Skocz do zawartości

Yamaha XJ 600 S


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany kupnm Yamahy XJ 600. Zalezy mi na wersji N i chcialbym sie dowiedziec czy wersja S po sciagniecia owiewki jest dokladnie taka sama jak N? ( chodzi mi o lampe).

 

Jesli mozna to chcialbym uzyskac opiniie na temat tego motoru i jak on wypada w porownaniu z Honda Cb 500 i Suzuki Gs 500e

 

z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Domel napisał lampa jest zupełnie inna, ale także inne są zegary i trzeba się liczyć z wymianą.

A co do porówania z innymi motocyklami to mierzyłem się do GSa, obserwował to qmpel, który stwierdził, że z racji mojego gabarytu (1.9 m i 110 kg) wyglądam jak "siedzący na psie". W XJ 600S jest naprawdę sporo miejsca pod 4 literami.

Pozdro

Edytowane przez Kaszpir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnm Yamahy XJ 600. Zalezy mi na wersji N i chcialbym sie dowiedziec czy wersja S po sciagniecia owiewki jest dokladnie taka sama jak N? ( chodzi mi o lampe).

 

Jesli mozna to chcialbym uzyskac opiniie na temat tego motoru i jak on wypada w porownaniu z Honda Cb 500 i Suzuki Gs 500e

 

z gory dzieki za odpowiedz

 

inna lampa zegary i mocowanie lampy ale nie powinienes miec problemow z kupnem tych czesci

 

 

 

mam caly silnik :-)

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisali powyżej: inna lampa, zegary

żeby było śmieszniej, przez kilka lat produkcji było kilka wersji owiewki. w sumie to problem w drugą stronę, ale... nie jestem pewien, jak jest z mocowaniami. znaczy czy da się tak po prostu zdjąć owiewkę. na twoim miejscu poszukałbym od razu n-ki, wcale nie jest ich tak mało... na przykład ta niżej ;D

 

jeśli chodzi o porównanie z cb500 i gs500, jak również er5, chociaż często takie są robione, to jednak inna klasa: jednak xj600 ma 4 cylinderki i osiągi nieco lepsze. natomiast gabarytowo jest wyraźnie większa, szczególnie od gs-a. co ciekawe, wcale nie oznacza to np wyraźnie większego zużycia paliwa...

 

jeszua

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku pieknych dni ma xj 600 s i super tez wolałem n ale sie przejechałem golasem i łep urywa dlatego wybrałem s. a tak na marginesie to ta owiewka nie jest jakas wielka i moto wyglada fajnie, a jednak troche pomaga przy szybszej jezdzie

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...