Skocz do zawartości

Czekać na prawko czy nie?


Gość alalala333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

możesz mnie ku*wa nie obażać? Wielki Znawco.... po**bany to ty jestes nie ja wyluzuj bo ja cie nie obrażałem

I ja to popieram każdy zrobi jak będzie chciał

 

W zyciu trzeba sie wyluzowac - nie badz takim materialista .

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia posiadania prawa jazdy nie jest kwestią oczywistą w odniesieniu do umiejętności... i odwrotnie...

 

z mojego doświadczenia: lepiej prawko mieć, niż nie mieć, popełnisz błąd posiadając kwit, to jakoś to będzie, popełnisz nie posiadając, dojebią ci na maxa :P

 

a w twoim przypadku: idź na kurs i zobacz czy się w ogóle nadajesz na moto... serio... bo motocykl sam nie jeździ :)

 

 

 

pozdro600

 

pees.

a koleżankę madee zostaw w spokoju, bo... lustereczka na początek poobrywamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 17 lat i jezdze 125 . Nie mam prawa jazdy i nie zamierzam robic prawojazdy kategorii A1 wole poczekac az bede mogl zrobic A . Jezdze juz ponad rok nigdy nie zatrzymuje sie do kontroli i jak narazie nie mam problemu z policja. To zalezy jak ktos jezdzi bo jesli jezdzi dobrze to po co mu czekac do 18 ?? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 17 lat i jezdze 125 . Nie mam prawa jazdy i nie zamierzam robic prawojazdy kategorii A1 wole poczekac az bede mogl zrobic A . Jezdze juz ponad rok nigdy nie zatrzymuje sie do kontroli i jak narazie nie mam problemu z policja. To zalezy jak ktos jezdzi bo jesli jezdzi dobrze to po co mu czekac do 18 ?? pozdro

 

Chyba pomyliło Ci się Forum. To jest Forum MOTOCYKLISTÓW , a nie Forum Młodych Nielegalnych , Kierujących Pojazdami Zwanymi Motocyklami.

Twój post zrobił na mnie wrazenie , bo dawno nie czytałem podobnych głupot.Ale to tylko kwestia czasu , jak jakiś gliniarz pojedzie za Tobą.

Wtedy zrozumiesz co to znaczy Jesień Średniowiecza , kiedy Twoi rodzice będą musieli Cię odebrać z Komendy.

Bo chyba nie jesteś ,aż tak powiedzmy - nierozsądny , aby zwiewać przed glinami.

 

PS.Poczytaj posty sprzed ok. 2 tygodni - zobaczysz czym się kończą ucieczki.Niektóre z nich są Przedostatnią Drogą.

Bo Ostatnia Droga jest zwykle na cmentarz.

 

Pozdro dla posiadaczy wiadomego dokumentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 17 lat i jezdze 125 . Nie mam prawa jazdy i nie zamierzam robic prawojazdy kategorii A1 wole poczekac az bede mogl zrobic A . Jezdze juz ponad rok nigdy nie zatrzymuje sie do kontroli i jak narazie nie mam problemu z policja. To zalezy jak ktos jezdzi bo jesli jezdzi dobrze to po co mu czekac do 18 ?? pozdro

 

W dupie byłeś, gówno widziałeś i gówno sie znasz. Zniknij prosze z tego forum bo psujesz nastrój.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I własśnie przez takich Bananów i ich podejście do ważnych kwetii ludzie wiecznie szykanują motocyklistów. Niestety w niektórych przypadkach to mądrość nawet z wiekiem nie przychodzi, a jak czytam wypowiedzi tych głupio-mądrych małolatów, to naprawde nie wiem już sama czy się śmiać, czy płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...