Skocz do zawartości

Opłata za OC w 2006 ???


Rekomendowane odpowiedzi

Gość KrzyChules

co do oc to jest chyba jakis nowy przepis ze trzeba im zaplacic za to ze wyliczą składke oc ( podobno ok. 50 zl ) jesli zawarlismy umowe z ubezpieczycielem w 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules

warta zdziera

w tamtym roku jak charta oplacalem placilem w pzu 48 zl bez znizek

ps dalej aktualne jest moje pytanie

Edytowane przez KrzyChules
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDI SAMOPOMOC to chyba towarzystwo oferujące najdroższe składki OC.

Kupiłem moto od gościa i przekazał mi kwit OC na którym jak byk wypisana była kwota 500zł :icon_razz: Od razu poszedłem wypowiedzieć umowe, i w PZU z moimi zniżkami zapłaciłem 70zł.

O PZU dobrego słowa nie powiem,ale jedno trzeba przyznać,że mają najnizsze składki OC na motocykl spośród wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.

 

W HDI się ubezpiecza samochody, bo taniej;

 

W PZU się ubezpiecza motocykle, botaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kroili w Allianz na 250 zł za OC, więc przeniosłem się do PZU - 90 zł. Wziąłem zaświadczenie o bezszkodowym przebiegu ubezpieczenia, dali bez problemu. Na tej podstawie uwzględnili mi jakąś zniżkę w PZU / 20 % chyba/.

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja za hondę zarejestrowaną na motocykl zapłaciłam 41zł za OC w PZU (pełne zniżki)

bez zniżek jest 120 zł za moocykl :biggrin:

Mam pytanko czy ktoś już opłacał OC w tym roku ????? Dlaczego pytam w zeszłym roku zapłaciłem za Hondę CB 500 rok produkcji 1996 ubezpieczenie za cały rok ...dodam tylko OC 406 zł przy 20 % zniżki . Pani bardzo mi szybko wyjaśniła że spowodowana podwyżka jest zwiększoną ilością wypadków motocyklowych . Rok wcześniej zapłaciłem 170 zł .Dodam że posiadam w tej chwili 40 % zniżek za auto . Ubezpieczenie dotyczy Samopomocy . Zastanawiam się czy nie uciec do PZU gdzie mam Auto .

ja rok temu za jawkę miałem podobnie niepamietam gdzie ale nie w pzu

zapłaciłem 100zł OC(ful zniżki) :clap: :clap:

Edytowane przez zaxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...