Skocz do zawartości

Rybnik, Rybnik i po Rybniku ;]


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Noo, to jedziemy tu - wspominki, fotki itd :D.

 

Z mojego punktu widzenia bylo git. Nic nie narozrabialiscie za co bardzo Wam dziekuje :D.

Na odchodnym uslyszalem na Kotwicy "Zapraszamy ponownie!", wiec nie dalismy plamy... :P

 

Generalnie wspomnienia w strzepach ;) ale cos tam zostalo :evil:.

Lacza spalilem, jak obiecywalem, Astarte zakopala swoja besie po lancuch, Junak strzelal z wydechow i prezentowal efekty dymne rodem z czolgu t-34 :D.

Slowem... Kiedy nastepny Rybnik :icon_eek:?

 

Ide spac ;)

 

Pozdrawiam

 

PS

Fotki chceeeee!!!

 

PS2

Meldowac szczesliwe powroty do domow!

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po minieciu kilku patroli, nocą cali zdrowi dojechali.

 

Jako ze mój plecak troche pofilmował - cały przejazd i dwa palone laczki + troche palonej ziemi ;) jak tylko zmontuje całość chciałbym jakoś zaoferować sie jak ktoś ma ochote zobacyzć jak wyglądał na swoim moto :icon_eek:

 

NIe wiem jak to najsensowniej sie tym podzielić:

 

15-20 minutowy film wrzucić na serwer niemam gdzie - a pozatym bedzie troche sciagania.

 

Inna mozliwosc dla chętnych na następny zlot moge nagrać DVD, i tam odbierzecie.

 

Ewentualnie osobsice w gliwicach mozna podjechać - CHyba ze ktoś z daleka moge nagrać i wysłać, jednak tu już bedą koszty 1zł DVD i ok 2,5zł przesyłka...

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racje ogolne burdelu z przesylem fotek daj zbychu maila to podesle ci filmik jak kapcia paliles i jak chumra dymu szla po zalewie ( z jakies 5min ) ;)

 

pozatym najgorszy to byl rok jesli chodzi o zdjecia i prawde muwiac nie ma nic ciekawego poza zarzyganym tuba i zimerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem...

 

Rybol zajebisty (podziękowania dla organizatorów), towarzystwo wyśmienite! zdjęć nie robiłem, bo nie chciało mi się iść po aparat jak zaczęło się picie...

 

żałuję , że nie zrobiłem fotki pasztetu autorstwa AdamaWo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Bronx, a zapodaj na [email protected] . Dosyc duze konto, moze pomiesci ;).

Ale fakt faktem, ze palenia i roznych ekstrawagancji bylo malo :icon_eek:.

 

Pozdrowki

 

PS

Cholera, zostawilem moto pod blokiem, bo mialem je "naprawiac", polazlem spac, a jak sie obudzilem, to juz burza i deszcz... Moja bidna Hondzia moknie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

Wielki szacun dla organizatorów ! i dla wszystkich zjebów co tam zjechali :icon_eek:

 

Było superowo tylko brakowało troche hardkorowych akcji, ale i bez tego Rybnik to Rybnik :D :D

 

PoZdRo !!

 

 

PS. Astarte moto mam juz umyte ;) tyle piachu to dawno na nim nie było i pod siedzeniem się znalazło troche !! Troche mnie to wkurwilo bo wiedzialaś czyj to sprzęt a nic nie powiedzialas .

 

Jak coś bedziecie posyłać to ja też popprosze na: [email protected]

 

:evil: :D :P

Edytowane przez Browar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Na wstępie BIG THX dla organizatorów: Tuby i Zbyha :evil: :icon_eek:

Dla całej reszty podziękowania za fajną atmosferę i miłe przyjęcie mojej połówki :D

Fotek jakoś mało porobiłem, ale za to zdobyłem całkiem nowe doświadczenie - wyłamywanie zamków w drzwiach (wtajemniczeni wiedzą, o czym piszę ;) :D ).

Do następnego zlotu :P

 

Pozdrawiam, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już od dłuższej chwili w domu ;)

 

Impreza świetna (zresztą jak zawsze :P ) w doborowym towarzystwie (jak zawszse :D ). W tym roku obyło się bez siniaków i zadrapań (dziwnie jakoś) - żaden sznur w lesie mnie nie zaatakował ani żadne drzwi nie były mi nieposłuszne :icon_eek: Jedynie lekka chrypka poimprezowa mnie złapała ;)

 

Motocykl jak kazała tradycja zakopałam (doszłam do trójki do odcięcia :evil: ) i czekam na filmik z tegoż wyczynu. Lacza w drodze na Rybnik też na światłach popaliłam ;) (byłoby więcej, ale oponkę z tyłu mam nową).

 

Gra w butelkę było świetnym pomysłem :D Tylko czemu tylko Mishel pokazywał dupę?

Wchodzenie na dach średnio mi wychodzi, muszę potrenować, za to sprzątanie ze stołu (podobno to ja - nie przyznaje się ;) ) oceniam na bardzo dobry :D

 

ps. Zdjęcia są już na ftp-ie więc proszę SSAĆ

http://neptun.cti.us.edu.pl/pub/20060422Rybnik/Rybnik.zip

(213 zdjęć, 109 MB - duża rozdzielczość)

Jak zmontuję filmiki w całość to dam linka też do tego materiału

 

pzdr i oby więcej takich imprez (to kiedy replay)

@starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Drzemię przed kompem. Cały wyjazd do dupy, ciagle jeździłem na 4 kołach. Chyba się zapisze do MC.

 

 

No dobra. Przynajmniej towarzystwo fajne i coraz liczniejsze. Dzięki wszystkim, do zobaczenia znów i wkrótce.

Edytowane przez MarianKa

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Straty w sprzecie opanowane, regulator grzanych manetek juz na swoim mejscu przyspawany kropelka :P. Swoja droga podziekowania dla sprawcy urwania! Piwo wisze!

 

Ja tez dziekuje, ze przyjechaliscie :D. Strasznie milo bylo poogladac Wasze geby ;).

Fotki zasysam, ale chce wiecej :icon_eek:.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry !!! Zajechaliśmy szcześliwie. Dzięki wszystkim za fajną zabawe-fajnie było Was znów zobaczyć!!! W szczególności podziękowania dla organizatorów - spisali sie na medal :icon_eek: Do rychlego zobaczenia ;) Jak coś to foty słać na [email protected] Pozdr. Paweł & Stella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...