Skocz do zawartości

Rybnik, Rybnik i po Rybniku ;]


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ekipa Wroławska dotarła :icon_biggrin:

 

Jeszcze wieczorem z Sosna pośmigaliśmy po mieście !!!!! :icon_mrgreen:

 

tym razem wróciłem do Wrocka i NIE ZABRAKŁO mi paliwa:) Rewelacja :buttrock: spalił tylko 8 l /100 km :buttrock:

a nie jak w tamta strone 12 l :flesje: ( no ale tak to jest jak sei jeszcze na 6 na odcieiu )

 

 

Szacun raz jeszcze dla organizatorów

 

P>S aha Kaśka poprostu wydawało mi sie ze jest moja kuzynka a o rodzien trzeba dbać :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem pomimo, że jakaś blond-ku*wa z Krakowa obwieszona złotem, w wieku mumii, próbowała mnie poturbować cytryną. Zły jestem na siebie bo nie trafiłem jej nogą w lusterko. Duma ucierpiała :flesje: Na usprawiedliwienie powiem, że rzecz się działa przy 160. Ale s*ał ją pies.

 

 

Zbyhu i Tuba ... Dzięki za organizację. Szacun jak wielki byk !!! Było ekstra. Nawet mnie się podobało pomimo, że mnie się nigdy nic nie podoba :flesje: podobno.

Przejazd przez centrum Rybnika był lepszy od seksu. Koledzy "blokersi na rondach" :flesje: Rozbawił mnie koleś w Polonezie na jednym z rond pomstujący i szukający zaczepki z 50 motocyklistami ... hehehe .... To musiał być Chuck N. ani chybi :icon_mrgreen:

Kaka cierpiał z powodu braku prysznica, jakby w umywalce nie mógł się wykąpać. :flesje:

Mishel wiesz, że przez Ciebie zapchał się kibel ??? :buttrock: Co Ty żresz ??? I dlaczego nie spałeś sam ??? I kto mnie k...a zamknął na strychu ?!??!!?!? :buttrock:

Czy ktoś pamięta gdzie był zapodany link -> Przepis na studencką kukułę ? Wyborna .... hmmmm ...

Kaśka jak każe tradycja zaliczyła glebę parkigową. Kasia - jak nogi króciutkie - to w szpileczkach trzeba jeździć. Podrawiam Was wszystkich i czekam na fotki.

 

P.S. Mishel-pało ... Ty już wiesz co ... :flesje: Fotek nie ma - termin upływa jutro rano :icon_biggrin:

Acha ... no oczywiście cichutki i spokojniutki Burek też cało i zdrowo dotarł do Krakowa.

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza zacna jak zawsze, złotalismy sie konkret , dzieki Ario jeszcze raz za podwozke Magdy ,

tylko czemu znowu tak szybko umarlem :icon_mrgreen:

 

adam,

nie ma sprawy ! :icon_biggrin: Mam nadzieję, że nie narzekała Ci na moją jazdę, bo mi nic nie mówiła, ale może Tobie wylała jakieś żale? :buttrock: tak w ogóle to jak wróciłem do domku to myślałem, że ucinasz sobie taktyczną drzemkę przed dalszym piciem z brodą. nigdy bym nie pomyślał, że to już koniec dżampy dla Ciebie!

 

broda - kukuła była zajebista!

 

Jerry - Włosi jeszcze raz dziękowali za wyprowadzenie z Wrocka. W Trzebnicy się wystraszyłem jak zaczęło padać a oni zwalniali do 90 km/h. Na szczęście udało mi się i wkręcić na szybszą jazdę i jakoś poszło. Na rozstaniu zrobili mi loda włoskiego i pognali do Posen :buttrock::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... ja tez juz jestem... tyle ze jeszcze troche zle sie czuje :icon_mrgreen:

 

Tak na szybko.... podziekowania dla wszystkich a w szczegolnosci dla organizatorow - pelna kulturka :icon_biggrin:

 

