Skocz do zawartości

Jak wyglądały wasze początki na motocyklach i motorowerach a zarazem gleby


?osiuex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawy jak wam szły postepy w nauce jazdy na motocyklach i na mniejszych pszczółkach i czy sie nie zrazialiście bo ja miałem taką fajna nauke od poczatku jak sie uczyłem jeździć pamietam to do dziś miałem 6 lat pierwszym moim sprzetem była motorynka którą mi ukradli jacyś szmaciaże no ale jak ukradli to sie nakreciło starego na drugą hehe. Moja druga motorynyna która została zakupina była super non stop przysiadałem oswajałem sie z nią już sie nie mogłem doczekać aż bede na niej śmigał ale ona nie chiała chodzić pamietam do wieczora w warsztacie ze stary siedziellśmy i ja szykowaliśmy na jutrzejszy dzień. Na drugi dzień z rana wpadłem do ojca do warsztatu gdzie ona stała i już nie mogłem sie doczekać aż bede na niej śmigał ale stary nie miał czasu mnie uczyć to postanowiłem sam sie tak na sucho nauczyć (ale ona i tak nie chodziła bo była zalana a ja byłem mały i głupi)hehe no wprowadziłem motorynke na górke i sobie z tej górki tak zjeżdzałem a stary przez szybe patrzył czy ja przypadkiem jakieś gleby nie zalicze i tak sobie zjeżdzałem aż w końcu doszedłem do wniosku że wypadało by zapiąć jakies biegi bo tak na luzie to lipa a jak zapinałem jedynke to tak fajnie ona bulgotała i chyba ze trzy razy tak z górki zjechałem i w ostatniej fazie jak zjeżdzałem ona sie juz tak troszke rozpedziła ja jej w gaz do oporu wrzucam pierwszy biek strzał ze sprzegła :evil: brrrruuum no i ta mała pszczółka nagle mnie zadziwiła :banghead: tak że sie znalazłem na plecacha maxymalnie sie zraziłem odrazu na koło weszła a ja jak mały gówniarz nagle w ryk i juz tej motorynki nie chiałem widzieć. O to była moja pierwsza jazda na motorynce cały byłem pozdzierany,zapłakany i miałem już tego wszystkiego dosyć ale po kilku dniach mi to przeszło i zaczynałem spokojnie smigać.

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczołem od simaka w wieku jakichś 9 lat a że sprzęcior wielki(jak dla 9 latka) i do ziemi nie dostawałem , nauka zaczeła się od jazdy na sucho a następnie jeździłem od krawęźnika od krawężnika!!Ale z czasem doszedłem do perfekcji.Wyglebiłem dopiero 2 sezony temu i sezon temu miałem na nim wypadek (auto mnie zachaczyło)No i teraz na TDR 125 śmigam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja pierwsze jazdy na suzi nie były udane...

najpierw glebnąłem się przy wjeżdżaniu do garażu. jak już się trochę oswoiłem i jeździłem nieco szybciej to jak chciałem sie zatrzymać to pomyliłem przedni hamulec ze sprzęgłem i wylądowałem na ogrodzeniu (ja, nie moto).byłem tak poobijany że przez tydzień nie chciałem patrzeć na jednoślady, ale chyba nie moge bez tego żyć bo teraz znów śmigam :P

zastanawiam się czy to tylko ja taki niezdarny jestem podczas tych jazd czy to każdy początkujący tak ma :banghead:

pzdr, kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moim Kxem zaczynałem na polnej drodze w wieku 13 lat koło mojego tatki motocyklisty :banghead:

 

Początki były trudne, bo albo przy ruszaniu mi gasł albo jak juz ruszyłem to nie umiałem zakrecic o 180st albo nie umiałem wrzucic 2 biegu :evil:

 

Nie umiałem też odpalac KX'a, bo 2 godzinach biegania mojego tatki, taata powiedział, że ma dosc odpalania, pomagania itp, wiec mam se radzic sam :P I co? Nauczyłem sie :evil:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie irytować to że ciągle te posty typu "jakie były poczatki" "Twój pierwszy motocykl" itp ile można? Nie lepiej żałożyć jeden temat i wszyscy żeby w nim pisali? a nie co chwile ktoś sam zakłada nowy temat i bla bla bla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...