Skocz do zawartości

treningi na torze poznan


Gość ducati
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy moze ktos wie w jakich terminach sa organizowane w poznaniu treningi w tym roku ,moze takze ktos zna ceny( czy tak duze jak w zeszlym roku) :?: . jesli ktos w nich uczestniczyl to niech podzieli sie opiniami :!: :!: .dzieki i pozdrawiam :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie brałem w tym udziału ale mój kolega tak. Z tego co go najbardziej interesowało tam na torze to nauka leżenia w zakrętach. Po kursie powiedział mi że nigdy w życiu nie przypuszczał że można się tak kłaść na motocyklu żeby z kolana leciały iskry ( to tylko przenośnia :lol: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
a co do palenia gumy na torze to na calym swiecie zarezerwowane jest to tylko dla zawodnikow ,a amatorzy jesli chca skorzystac z toru powinni przestrzegac pewnych zasad

 

Masz świętą rację Guzzi, jednakowoż zważ, iż Badziak to nie amator, tylko zawodowiec, a gumę spalił po zwycięskim wyścigu. I za to dostał absurdalną karę (pieniężną o ile pamiętam).

Ciekawe czy Rossi płaci za pelenie gumy po udanym wyścigu. Albo czy go ukarali za ten odjechany numer z wystawieniem przenośnej toalety przy torze i zatrzymanie się na małe co nieco po zakończonym wy ścigu. To był jeden z lepszych numerów Velentinika.

Właśnie takie pomysły, a także palenie gumy po udanym wyścigu są solą zawodów a ich eliminowanie z życia oznacza eliminowanie kibiców z zawodów.

Kibice przychodzą przecież popatrzeć nie tylko na wyścigi, ale także po to by widzieć radość zawodników. Zabranianie zawodnikom palenia gumy po zawodach to strzelanie sobie samobójczej bramki - nie będzie takich sztuczek, to na zawody przyjeżdżać będzie coraz mniej ludzi, a to oznacza, że tzw "działacze" nie będą mieli roboty.

Czasem w tym kraju cycki opadają poniżej kolan.

 

PS - zmiany wynikają z porządkowania postów, aby były czytelniejsze dla odbiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
jazdy na torze podobno we wtorki od 15-18m podobno za 30 zł

 

Zgadza się, ale to są zwykłe treningi indyuwidualne.

Natomiast z tego co znalazłem na preclach, a co dotyczy zorganizowanych treningów pod okiem wyszkolonych motocyklistów na Torze Poznań, to:

Szkolenie na Torze Poznań organizuje Automobilklub Wielkopolski. Celem szkolenia jest pokazanie uczestnikom, czym jest jazda po torze, jakimi sie rzążzi zasadami taka jazda, jakie są regułu doboru ciśnienia w oponach, jakie są zasady bezpieczeństwa itp.

Ponadto przewidziany jest wyjad na Tor Poznań wraz z wyspecjalizowanym instruktorem.

Wyścigi nie są planowane.

Karta wejściowa na takie szkolenie kosztuje podobno 60 zł. Nie znam teminów....

 

PS - zmiany wynikają z porządkowania postów, aby były czytelniejsze dla odbiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

POLSKA DZIWNY KRAJ.

Pamiętam jak n TVP głośno było o tym, jak po meczu zawodnik dał osobie na wózku inwalidzkim koszulkę i następnie ukarano go grzywną i musiał oddać za nią.

 

Tak samo z tym paleniem gumy :? :? :?

Ale w sumie fakt nie mają kasy to się im wcale nie dziwię.

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ducati

a jesli chodzi o wtorki to czy sa jakies grupy czy wszyscy jezdza razem przez 3 h czy tez moze np poczatkujacy maja tylko 0.5 h dla siebie , moze ktos wie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z jednym gosciem ktory tam jezdzil i dziala to tak ze mozna kogos poprosic zeby Cie poprowadzil po torze i pokazal co i jak. W czasie jazdy wszyscy jada razem i problemem szybszego jest wyprzedzenie tego co jedzie wolniej :lol: (to chyba jasne), po jakims czasie odstepy sa dosyc duze ze jeden drugiemu nie przeszkadza. Najmniej ludzi jest zaraz po 15 a okolo 18 jest okolo 30 motocykli. Sa tez czoperki i inne rozne sprzety. To wiem z opowiadan i mam nadzieje ze tak jest, ale warto sie przekonac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bylem dzisiaj na szkoleniu organizowanym na Torze Poznan. Na poczatku czesc teoretyczna, spotkanie z panem policjantem, rozmowy o ubezpieczycielach a takze spotkanie z ratownikiem. Po czesci teoretycznej przerwa na posilek a potem jazdy na torze. Jazdy odbywały sie w dwoch grupach poczatkujacy i zaawansowani, prowadzenie przez ludzi ktorzy jezdzili lub jezdza sportowo i potrafia doradzic co zrobic aby jezdzic lepiej i bezpieczniej. Calkiem udana imprezka, koszt 40 zl z grochowka w cenie. Czy byl tam moze ktos z forum? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...