Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niedługo wyjezdzam do UK do pracy i z zamiarem zakupu tam moto.

 

moje oczekiwania:

- sprzet do okolo 16tys zł

- najlepiej jak najmlodszy

- w gre wchodza tylko scigacze

- mam 190 wzrostu przy 100 kg wiec zeby nie bylo problemu z kolanami i zeby sprzet nie wygladal z daleka jak mini moto ;)

- prubuje trroche stuntu wiec dobrze by bylo zeby latwo wchodzil na gume i zeby nie mial problemow ze smarowaniem

- wytrzymaly na katowanie silnik

a i nie jest to moje pierwsze moto :flesje:

 

z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze względu na swój wiek i obycie z motocyklami nie jestem znawcą... Ale wymaganią jakie podałeś, powinna sprostać (moim skromnym zdaniem) Honda CBR 600F

P.S - za taką kaske to model F3 wchodzi w gre raczej ;)

Edytowane przez Pitu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o GSXR - dużo miejsca na pokładzie, gabarytowo większa niż R6, CBR, ponoć nie jest tak delikatna jak inne maszyny.

 

Niektórzy chwalą sobie 9-tki (że jest wygodna, też dużo miejsca na pokładzie, mocny elastyczny silnik)- poszukaj w archiwum może coś ciekawego znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.isleofman.com/motors/index.asp

 

przejrzyj tutaj, motocykle zadbane i z malymi przebirgami

 

 

Ceny raczej wysokie, a czy zadbane to zobaczysz na miejscu.Tez siedziałem chwile w UK i z tego co widze to Angole nie dbają o moto.

 

 

PS

Tez polecam ZX9R mam kompana który jezni nią już 3 sezon i sobie chwali strasznie, a na gumie tez troche lata.

PZDR

Edytowane przez MYCIOR1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny raczej wysokie, a czy zadbane to zobaczysz na miejscu.Tez siedziałem chwile w UK i z tego co widze to Angole nie dbają o moto.

PS

Tez polecam ZX9R mam kompana który jezni nią już 3 sezon i sobie chwali strasznie, a na gumie tez troche lata.

PZDR

 

Mycior, obejrzalem wiekszosc z tych moto zanim kupilem swoja R1.Naprawde male przebiegi i nikt tu nie pogrywa.Inaczej nikt juz by nic nie kupil u takiego dilera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zx7r ale musisz wiedziec ze angielskie maszyny maja spore przebiegi tam sezon jest bardzo dlugiiiiiiii chociaz znaja sie na motorkach do tego w anglii motocykle sa bardzo drogie kilkuletniej maszyny nie wyrwiesz za bezcen

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci poradzil CBR F3 99r a za reszte kasy bym sobie kupil dobre jakosci ubranie ;]...no chyba ze juz masz ubior na motocykl...to moze bys znalazl za taka kase CBR F4 rocznik 99

 

i oczywiscie sa jeszcze Gixery (np GSXF 600) maja mniej koni od CBeRek ale przy Twoim wzroscie lepiej bys sie na nich czuł...a silnik maja nie do zakatowania ...

Edytowane przez Kuba86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci poradzil CBR F3 99r a za reszte kasy bym sobie kupil dobre jakosci ubranie ;]...no chyba ze juz masz ubior na motocykl...to moze bys znalazl za taka kase CBR F4 rocznik 99

 

i oczywiscie sa jeszcze Gixery (np GSXF 600) maja mniej koni od CBeRek ale przy Twoim wzroscie lepiej bys sie na nich czuł...a silnik maja nie do zakatowania ...

 

 

Ja pitole. Bardziej bzdurnego posta to ja chyba na tym forum nie czytałem :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...