Poniekad stalem sie tez pierwszym (i chyba jedynym) 4umowiczem z ktorym mozna grac w "Zwal Konika" :buttrock:

 

Pozdro

Konik

 

PS. Fotki beda juz niedlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem wróciłem do Wrocka i NIE ZABRAKŁO mi paliwa:) Rewelacja :flesje: spalił tylko 8 l /100 km :flesje:

a nie jak w tamta strone 12 l :cool: ( no ale tak to jest jak sei jeszcze na 6 na odcieiu )

Tu się należą brawa :flesje: dla Horneciątka. Ale na autostradzie tylko czasami dawaliśmy w palnik, a tak to karnie w grupie jechaliśmy. TO tej wariatce na GS-ie odpadło lusterko :icon_mrgreen: Chyba z "dwie paki" :flesje: musiała lecieć... moto nie wytrzymało przeciążeń.

 

Wieczorem zabieram się za filmik. Wczoraj zjadłam tylko kolację i zmógł mnie sen :buttrock: Nawet browara :buttrock: na klina sobie nie zdążyłam zapodać jak już smacznie chrapałam.

 

Jeżeli osoby, które nagrywały filmiki prześlą mi je na maila:

[email protected]

to będę mogła z tych wszystkich filmików stworzyć piękną całość, więc proszę o szybką wysyłkę :flesje: (nie ukrywając najbardziej zależy mi na "mojej dziurze" która została uwieczniona na aparatach obecnych :icon_biggrin: ).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze pijaki i pijaczki :icon_biggrin:

 

To był pierwszy Rybnik na którym pod radiostacją byliśmy z brodą jako pierwsi :flesje:

 

Jak już zbyhu wspomniał grupa Zachód dotarła cało (i troszkę mokro) do domu. Pod Wrockiem natknęliśmy się na 6-kilometrowy korek, dwa pasy stojących aut. Razem z brodzią poboczem dali my radę, najpiękniejszą minę zrobił kierowca tira który odlewał się przy aucie :icon_mrgreen:

Z racji zmęczenia foty (i filmik ze strzelającym Juńcem) będą jutro.

 

Poniekad stalem sie tez pierwszym (i chyba jedynym) 4umowiczem z ktorym mozna grac w "Zwal Konika"

Z tej zabawy to rano odpadłem :buttrock:

 

Już wiem skąd się wzięła nazwa "miszcz prostej" - pierwszy raz w życiu słyszałem by ktoś pogubił się na autostradzie :flesje:

 

I na koniec tekst Kaki (chyba do Ali, jak pokazała pół cycka): "Masz mnie za półgłówka??"

:buttrock:

 

Dorzucę się jeszcze do zbiorowych już podziękowań dla organizatorów :flesje: :cool: WASZE ZDROWIE :flesje:

 

 

PS. KAKA!!!!!! KTOŚ CI SERCE NA SZYBIE NAMALOWAŁ!!! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dopiero dzisiaj jestem w stanie odpisac :buttrock:

no bylo zaje*iscie wielki sszacun dlo organizatorow!! To byl moj pierwszy Rybol ale na nastepnym napewno tez mnie nie zabraknie :buttrock:

 

 

i kto nie rzygał po czerwonym absyncie???

 

Ja nie rzygalem, tylko pol godzinki pozniej stwierdzilem, ze chyba pojde spac i wiecej nie pamietam :icon_mrgreen:

A i na osiemnastce obok wodka czestowali:P

 

Ps. dla mnie text rybnika to: "Jezdzony przez kobiete" (oczywiscie mowa o moto Astarte :icon_biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

CO jest qrna?

Teraz to nikt sie nie przyznaje, ze mial aparat :buttrock:?

Dawac zdjecia!! :icon_biggrin:

 

Pozdrowki

 

PS

Taka osobista prosba - jesli ktos ma jakies dowody z mojego palenia lacza, to PLIS, przeslijcie na [email protected] :icon_mrgreen:

Bronx, miales slac i nic!!

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...