Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ja tak czy inaczej jade :clap: wieczorkiem sad ;) a jeszcze mam male pytanko , wiem ze to nie ten dzial i temat ale panowie czym czyscicie swoje motorki :flesje: nie moge swojej maszyny doczyscic :/ zwlaszcza chromowanych elementow :/

Jesli chcesz wyczyścić chromy to najlepiej kup sobie w sklepie internetowym ( jest ich dużo) odpowiednie środki,lub na giełdzie motocyklowej.Ja kupiłem miksturę do chromów poprzez internet .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od ostatniego posta nic się nie zmnieniło, cały czas leje. Jutro to może i pogoda będzie, ale nie jedziemy tam tylko na jutro , a w niedziele, poniedziałek leje w całej polsce i co w namiocie się nie wysuszysz a 4 pary ubrań na zmiane nie wezme, ja wymiękam , może strace będe żałował.

 

 

Ja po chromach pastą tempo jade rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety też nie pojadę,bo jeśli do południa w sobotę będzie pogoda to w niedzielę wg.prognozy będzie lało.Gdybym miał do przejechania jakieś 150km to spróbował bym,ale 370km to trochę za dużo.Bardzo żałuję,ale może nastepnym razem się uda.A może do rana prognoza się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety też nie pojadę,bo jeśli do południa w sobotę będzie pogoda to w niedzielę wg.prognozy będzie lało.Gdybym miał do przejechania jakieś 150km to spróbował bym,ale 370km to trochę za dużo.Bardzo żałuję,ale może nastepnym razem się uda.A może do rana prognoza się zmieni.

 

Janek ja no to nie licze, po jutrze od południa nastepna fala niżu cudów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po chromach pastą tempo jade rewelacja

ja rowniez. zreszta po lakierze tez i dziala cuda.

a jak mialem stopiona podeszwe na rurze to wyczyscilem blyskawicznie bezyna bezolowiowa 95;)

 

ok shadok. bede czekal na sygnal.

Edytowane przez willydon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pasta tempo :clap: ok ;) u mnie pogoda w miare i jutro wyruszam :flesje: nie namawiam nikogo na sile , na pewno bedzie jeszcze okazja do spotkania , jutro przed wyjazdem zajrze jeszcze na forum :D mam nadzieje ze bedzie spoko i tej nadziei sie trzymam :biggrin:

A jesli kogos zainteresuje to zapraszam do mnie :evil: http://portal.plocman.pl/?option=akt&id=836 tez bedzie super , zaczyna sie kolo 16.00 wiec juz wroce z jablonowa :evil:

Edytowane przez Mr MaGiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli tylko nie lunie za chwile, to z malym poslizgiem ale o 11 wyruszam do jablonowa.

 

A ja z przykrością, niestety nie. Przeanalizowałem prognozy i (zwłaszcza) inne okoliczności i jadę z rodziną.

 

 

Suchej drogi!

 

i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie , oczywiscie jak chcialem tak zrobiłem i do jabłonowa trafiłem :icon_razz: było świetnie , super muza i zabawa do białego rana :icon_razz: pogoda tez dopisała , naprawde polecam ten zlocik i na 3 za rok na pewno pojade , ludzie swietni atmosfera cudowna , organizacja tez spoko , mielismy zapewniony bezplatnie strzezony parking , strzezone pole namiotowe i grochóweczke hehe :biggrin: jesli chcecie oblookac fotki to zapraszam na http://www.jablonowo.scholaris.pl/ i klikajcie w FOTO :biggrin: wszystkie z data 12.08.2006 to ten zlocik , na kilku nawet ja sie trafiłem ze swoja shadowka :) a co do nastepnej propozycji spotkania to ja jestem za ;) do Krotoszyna mam okolo 200km wiec mi pasuje

Edytowane przez Mr MaGiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja wrocilem dzis, bo zachaczylem jeszcze na noc do Ciechocinka (ale was zabawa ominela!!! stada napalonych 60tek i koncert miryndy;). jestem bardzo zadowolony z wypadu. zlocik rzeczywiscie niezle zorganizowany, ok 70 maszyn, ale dla mnie muzyka byla za ciezka ("Martwe cialo na stole!!! Martwe cialo na stole!!! ..."). organizatorzy zachowali sie bardzo przyzwoicie i nawet na prosbe o dostep do wody, zalatwili okoliczne lazienki. ale parada to byly wyscigi wokol rynku a nie majestatyczny przejazd kolumny - porazka.

niestety nie podleczylem sie jeszcze do konca, moj znajomy szybko oslab z sil, wiec nie balowalem do rana. Mr MaGiK szkoda ze w avatarze nie masz moto, moze bym cie zagail ropoznawszy maszyne. czy to twoja byla 750-tka z niska kierownicia i pomalowanym na srebrno silnikiem i rozrusznikiem (cos zagailem do wlasciciela ale bylo starszy niz 21 lat?)?

rzeczywisie w sobote pogoda dopisala, niedziela troche gorzej, bo w drodze do Ciechocinak zmoczylo nas niemilosiernie, ale dzis wracalismy po suchym asfalcie az do samej warszawy.

niestety w przyszly piatek i sobote mam imprezki pozegnalne wiec na zlot nie dam rady dojechac:(

Edytowane przez willydon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz wrzucam fotke na avatar ze zlotu jesli jej nie widac to tu jest http://www.jablonowo.scholaris.pl/pages/fo...06/08/13/a7.JPG :icon_razz: ale ja ciebie tez nie kojarze heh nie zgadalismy sie do konca , ale na pewno sie jeszcze spotkamy :icon_razz: no parada taka sobie w kółko ale ogólnie imprezka super :biggrin:

Edytowane przez Mr MaGiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja wrocilem dzis, bo zachaczylem jeszcze na noc do Ciechocinka (ale was zabawa ominela!!! stada napalonych 60tek i koncert miryndy;). jestem bardzo zadowolony z wypadu. zlocik rzeczywiscie niezle zorganizowany, ok 70 maszyn, ale dla mnie muzyka byla za ciezka ("Martwe cialo na stole!!! Martwe cialo na stole!!! ..."). organizatorzy zachowali sie bardzo przyzwoicie i nawet na prosbe o dostep do wody, zalatwili okoliczne lazienki. ale parada to byly wyscigi wokol rynku a nie majestatyczny przejazd kolumny - porazka.

niestety nie podleczylem sie jeszcze do konca, moj znajomy szybko oslab z sil, wiec nie balowalem do rana. Mr MaGiK szkoda ze w avatarze nie masz moto, moze bym cie zagail ropoznawszy maszyne. czy to twoja byla 750-tka z niska kierownicia i pomalowanym na srebrno silnikiem i rozrusznikiem (cos zagailem do wlasciciela ale bylo starszy niz 21 lat?)?

rzeczywisie w sobote pogoda dopisala, niedziela troche gorzej, bo w drodze do Ciechocinak zmoczylo nas niemilosiernie, ale dzis wracalismy po suchym asfalcie az do samej warszawy.

niestety w przyszly piatek i sobote mam imprezki pozegnalne wiec na zlot nie dam rady dojechac:(

Tomek szkoda że nie możesz pojawić się w Krotoszynie ale rozumiem ciebie fakultet w Szwecji w dzisiejszych czasach to podstawa.Pozdrawiam i czekamy na twój powrót.A nie zapomnij wybzykać trochę tych szwedek ;)

 

"Magik" na priwa podam ci mój numer telefonu ,będziemy mogli odszukać się w Krotoszynie.Tam zlocik jest bardzo duży i może być problem ze znalezieniem się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...