Skocz do zawartości

Wszyscy to i ja !! Okropnie sie chwale :D !!


Rekomendowane odpowiedzi

W ta niedziele nabylem Suzuki TS125R z 1992r, troche staruszek ale za to oryginalny przebieg 17tys km :smile: Mam na oswiadczeniu, ze jak wychodzila z PZU z Francji to tyle miala i jak przekraczala granice to tez tyle. No chyba, ze kreca w ubezpieczalni :crossy:

Silnik idealny, tak samo zawieszenie. Oryginalna wazy 110kg, ja z mojej juz zrzucielem 7kg a mysle, ze dojde spokojnie do 10 :icon_mrgreen:

Moc to okolo 30km. Kompresje ma super, moze przez moja wage i wzrost ale stojac normalnie nie odpale jej, dopiero na nozce na stojaco a obojetnie ile stoi odpala za pierwszym, zawsze. :wink: Przy 70km/h na 3 jeszcze lapie boki w lesie na tej oponie 140. Serio, zero sciemy :wink:

Przy okazji kupie bez przewodowa SIGME.

Dalem 2000zl :cool: Do rejestracji, nie jezdzona w PL.

Kiedy latamy ? Jestem z Wlkp.

 

zdjecia : http://bikepics.com/members/MalyPMI/92ts125/

Aha, jedyny mankament to to, ze nie ma prawego boczka od chlodnicy i 2 tylnych ale juz znalezlem (szkoda, ze drogo). Jest troche brudna od blota :flesje: i plynu chlodzacego, przeze mnie oblana.

 

Lewa w gorze :smile:

Edytowane przez Maly-PMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki!!!!!!!!!!!

dobra cena

jak ktos ma w tej cenie enduraka 125 -600 to walic na PW :wink: poważnie, oferty z całej Polski bo w przyszłym tygodniu i tak robie trase do katowic czyli prawie 500 km w jedna strone wiec mozna gdzies odbic w lewo czy prawo po sprzeta :icon_mrgreen:

 

pzdr

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...