Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wita Was kolejny wielbiciel Shadow Owner Club Polska !!!

Tak jak moi szanowni poprzednicy zapraszam na ziemię Łódzką do Tresty. Z noclegami nie będzie ( chyba) większych kłopotów ponieważ z Kicią ( kryje się pod nickiem Lbdz- czy coś takiego) i sztywnym zarezerwowaliśmy około 30 miejsc w domkach. Jedyny problem to podwójne łóżka w domkach. Ponadto gościu ( Kicia pisze o nim per CIEĆ) ma jeszcze miejsca w czterech zdezelowanych przyczepach.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

halo halo Panowie :lapad: jaki tu sie ruch zrobił :banghead: normalnie prawie cały Shadow Owner Club zawitał

jak to z tą rezerwacją-jakiś zadatek trzeba?czy tylko na słowo?

pytam bo w tym tyg. się roztrzygnie czy pojade-właśnie jestem w połowie prac przy wymianie uszczelki od prawego kartera-uszczelka zamówiona-ale jak to nie ta to nie wiem co zrobie :)

ale jestem dobrej myśli bo nie dopuszczam że nie mógł bym być na Shodowisku BIS i ominąć impreze z taką ekipą

a tymczasem CZEEEEERWONYYYYYYYYYY JAK CEEEEEGŁAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

halo halo Panowie :buttrock: jaki tu sie ruch zrobił :) normalnie prawie cały Shadow Owner Club zawitał

jak to z tą rezerwacją-jakiś zadatek trzeba?czy tylko na słowo?

pytam bo w tym tyg. się roztrzygnie czy pojade-właśnie jestem w połowie prac przy wymianie uszczelki od prawego kartera-uszczelka zamówiona-ale jak to nie ta to nie wiem co zrobie :flesje:

ale jestem dobrej myśli bo nie dopuszczam że nie mógł bym być na Shodowisku BIS i ominąć impreze z taką ekipą

a tymczasem CZEEEEERWONYYYYYYYYYY JAK CEEEEEGŁAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

 

Pzdr.

 

Igner!

Nie trzeba żadnych zadatków. Gościu i tak ma te domki wolne, bo wszyscy wyjeżdżają. Obiecał nam, że je rezerwuje. Ale jak chcesz to potwierdź telefonicznie podając swoje nazwisko.

PS.

Jeżeli nie zdążysz zrobić maszyny, to pisz się do puszki, która jedzie z W-wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie już myślalem o puszcze ale stane na głowie żeby przyjechać na dwóch kołach

nie wyobrażam sobie tego-zabardzo by mi gul skakał jak bym na was patrzył

 

chyba że najwyżej puszką przyjade ale na dwóch kołach :) innej opcji nie ma

 

Pzdr.

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita Was kolejny wielbiciel Shadow Owner Club Polska !!!

Tak jak moi szanowni poprzednicy zapraszam na ziemię Łódzką do Tresty. Z noclegami nie będzie ( chyba) większych kłopotów ponieważ z Kicią ( kryje się pod nickiem Lbdz- czy coś takiego) i sztywnym zarezerwowaliśmy około 30 miejsc w domkach. Jedyny problem to podwójne łóżka w domkach. Ponadto gościu ( Kicia pisze o nim per CIEĆ) ma jeszcze miejsca w czterech zdezelowanych przyczepach.

Pozdro.

Yanucha ty z karlosem na jednym :) ;) OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO- ZAPRASZAMY WSZYSTKICH- A shadok dziś sms-oawł jeszcze w chorwacji .dawać na listę konkrety kto będzie na 100% a nie jakieś tam może :icon_razz:

 

IGNER JAK NIE DOJEDZIESZ TO JESTEŚBY W STANIE CIĘ CIĄGNĄĆ CHOĆBY NA LINCE-CIEBIE A NIE TWÓJ SPRZĘT :smile: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe Jarek spoko trzymam za słowo :icon_razz:

ale chyba nie będzie tak źle-właśnie założyłem nową uszczelke pod tym felernym deklem jeszcze tylko złożyć reszte do kupy i sie okaże co z tego będzie-ale jak coś to najwyżej litr oleju na dolewke ale będę na Shodowisku :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jello ewrybady!

