Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no panowie zaczynam przerabiac tył mojej shadołki , trzymajcie kciuki :)

 

A co będziesz zmieniał?

 

U nas dziś też lało całą noc i pól dnia, liczyłem na jakiś wypad z koleżanką, ale kałuże okropne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dojade :) co by sie nie dzialo hehe , u mnie tez ulewa :/ a przerabiam tylny blotnik ( skracam , i przenosze tylną lampe z tablicą rejestracyjna :buttrock: chce to pozmieniac , zobaczymy efekt :banghead: narazie zmienilem juz kierunki i z przodu mam duzo duzo szersza kierownice , kierunki przednie tez mam nieorginalne , mam je w kierownicy :banghead: ale wiekszosc pracy przedemna

zobaczymy co to bedzie heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam shadowców.W moim rejonie leje jak z cebra,oby do soboty się wyklarowało.Ja również jak "Bartek" chciełem się gdzieś przejechać (Szklarska Poręba) ale po 1 leje a po 2 okazało się nówka akumulator (1 miesiąc) zdechł.Przeprosiłem stary który jakoś jeszcze kręci.Z nowym będzie problem bo kupiłem go na giełdzie motocyklowej i nie wziąłem kwita.Wygłąda na to że popłynąłem 2 stówki.Jak tam "villydon"wybierasz się do Jabłonowa w końcu Szwecja to nie USA nie jest daleko a rodzina nie zając.Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam "villydon"wybierasz się do Jabłonowa w końcu Szwecja to nie USA nie jest daleko a rodzina nie zając.Pozdrawiam wszystkich.

mam nadzieje ze sie uda. na razie przeszkod formalnych nie ma.

zas a z nieformalnych to wlasnie choruje, bo na slowacji bylo za duzo zimnego smadnego mnicha, borowiczki i fernetu co owocuje bolem gardla od tygodnia i temperatura.

no i nie wiem jak tam moja mala po ponad 2 tygodniowej przerwie sie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha pojechałem - cały dzień od rana do 20 padało , nie padało lało. Nie miałem jeszcze żadnego kondoma, a to z 2,5 godz. jazdy i sobie odpuściłem. Dzisiaj też już zaczyna u mnie ............ :crossy:

Trzeba obserwować prognozy na długi weekend i trzymać kciuki żeby deszczu nie było. Oby była taka pogoda jak na pierwszym shadowisku. Na interii jest już prognoza na sobote jak na razie nie jest źle.

 

 

No to jest widze desperatów wiecej - ja też z optymizmem wyruszyłem z kumplem :biggrin: moja przygoda zakończyła sie za Toruniem ( ok. 250 km) mimo kombinezonu dostałem po dupie w Chełmnie znalazłem jakiś hotelik przesuszyłem dupe i rano grzecznie wróciłem do domu :crossy: Jaka była radość mojej kobity.... nie dacie wiary jaką ma radoche jak jakaś wyprawa nie wypali :biggrin: A może jednak ktoś wykazał determinacje i dotarł do Debrzna ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dla kolegów którzy spotkali się w Kroczycach zgodnie z życzeniem przesyłam swoje zdjęcia.Proszę o potwierdzenie czy doszły.

 

Coś się niestety nie dają otworzyć. Może spróbuj wrzucić na ftp? podsyłałem ci adres na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadok ja wszedłem na twój serwerek i bez problemu się otwierają.Może podaj mi twój adres internetowy i wtedy pójdzie .

 

Te z ftp oczywiście działają, ale przesłałeś mailem archiwa rar i te się nie otwierają.

Dostęp do ftp mają wszyscy ze zlotu w Podlesicach, muszę jeszcze zmobilizować Szatriego, żeby swoje powrzucał.

 

Tak na marginesie, czy wam na zimno klikają hydrauliczne regulatory popychaczy?

Mam wrażenie, że po Motulu 5100 10W40 zaczęły klekotać, w mordę...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc że u mnie się otwierają miałem na myśli te co Janek przesłał a nie te ftp ,tylko rozpakowuje mi do 9 bo 10 nie ma. Nie rozpakowuje ci w ogóle?

 

Ja mam wlanego też 10w40 pełny syntetyk BARDHAL made in USA nic mi nie klepie na zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc że u mnie się otwierają miałem na myśli te co Janek przesłał a nie te ftp ,tylko rozpakowuje mi do 9 bo 10 nie ma. Nie rozpakowuje ci w ogóle?

 

Ja mam wlanego też 10w40 pełny syntetyk BARDHAL made in USA nic mi nie klepie na zimno.

 

 

Te przesłane mailem krzyczą, że jest błąd, pliki jakie dostałem to: foto.part19.rar i foto.part18.rar.

Janek, czy to są inne zdjęcia niż te na ftp? jeśli nie to nie ma co katować poczty :icon_mrgreen:

 

Co do popychaczy, mechanik wstępnie zawyrokował, że to popychacze - wstępnie, bo nie udało mi się do niego dojechać "z klekotem". Po rozgrzaniu na szczęście to ustępuje. Wyjaśniał, że widocznie Motul wypłukał porządnie silnik i stąd klekot. Wcześniej jeździłem na Mobilu 4T, półsyntetyk 10W40. Nie lałem syntetyka, o to w końcu stary silnik i nie jest to zalecane (przez niektórych). Dziś wymieniłem (zgodnie z jego zaleceniami) olej na Castrola GPS 10W40, zobaczymy co będzie. Na zimę szykuje mi się "remontik", latka lecą...

Zastanawiam się czy nie poeksperymentować z olejami i nie stosować samochodowego. Wim, że to dal niektórych herezja, ale przez krótki czas jeżdziłem na półsyntetycznym lotosie - zaraz po kupnie płukałem nim silnik i szczerze powiedziawszy nie było żadnych problemów ze sprzęgłem - bo głównie w tym ludziska widzą przeszkodę. A silnik ma już 25 lat, a wtedy dobre oleje były dużo gorsze niż te gorsze dzisiaj - tak twierdzą fachowcy. Pażywiom, uwidim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem 5 maili z archiwum ponumerowanym od 1 -19 z tym że tak jak wcześniej napisałem nie mam 10. do 9 mi rozpakowało. Zdjęcia inne niż na ftp to są zdjęcia z Janka aparatu. Są dwa fajowe - cały team na zamku w morsku, pamiętacie co te dwie dziewczyny były i nam zrobiły fote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem 5 maili z archiwum ponumerowanym od 1 -19 z tym że tak jak wcześniej napisałem nie mam 10. do 9 mi rozpakowało. Zdjęcia inne niż na ftp to są zdjęcia z Janka aparatu. Są dwa fajowe - cały team na zamku w morsku, pamiętacie co te dwie dziewczyny były i nam zrobiły fote.

 

Ale ono też jest na ftp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...