Skocz do zawartości

za 5 tyś. ścigacz ale jaki?


Gość artur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam 5 tys. chciałbyn kupić ścigacz waże11okg i mam 185 wzr. prosze O PORADE

 

O ścigaczu raczej za tą kwote to zapomnij. A może naked'a. Byłem ostatnio w słomczynie i kolo sprzedawał Kawa Zephyir za 6000, w średnim stanie, ale do urzytku od zaraz. Więc nazbieraj coś jeszcze, a może kupisz coś wolniejszego od ŻYLETKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy problem! Przy tych gabarytach jest pierwaszy problem i te 5000 to drugi problem. Dieta tuaj nic nie da, jedynie możesz dozbierać kasy i może jakiegoś zerżniętego plastika kupisz a najlepiej zmień trochę poględ kup coś klasycznego-gołego pojeździsz zarobisz w między czasie i dopiero wsiądziesz na coś szybszego. Chłopaki tutaj proponują GPZ ale raz że nie ten gabaryt a dwa że robi więcej huku niż jedzie 8) Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Tobie coś z seri 400 jak juz chcesz scigacza to moze byc vfr 400 r, zx 400 nawet daja rade bo jak sie domyślam to dopiero zaczynasz swoją przygode z moto a 400 jesli chodzi o przyśpieszenie do 100 to dorównuje 600 powyrzej 150km/h jest troche gorzej ale cos zacoś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm W tej kwocie GPZ 500 kupic można, poza tym GS 400, VFR 400, z tym, ze są to motocykle raczej z rocznika 198.., więc jak uzbierales te 5 tysięcy postaraj się doizbierać jescze trocche !! Jeżeli chcesz kupic kup sobie lepiej GS 400 za 4 tysiace i pojeździsz !!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość misiobaran

Witam, mam podobne warunki fizyczne do twoich i uwierz mi, z doświadczenia wiem że nie ma co za wszelką cenę kupować motoru.

Dozbieraj przynajmniej 10000 i wtedy poszukaj motocykla, bo inaczej kupisz jakies "maleństwo" i będziesz męczył siebie i maszynkę.

Pozdrawiam Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czesc! No co wy panowie , po waszych radach , gosc sie nie odezwal-pewnie sie pogniewal:-)))))))))))))))))))))))))))))) . Ciekawe czy siedzial kiedys na czyms wiekszym od komarka ze zadaje takie pytania.Jak ma troche oleju w glowie wystarczy przeczytac pare wczesniejszych postow n/t kupna motocykli. Pozdrawiam.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...