Skocz do zawartości

Wszyscy to i ja !! Okropnie sie chwale :D !!


Rekomendowane odpowiedzi

A jak myslisz ? NIE :banghead: Co bym kupil ? WRE/RX ? Tak mam jeszcze moj drugi moto na sprzedaz (okolo 3tys zl w kieszeni zaoszczedzone), jak bym kupil nawet WRE z 99r to i tak bym mial taki albo wiekszy przebieg i zuzyte moto.

Dzisiaj wywlilem liczniki i linki a jutro dozownik. Juz sie wszystko skonczylo co mozna wywalic ;]

Jak sprzedam moto to przyjdzie czas na zamienianie oryginalnych podzespolow na tuningowe. :P

Jeszcze raz dzieki za gratulacje.

pzdr !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam male pytanie i chcialbym zeby pare osob sie wypowiedzialo ;] Co zrobic z oryginalnymi czesciami ? Zostawic czy sprzedac? Kase na rejestarcje i rozne tuningowe czesci bede mial dopiero za dooobry miesiac a w sumie moglbym sprzedac oryginalne czesci ktore wymatowalem. To jest : bagaznik, stelaz pod rejestracje i tylne migacze, 2 migacze, liczniki, linki od sprzegla i predkosciomierza, slimak, podstawka pod narzedziownik :icon_biggrin:, stelaz pod aku, podnozki i stelaze od pasazera, stelaz pod liczniki, lampa z owiewka przednia. I to chyba wszystko. Co mowicie ? Zostawic zeby przy sprzedazy bylo (za 2 lata planuje) czy sprzedac i moze starczy chociaz na rejestracje ? Jezdzic sie chce a uciekac nie chce :/

 

http://bikepics.com/pictures/570903/ jeszcze jedna fota

pzdr

Edytowane przez Maly-PMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednia lampa bedzie ale Acerbisa. Kierunkowskazow nie musi byc. Licznik bedzie ale rowerowy taki. Z reszta pewnie sami wiecie jak u nas odbywaja sie przeglady. Kurde wiekszosc mowi zebym zostawil ale Eloelo powiedzial madrze i jestem za sprzedaza :icon_biggrin: Nie chce ktos kupic czesci od TS-ki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił. Sprzedasz to wszystko i potem ludzie będą się głupio domyślać że może moto po wypadku i co się dało to akcesoryjne kupione. Albo że jakiś składak. A tak to przed sprzedażą założysz, będziesz mógł napisać że moto orginalne i kąpletne. A te akcesoryjne graty przydadzą Ci się do następnego moto albo poprostu je opchniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak te graty zostaną w pudle w garażu to motor nadal będzie taki jak ty chcesz. Nieprawdaż? Za te części weźmiesz grosze. Nie wiem kto dałby sensowne pieniądze za... mocowanie tablicy rejestracyjnej czy bagażnik do suzuki TS. Wiadomo że kiedy motor jest twój to robisz go pod siebie ale nie ma co bezsensownie pozbywać się gratów które w niczym nie przeszkadzają leżąc w garażu a mogą przyspieszyć sprzedaż za jakiś czas.

Edytowane przez Wojteque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...