Skocz do zawartości

Enduro/Crossomaniacy POZNANIACY


bartasjbl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie jak to zwykle w niedziele bym z wami polatał ale niestety moje moto WR dechy :buttrock: Mam już od nowego przelatane całe 470 km (nie pokręciłem zer :icon_mrgreen: jak tylko wymienie wał, tłok,wałki rozrzadu,łańcuszek,cylinder i jeszcze pare pierduł zaraz się stawię :buttrock: Miłej zabawy !!!!! Do kuzni i tak podjade na zastepczym sprzęcie na 12.00 chocby pogadać !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie jak to zwykle w niedziele bym z wami polatał ale niestety moje moto WR dechy Mam już od nowego przelatane całe 470 km (nie pokręciłem zer jak tylko wymienie wał, tłok,wałki rozrzadu,łańcuszek,cylinder

A tak z ciekawosci tne motocykl kupowales nowy czy uzywany, bo jak nowy to co zrobiłes że kapitalny remont?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawosci tne motocykl kupowales nowy czy uzywany, bo jak nowy to co zrobiłes że kapitalny remont?

Pokręciłem nurkowanie z enduro :buttrock: zassał szlamu po nurku na czołgowisku i szlag go trafił.Spoko spoko już się naprawia ,pewnie za tydzień się pojawię przy tej kałuży :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I p**** myslałemże sobie przyjade w niedziele na poligona tu mi w sobote moto wzieli do założenia tłumika i zdiecia zębatki z chyba wałka zdawczego lub atakujacego ;/

Ale teraz musze koniecznie być bo mi odbije na glowe ;/

 

PS. Droge mam juz na mapie wiec sobie jakos poradze.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w niedziele niby spotkanko było o 12.00 pod kuznia ale , ale wszyscy rozjechali się w inną strone :cool: my polecieliśmy na czołgowisko. Było ostro :icon_biggrin: a pózniej przez murowaną , kowalskie itd do Tuczna nad jeżioro. I przez Kicin

Niestety w przyszłym tygodniu chyba nie jezdze :banghead: Zerwałem amora juz tydzień temu ( teraz jeszcze jeżdziłem na takim ) ale musze dać go do zrobienia.

A co Wy porabialiście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapraszam z okolic Tarnowa Podgórnego - Ceradza - Lusówka do nas. Punkt zborny między lusówkiem - ceradzem. Chłopacy często zapuszczają się m.in. w twoje okolice, regularnie wszyscy spotykają się w sezonie co tydzień. M.in. silna ekipa KTMa! Dokładnie to byla kiesys żwirownia. Można tam naprawde ostro pojezdzic i nauczyc sie techniki jazdy.

Pozdrawiam

Co tak ucichło to poznańaskie forum?,znaleść nie mogłem :biggrin:

Jeszcze tydzień i sprzęt będzie na chodzie to coś zakrecimy mysle w te upały :biggrin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak ucichło to poznańaskie forum?,znaleść nie mogłem

Jeszcze tydzień i sprzęt będzie na chodzie to coś zakrecimy mysle w te upały

Pozdrawiam

Tylko jak byście do nas przyjechali do daj znac jakos na priva albo gg.

Ja moto dzisiaj odpale 1raz po remoncie takze tak narazie nie przyjezdzajcie bo musze go dobrze dotrzec, potem dopiero pokaze jak sie tam jeżdzi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcuialbym aby byli tu wszyscy POZNANIACY ktorzy posiadaja i jezdza na enduro lub crosach. Przedstawiajcie swoje propozycje tras w poznaniu i jego okolicach :biggrin:

wITAM

PISZĘ COKOLWIEK TYLKO PO TO ŻEBY TO ZNALEŚĆ :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze mam noge w gipsie od kolana w dół :biggrin:

ps : pamiętajcie zapinajcie buty na motorku. Bo but nie zapięty dobrze = girka w gipsie :icon_exclaim:

ps2 no to mam mały przestój w jazdach :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...