Skocz do zawartości

Rybnik, Rybnik i po Rybniku ;]


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ano czytam, a ja ludziom napisałem co mają zrobić co by usłyszeć dźwięk.

Ale z rozumieniem tekstu czytanego już gorzej jak widzę :biggrin:

 

 

A wracając do tematu bardziej miłego dla oka i duszy to dostałam następną porcję zdjęć :icon_mrgreen:

http://neptun.cti.us.edu.pl/pub/20060422Rybnik/Konik.zip

Tym razem Konik zdecydował się podzielić z nami paroma fotkami :icon_mrgreen:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie astarte, już miałem pisać, że się ociągasz! leniwcze!
Spokojnie Bartic... zeby bylo jasne Astarte czekala na mnie az wszystkie czesci fotek wysle :biggrin:

(szkoda ze ostatnie fotki nie oddaja zajefajnej pogody w jakiej wracalismy)

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie troche malo filmikow, a fotki konika musze z netu sciagac :[ jakbys nie mogl podejsc te pare metrow :icon_mrgreen:

no nic trzeba przyznac ze zdjecia junaka mi tez przypomnialy kilka momentow o ktorych nie wiedzialem/nie pamietalem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych nerwowych (z początku tej strony :icon_mrgreen: )

http://rapidshare.de/files/18885684/rybol.rar.html

http://rapidshare.de/files/18886593/junak.avi.html

 

 

:biggrin:

 

 

Sie jeszcze nie nauczyli że zjeby bogatyńskie zawsze jakąś podpuchę walną hehehe

Edytowane przez krasnal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bahama (i wszyscy którzy nie mogą ściagnąć) - może astarte ściągnie i wrzuci gdzieś na jakiś pewniejszy serwer :D

A przy okazji wiesz ile ja się namęczyłem żeby foty z Twojej strony ściągnąć??? Każdą "otwórz" i "zapisz obrazek jako..." :clap: trzeba było dać w jednym pliku a do oglądania zostawić np. 10 najlepszych.

 

 

 

 

To mój 666 post :) :P :clap:

Edytowane przez krasnal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerry - Włosi jeszcze raz dziękowali za wyprowadzenie z Wrocka. W Trzebnicy się wystraszyłem jak zaczęło padać a oni zwalniali do 90 km/h. Na szczęście udało mi się i wkręcić na szybszą jazdę i jakoś poszło. Na rozstaniu zrobili mi loda włoskiego i pognali do Posen :P:)

 

 

spoko polecam się na przyszłość Wrocław da się bokami przekicać hehe. pozdrowionka

jerry

 

ARIO spoko , nie narzekala a chwalila :clap:

No kurde musze sobie jaka wszywke zrobic na nastepny rybol zeby chociaz do 2 dotrwac :clap:

Kurde co rybol to gwozdz.

 

 

Adam nie przesadzaj mi na wstecznym już od 19 łaziłem i tyż nie pamiętam o której w krainę wiecznych łowów się udałem.

pozdrowionka

jerry

 

ARIO spoko , nie narzekala a chwalila :clap:

No kurde musze sobie jaka wszywke zrobic na nastepny rybol zeby chociaz do 2 dotrwac :clap:

Kurde co rybol to gwozdz.

 

 

Adam nie przesadzaj, ja na wstecznym już od 19 łaziłem i tyż nie pamiętam o której w krainę wiecznych łowów się udałem.

pozdrowionka

jerry

 

heheh siemianowice

krótko dzięki za impreze

ciekawe kto zamknął prota i kaśkę???

i kto malował kace serduszka na owiewce???

i kto nie rzygał po czerwonym absyncie???

 

 

Broda powiedz kto no powiedz :D :) a nie wspomne już o spacerze Burka hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerry chyba przegielismy troche z jaraniem, mi sie ciezko wracalo na 2 dzien, a Ty jak wrazenia z powrotu?

 

 

Sosna my przegieliśmy no jak tak możesz mówić , lekki bałagan nikomu nie zaszkodził :D :) że tak powiem rano zakręcony byłem jak dobra śruba poniemiecka ale cosik Burek milczy i nie chwali się jak smakowało :P :clap:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...