Skocz do zawartości

Rybnik, Rybnik i po Rybniku ;]


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem teraz wstanie odpisać

 

podziękowania dla organizatorów :icon_biggrin: :icon_mrgreen: :buttrock: :buttrock: :flesje:

 

to był mój pierwszy rybol i w ogóle pierwszy zlot. BYŁO ZAJEFAJNIE

 

Natomiast mi utkwiło w głowie najbardziej, zjazd z autostrady na Siku :flesje: :flesje: Co nie kaśka

 

tylko że pi tym zjedzie na parking najwięcej w gaciach miał michel :flesje:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO tej wariatce na GS-ie odpadło lusterko :flesje: Chyba z "dwie paki" :wink: musiała lecieć... moto nie wytrzymało przeciążeń.

Astarte Ty już więcej nie pij, jak Tobie GS-ik 200 idzie, to Ty już musisz na odwyk pójść :icon_mrgreen: :flesje:

Co do lusterka to widocznie jakaś podróba z Tajlandii, przy 170 klej się rozwarstwił :flesje:

Dobrze, że nikt z jadących za mną tym lusterkiem po głowie nie dostał :lalag: :flesje:

 

 

ciekawe kto zamknął prota i kaśkę???

Dzięki Broda, masz za to u mnie browara, dzięki Tobie nie miał gdzie spierdzielić no i musiał być seks :cool: :buttrock: NARESZCIE :icon_biggrin:

Natomiast mi utkwiło w głowie najbardziej, zjazd z autostrady na Siku :flesje: :( Co nie kaśka

 

tylko że pi tym zjedzie na parking najwięcej w gaciach miał michel :biggrin:

 

pozdrawiam

Patrz Pan jak się uczepili :buttrock: co ja poradzę na to, że mi się chciało :cool: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasnal pykał parę fotek, ale niestety nie są jeszcze zrzucone..

Gdyby po przyjeżdzie do bogatyni nie chlali razem z brodą, to by pewnie już były :icon_biggrin:

Dziś go przypilnuję :buttrock:

 

Ze swojej strony.. dzięki dla organizatorów za imprezę. O dziwo znalazło się dla mnie łóżko, takiego luksusu się nie spodziewałam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: kurna tylko jedna osoba wrzuciła fotki a my chcemy więcej !!!!!!!!!!!! :buttrock: :buttrock:

 

 

flesze błyskały non stop a tylko tyle zdjęć ! nie wierze !!

 

 

DAWAĆ FOTY !! :icon_biggrin: :flesje: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. dla mnie text rybnika to: "Jezdzony przez kobiete" (oczywiscie mowa o moto Astarte :icon_mrgreen: )

I to na dodatek tylko turystycznie :buttrock:

 

Tak prawdę mówiąc to kto by nie uwierzył :icon_biggrin: :flesje: Przecież ja taka skromna i spokojna dziewczyna :buttrock:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra narazie jakies 300 fotek bede na bierząco wrzucał

 

troszke zrobione na odpiepsz :icon_biggrin: ale spieszyłem się

 

miłego oglądania :buttrock:

 

 

www.moto-baham.cba.pl :icon_mrgreen:

Edytowane przez bahama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Baham, a mozesz zrobic tak, zeby dalo sie latwo fotki zassac na dysk? Bo obejrzec to jedno, a miec to drugie :buttrock:.

 

Pozdrowki

 

PS

Jak to qswa jest, ze NIKT nie ma fotek z mojego palenia :icon_biggrin: :icon_mrgreen: :buttrock:

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to qswa jest, ze NIKT nie ma fotek z mojego palenia :icon_biggrin: :buttrock: :flesje:

Posłane na twojego maila... odbierz pocztę i ciesz się jaką dobrą masz koleżankę :icon_mrgreen:

Pięknie wyszło ci to palenie :flesje: Tyle dymu to ja w życiu na oczy nie widziałam :buttrock:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyhu to wstaw te fotki tez tutaj zeby inni mogli tez pooglądać :icon_mrgreen:

 

W ogóel jak macie jakies inne oprócz tych co baham wstawil i astarte na FTP to wrzucać !!!

 

No i filmiki !! :buttrock: :flesje: :buttrock: :icon_biggrin:

 

PoZdRo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Dzieki Astarte :icon_mrgreen: :buttrock: :buttrock:. Jestes wielka :flesje:

 

http://republika.pl/zbyhu1/palenie.avi

 

Ssac paly!! :flesje:

 

Aha, pierwotnie rozszerzenie tego pliku to bylo .MOV. Ale ze zaden program mi nie chcial tego odpalic, to z glupia frant wpisalem rozszerzenie .avi i zaskoczylo :icon_biggrin:

 

Pozdrowki

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło żesz... Zimer doszedł do pełni sprawności na umysle :icon_biggrin: Impreza piękna, jak na prawdziwego zawodnika przystało pojechałem do odcięcia :icon_mrgreen: i mnie pozbierali gdzies kolo godzin wczoesno-poźnych-nocnych. Piwo dobre jest i pieknie by byo gdyby nie żule z domku wrocławskiego, którzy wciągneli mnie (pod przymusem, a jak :buttrock: ) w krecenie flaszka, co wydawało mi sie bardzo madrą grą... wydawało, a było jak było... NOKAUT :buttrock:

 

Dzięki wszystkim za zajebistą imprezę, szacun dla organizatorow, dzinx dla Astarte za karniola na CeBRze i w ogole pozdro dla całej bandy!

 

Mam na kompie sporo fotek (moje fotki i od Junakowca) do tego kilka filmikow. Zapodałem to na yousendit, ale ze tam mozna tylko 10 razy pobrac to proponuje zeby szanowna Astarte possała na swoj komp i udostepniła do possania na swoim ftpie. Jak bedzie sie stawiac to zróbcie z nia co nalezy :flesje: Linki doń poszły.

 

Aloha, do zaś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...