Skocz do zawartości

Wypadek w Wawrze (Warszawa) na ulicy Lucerny. 1.05.06


Filu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

nie wiem co powiedzieć poprostu. Brak słów, ból, straszne uczucie.

Pinecha był moim bardzo bliskim kumplem.

Otóż dzisiaj w jego rodzinnej dzielnicy (Wawer) Piotrek skręcał z ulicy głównej do lasu niedaleko kanałku, gdy nagle uderzył w niego jakiś pie*****ny debil w audi90. Ów debil, wracał podobno po weselu z kolegami w stanie po spożyciu alkoholu. Musiał jechac potwornie szybko, gdyż Piotrek zginął na miejscu.

Podobno było to conajmniej 150km/h. POwiem, ze ta droga to nie jest jakaś arteria warszawy tylko główna droga dzielnicowa. Samemu ciężko jest mi to sobie wtyobraxić w ogóle, ale motocykl wybuchł aż w powietrzu i spadł na pieszych (chodnik jest daleko od drogi) którzy z poparzeniami zostali odwieźieni do szpitala.

Wszystkie te informacje nie są potwierdzone to tylko opowieści znajomych związanych z naszymi okolicami.

Dlatego też część informacji może nie zgadzać się z rzeczywistością, ale to i tak nie ma teraz większego znaczenia. Życia mu to nie zwróci!

Piotrek był normalnym rozważnym chłopakiem. Chodziliśmy razem do gimnazjum, to ja zaraźiłem go moją pasją motocyklową. Jego rodzice początkowo nie chcieli o tym słyszeć, lecz później powoli zgodzili się na jawkę, a później na dt80, gdyż kochali go i wiedzieli, że to kocha. Jest mi bardzo źle i ciężko o tym pisać, lecz chciałem poinformowac innych o tym fakcie. Spójżcie na jego posty, nigdy nie był wulgarny, czasami dowcipny, nigdy nie spamował, zawsze czytał dużo gdy zaczynał swoją przygodę z motocyklizmem i podałem mu adres naszego forum.

 

Szkoda więcej słów, Nigdy się nie pogodzę z tym !

Najchętnie zapie***** bym tym debilom z audi. Trzeba takich sk****ów zamykać w izolatkach i uczyć ich chyba kijami bejsbolowymi.

 

Tutaj link do materiału w kurierze warszawskim.

http://ww6.tvp.pl/2044.dzialy po prawej kurier warszawski wydanie 1.05

 

Pzdr Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tych wypadkow ale czesto to puste informacje zawsze to jakos przechodziło obok, a tutaj kolega z forum :icon_mrgreen::(:bigrazz::(:cool::(;)

 

Brak mi slow ..... [*][*]

 

A dla pijanych sku**ieli to powinna byc odrazu gilotyna bo to co sie dzieje pod tym wzgledem w polsce to jakas ku*wa groteska ! :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh przez takich cweli giną ludzie, powinni wrócic kare śmierci i paru na to skazać , moze wtedy by sie opamietali i przestali jezdzić po spożyciu alkoholu :evil: Bo to może spowodować kalectwo, a nawet śmierć. Nie myślą tylko jezdzą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :icon_mrgreen: :bigrazz: :cool: ;) :icon_biggrin: :biggrin: :D ;)

 

 

 

 

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi sie odechciewa wychodzić z domu...Najpierw rozmawiasz z kimś, czytasz jego posty a po chwili okazuje sie że już go nie ma. Nie znałem go ale jest mi cholernie przykro, całe życie było przed nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...