Skocz do zawartości

Rybnik, Rybnik i po Rybniku ;]


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A myślałam, że bartic to taki porządny chłopak

nie,nie astarte, ja też jestem jebnięty jak na porządnego zjeba przystało, tylko takim ukrytym, wiesz, muszę wybadać grunt, czy ktoś też jest tak samo jebnięty jak ja :icon_mrgreen: :biggrin: :buttrock:

 

co ja zrobię, że powoli się rozkręcam? :rolleyes:

 

a tak czytając wspomnienia zbyha.... teraz wiem, że ta młoda dziołcha nie kłamała! gdy zaoferowałem przejażdżkę, to mi odmówiła... nie wiem czy to przez tego kielicha w jednej, czy przez piwo w drugiej ręce, ale mówiła, że już jeździła :icon_mrgreen: :buttrock:

 

myślę, że powiniem przestać sklejać slajdy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZACUN dla organizatorow - impreza jak zawsze zarabista :icon_mrgreen: Juz sie nie moge doczekac kolejnej :biggrin: Fajnie bylo Was wszystkich znowu zobaczyc :icon_mrgreen:

Broda Palo, na spacer to sie raz wyprowadza :rolleyes:

 

Kotwica jest na prawde hardcorowym miejscem, skoro nas tam jeszcze chca :buttrock:

 

Dawac wiecej fotek

 

Acha ... no oczywiście cichutki i spokojniutki Burek też cało i zdrowo dotarł do Krakowa.

Prociu szacun jak byk za zabranie mojego dupska :icon_mrgreen: :buttrock:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte Zuza twierdzi że następnym razem zdobędziecie szczyt domku.

Połowa już była, więc teraz tylko "z górki" :icon_mrgreen:

 

No niestety nie ma, gamonie z tajwanu nie dodały mikrofona do cyfraka

No to kicha... nie ma mojego darcia, za przeproszeniem ryja, uwiecznionego :icon_mrgreen:

Ten aparat to chyba z pomocy dla Czeczeniu zaje... ,znaczy się znalazłeś, że dźwięku nie nagrywa :icon_mrgreen:

 

ja też jestem jebnięty jak na porządnego zjeba przystało

Jebnięty... a tak, to się chawli :biggrin:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No dawac, dawac te fotki i filmy! :icon_mrgreen:.

Krasnalku, mailes dzis rzucac zdjeciami :biggrin:. A ja sie doczekac nie moge :icon_mrgreen:.

Pragne zdjec z palenia!! :icon_mrgreen:

 

Pozdrowki

 

PS

No to trzeba zalozyc watek FishCity Zjeb's Party 0,5l i zbierac chetnych :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZACUN dla organizatorow - impreza jak zawsze zarabista :icon_mrgreen: Juz sie nie moge doczekac kolejnej :biggrin: Fajnie bylo Was wszystkich znowu zobaczyc :icon_mrgreen:

Broda Palo, na spacer to sie raz wyprowadza :banghead:

 

Kotwica jest na prawde hardcorowym miejscem, skoro nas tam jeszcze chca :biggrin:

 

Dawac wiecej fotek

Prociu szacun jak byk za zabranie mojego dupska :buttrock: :crossy:

 

Pozdr

siemianowice

ta burek tylko raz ale to innych nie moja winaże masz taki pęcherz i co chwilę musisz sikać

na zakończeniu rybola w zeszłym roku jak cie z adamem 6X wyprowadzaliśmy to nie burczałaś

a jak gwałciliśmy to nawet mruczałaś :rolleyes: :icon_mrgreen:

(apropos w tym roku nie było gwałtów za szybko padłem była tylko nieudana próba znowu z burkiem :buttrock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Krasnal już nie żyjesz :icon_mrgreen: Podobnie, jak Mishel. Mishel pało niemyta !!! Dajesz tu te foty czy mam wpaść do Wrocka i zrobić Ci z dupy jesień średniowiecza ??? :biggrin: A może Ci ognisko na glowie rozpalę ! Co wolisz ??? Ja bym wolał zapodać foty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Krasnal już nie żyjesz :icon_mrgreen: Podobnie, jak Mishel. Mishel pało niemyta !!! Dajesz tu te foty czy mam wpaść do Wrocka i zrobić Ci z dupy jesień średniowiecza ??? :biggrin: A może Ci ognisko na glowie rozpalę ! Co wolisz ??? Ja bym wolał zapodać foty ...

hehehe ja bym wolał jesień średniowiecza

przynajmniej przyćmiłoby ból pogryzionej dupy mishela

jako jedyny pokazał no to ugryzłem :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhu Szacun Za Tekst ! :rolleyes:

 

Krasnal ja też na twoim miejscu bym się zastanowił :biggrin: bo nie wiem czy oglądałeś Pulp Fiction ale tam jesień sredniowiecza z dupy można łatwo sobie wyobraźić :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

PoZdrO !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zdjęć ciąg dalszy :icon_mrgreen:

Tym razem JJ (Junakowiec) podzielił się z nami swoimi twórczymi myślami przelanymi na pamięć aparatu fotograficznego, potocznie zwanego cyfrówką :rolleyes:

http://neptun.cti.us.edu.pl/pub/20060422Rybnik/JJ.zip

 

Dajcie więcej zdjęć, a będzie wam w dzieciach wynagrodzone :biggrin:

Krasnalku czekamy na ciebie :icon_mrgreen: a bardziej to na twoje zdjęcia :icon_mrgreen:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

A czytasz Ty posty :icon_mrgreen:?

Masz napisane jak wol, ze zmienilem format, bo nie mam Quick Time'a, bo nie znosze tego programu! :icon_mrgreen:

MOV w Bestplayerze nie poszedl, a z rozszerzeniem Avi sie pokulal :biggrin:. Bez dzwieku co prawda, ale zawsze :icon_mrgreen:.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...