Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

patrząc na plany posiadaczy innych modeli marnie wróżę :icon_twisted:

 

a może spotkanie w jakimś ciekawym miejscu? bieszczady, albo lepiej dolny śląsk, jakieś podhale - miejsca gdzie warto pojechać nie tylko na "wieczorne polaków rozmowy", ale i żeby pojeździć. tak mnie naszło, właśnie trzasnąłem sobie niecałe 2stóweczki, w większej części po jezdniach podwyższonej krętości ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na plany posiadaczy innych modeli marnie wróżę :icon_twisted:

 

a może spotkanie w jakimś ciekawym miejscu? bieszczady, albo lepiej dolny śląsk, jakieś podhale - miejsca gdzie warto pojechać nie tylko na "wieczorne polaków rozmowy", ale i żeby pojeździć

jsz

Masz na myśli, że jeśli zlot ogranicza się do jednej tylko marki i typu motocykla, to frekwencja siada? Że jest sens robić jakieś wspólne spotkanie tylko wtedy, jeśli ma ono dużo bardziej ogólnomarkowy charakter?

Jeśli zaś chodzi o miejsce, to z kolei ja widzę marnie takie dalsze wyjazdy. Wyskoczyć gdzieś w ciągu dnia, żeby zwiedzić okolicę, poznać ludzi i pogadać o ulubionym motorze, wymieniając się uwagami i doświadczeniami - to owszem. Ale wyskok daleko, na 2 lub więcej dni - to już trudniej (a to robota, a to rodzina, a to sprawy do załatwienia) i wtedy rzeczywiście ograniczając się do jednej marki niewiele chętnych się uzbiera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli, że jeśli zlot ogranicza się do jednej tylko marki i typu motocykla, to frekwencja siada?

 

mniej więcej. jak śledzę forum, to na etapie planów jest sporo chętnych, tylko potem z terminem trudno trafić, itp... stąd moja sugestia wycieczki, a nie tylko stacjonarnego spotkania: w tej formie udało się zrealizować wyjazdy jinlunersom (pojechali polskę od południa), tak odbywają się spotkania starej japonii, bodajże w kotlinie kłodzkiej

ale to wasza impreza, sami zdecydujecie jak to rozegrać ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Miałeś już okazję być na którymś?

 

na zlocie nie byłem choć ostatni był bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania (byłem wtedy w Kotlinie Kłodzkiej na zlocie u Marcyśka - taki priorytet :crossy: ) ale często z tymi ludźmi jeżdżę na jednodniowe wypady, a na ich spotkania/zloty przyjeżdża około 50/60 motocykli z całej Polski - odnajdź galerię to sam zogaczysz.

 

pozdro KaKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...