Skocz do zawartości

Wypadek w Wawrze (Warszawa) na ulicy Lucerny. 1.05.06


Filu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kondolencje dla rodziny i bliskich Pinechy.

Kolego, obyś na górze śmigał wymarzonym sprzętem ['] ['] [']

 

_______________________________________________________________________________

w wiadomościach podano, że w ciągu tego weekendu złapano już 1600 pijanych kierowców :icon_mrgreen:

Edytowane przez Tommi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek był moim kumplem, jeszcze przed świętami razem jeździliśmy...

Sympatyczny, inteligenty, wesoły, mlody chlopak, czemu to właśnie go spotkało...?

Cały czas nie moge sie pogodzić z jego odejściem i znależć odpowiedzi na to pytanie...

Lącze sie w bólu z rodziną i znajomymi.

 

Pinech, będziemy pamiętać... [*]

Edytowane przez Karol-Derbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia to mało powiedziane!!Brak mi słów był podajrze w moim wieku, szkoda kolegi motocyklisty a tego bebila bym zabił!!!!kur nawet niewiecie jak mi żal!! :icon_mrgreen: :bigrazz: kretyn katamaraniaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*][*][*] To jest tragedia, po prostu zginąć w tym wieku w taki sposób.... Sam jeżdże dużo po drogach i wiem, że to istny poligon, czasem się ma szczęście, a czasem.... pecha. Szczere wyrazy współczucia dla nas wszystkich :icon_mrgreen: [*][*][*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noz sie w kieszeni otwiera...

Tragedia jakich codziennie w Polsce kilka. I to jest przytlaczajace, ze przez pijanego palanta ginie niewinna osoba. Szkoda ze zamiast tego chlopaka nie skrecal tam Ursus z dwiema przyczepami-juz by z miejsca wypadku gnoje nie uciekli.

Wspolczucia dla Rodziny i Przyjaciol chlopaka [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazam sobie co czuja rodzice Pinechy. Moje mlodsze dziecko jest w Jego wieku...

Najgorsze jest to, ze rodzice beda siebie bardziej obwiniac o ten wypadek niz sam sprawca.

Wyrazy wspolczucia dla rodzicow.

Pamietajcie - to nie motocykl go zabil, ani Wasza zgoda na jego kupno, tylko pijany kierowca. Wasz syn rownez mogl isc pieszo przez jezdnie i nie ucieklby przed pijanym mordeca.

 

 

Koledzy! Zamiast rzucac miesem i wklejac banalne swieczki - proponuje sie pomodlic za Pineche..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...