Korzystajac goscinnie z konta stojacego obok Szatriego informuje, ze forum na www.shadow.org.pl ruszylo.

Wracamy w niedziele z goracych jak sk... wakacji w chorwacji pelnej bikerow.

Pozdrawiamy

 

Shadok i Szatri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

dla wszystkich chętnych posiadaczy shadowek i ich pochodnych:jeśli jesteście zainteresowani wyjazdem na zlot pt. Shadowisko BIS zaparaszamy na forum i do tematu o zlocie link

serdecznie zapraszamy wszystkich

deklarować się szybko, załatwiać wolne i przybywać :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :(

Jestem posiadaczem Hondy Steed ale podobno to to samo co Shadow. Wcześniej ujeżdżałem Bandita ale trafiła się okazja i postanowiłem docenić inny rodzaj jazdy.

Nie żałuję..........

Jeszcze tu zajrzę nieraz..... Pozdrawiam i do zobaczenia w trasie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy,

zawędrowałem tu z innego działu ale mam pytanie do Was.

Otóż obecnie ujeżdżam Bandita B6N ale na przyszły sezon planuję sprawić sobie chopera. Wcześniej jeździłem na Eliminatorze 250ccm więc coś tam liznąłem takiej jazdy i taki styl mnie pociąga.

Do rzeczy :

- czy VT 600 nie będzie za słaba na 2 osoby+lekki bagaż

- jak da sobie radę w trasie powiedzmy 200 km dziennie?

- może lepiej szukać 750 ccm a VT 600 sobie darować ?

 

Będę jeździł głównie z żoną :lalag: dlatego szukam moto, które zdecydowanie poradzi sobie z takim obciążeniem a do tego będzie miało dobrego "kopa na wszelki wypadek".

 

Mam nadzieję, że dobrze mnie zrozumiecie.

Dziękuję z góry za odpowiedzi tutaj lub na PW.

Pozdrawiam,

Janusz

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rzeczy :

- czy VT 600 nie będzie za słaba na 2 osoby+lekki bagaż

- jak da sobie radę w trasie powiedzmy 200 km dziennie?

- może lepiej szukać 750 ccm a VT 600 sobie darować ?

 

Będę jeździł głównie z żoną :icon_mrgreen: dlatego szukam moto, które zdecydowanie

poradzi sobie z takim obciążeniem a do tego będzie miało dobrego "kopa

na wszelki wypadek".

VT 600 bedzie do twoich potrzeb zbyt slaby i przede wszystkim zbyt maly.

To tylko 39 KM, dosyc twardy i nie lubiacy duzych obciazen w kg.

Na kiepskim asfalcie bardzo zle sie prowadzi.

Jezeli w 2 osoby i bagazami chcecie robic turystyke to zdecydowanie kup 750

luib wiekszy. VT 600 ze wzgledu na ulozenie tylnich kierunkowskazow oraz

specyficzna konstrukcja blotnika i mocowaniem stelazy pod sakwy nie

pozwoli tobie zalozyc duzych sakw.

 

Natomiast do zwyklych dziennych przelotow po 200km w 1 osobe jak najbardziej

sie nadaje... ale bez szalenstw.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzięki kolego za poradę, będę zatem szukał większej pojemności.

Pozdrawiam,

Janusz

witaj kolego-tak jak stwierdził Belgu 600 dla dwojga jest za mała.Polecam 750 jest ok pozycja spoko łatwa w prowadzeniu ale mocy do szaleństw za bogato nie ma ale w tym sprzęcie nie o to chodzi. przelotówka na trasie 110-130 to jest ok dla tego sprzęta.Mój mi się trafił spoko żadnych problemów oleju -zrobione 6000 od początku sezonu i nic nie dolane ;) .zmieniłem tylko dysze na dynojet i filtr na K&N oraz tłumiki na BCM -hurikane dostał dużo z dołu a spalanie na trasie5-5,5l załadowany i średnie120-140, gdyż latam z kolesiami na sprzętach vtx-1800 i kawa2000. Nie chcą wierzyć że to 750. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...