Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z innej beczki.... jaką ma długość całkowitą VT600 ? od przedniego koła do końca błotnika/lampy. Pytam bo nie wiem czy drugiego garażu nie bedzie tzreba wybudować , oraz jak się czują osoby powyżej 184cm na tym moto ?

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda jakaś taka... Psowa powiedziałbym... Macie jakieś ploteczki nt. pogody jesiennej?

Z ploteczek - w mojej okolicy pojawiła się atrakcyjna honda shadow 600 :buttrock:

Klubowiczów przybywa... Przyszły (pewnie już) rok nieźle się zapowiada.

SHADOK

W/g gwiazd na niebie wrzesień ma być całkiem dobry.A co masz jakąś propozycję? :biggrin: Bo my mam rozumieć spotykamy się w Kletnie? :biggrin: .Ja zamówiłem sobie pokój w Śnieżniku.Oby pogoda była taka jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHADOK

W/g gwiazd na niebie wrzesień ma być całkiem dobry.A co masz jakąś propozycję? :biggrin: Bo my mam rozumieć spotykamy się w Kletnie? :buttrock: .Ja zamówiłem sobie pokój w Śnieżniku.Oby pogoda była taka jak trzeba.

 

Do Kletna jedziemy razem z NTV pod prawowitą właścicielką :biggrin:

Może i Szatri się skusi. Wyjeżdżamy w piątek świtem, nastawiamy się głównie na zwiedzanie, oczywiście imprezowanie nie odpuścimy. Nocleg mamy chyba w "głównym" domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jest ktos, kto mieszka lub dobrze zna tereny srodkowej Polski, gdzie moznaby zorganizowac imprezke, bo ja to osobiscie poruszam sie zazwyczaj w kierunku polnocnym od Lublina, czyli Mazury.

Tamte tereny sa mi znane dosc dobrze, 13 lat zagli robi swoje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja z moim Shadowem vt1100cr.

Pozdrawiam wszystkich spaliniarzy na Shadowach

O witamy cię kolego .Szkoda że tak póżno odezwałeś się bo w lipcu odbyło sie jedno shadowisko bardzo blisko ciebie w Kroczycach.Było super :biggrin: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obojętne gdzie następne shadowisko jak wygospodaruje czas to wszędzie dojade. Właśnie wróciłem niedawno do domu wczoraj obstawialiśmy ślub znajomego, 14 motocykli było a po ślubie pojechaliśmy na grillka i .......................... wróciłem dopiero dzisiaj :biggrin: :D :D :cool:

Ale mi się jakoś fajnie jechało tak z rana, takie świerze powietrze w tych lasach.............. ale się rozmarzyłem.

 

Pozdrawiam :cool: :P :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...