej mikrofali i gotowe:) nie pamietam ile to kosztowalo a i u nas nigdzie tego nie widzialem.

 

Ciekawe czy rzeczywiscie to pozyteczne czy tylko taki sposob na wyciagniecie kasy od Brytoli...:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena niezła tych z allegro. Od razu kupiłem sobie 6 kompletów, będzie dla znajomych na propagowanie zatyczek ;)

pzdr

Mam właśnie takie mam i naprawde sie sprawdzają :icon_twisted:

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sorrki chlopaki ale ja mam diabolica 3 i nic mi nie chuczy nie wiem czemu ale mysle ze czasem to jest zwykly wiatr i tak musi byc przeciez dachu nie mamy :icon_twisted: jechalem na zlot do wawy z ziel i wcale nie 110 i lekko bez problemow dolecialem i nic mnie glowa nie bolala itd...wiec mysle ze kask ma znaczeniu tu pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...