Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w poniedziałek jadę obmacać cienia vt600 z 88'.

Powiedzcie mi towarzysze jak ogólnie wygląda sprawa z tymi shadowkami? Czy jest to prawdziwy czoper w którym właściciel spokojnie jest w stanie zająć się każdą mechaniką, wymianami limfy, a nawet rozwiercaniem cylindrów ;) ? czy też jednak lepiej z każdą usterką i po przeglądy cisnąć do ASO?

Generalnie jest to motor przy ktorym prawie wszystko zrobisz sam. o ile sie na tym

znasz i chcesz to robic. Ja np sie nie znam stad jezdze do serwisu.

VT600 to raczej delikatna maszyna i raczej dla 1os. Sa klopoty z dobrym mocowaniem stelarzy pod

sakwy no i przy starszych modelach 4biegowa skrzynia... Waska przednia opona tez ma swoje wady.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to mój pierwszy post to:

-witam wszystkich posiadaczy Shadowek.

Ostatnio dołączyłem do grona posiadaczy tego motocykla. :biggrin:

Honda Shadow 750 C4 2006( z zerowym przebiegiem.) ;)

 

I od razu pytanko:

-na co zwrócić uwagę przy docieraniu?

-czego przestrzegać by w przyszłości shadowka nie pogniewała się na mnie na drodze:icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo zima i rocker :biggrin:

słodziutka jest ta twoja niebieska księżniczka;)

 

a żebym to ja wiedział... nikt się do nich nie przyznaje... ani to cobra ani V&H... podejrzewam że to jakieś hondowskie tuningowe... sound maja extra dlatego żałuję że będę musiał je wymienić ;) (są przetarte)

 

wrzuć na www.yousendit.com i daj linka ;) jeżeli chodzi o foty twojego X'a to fajnie się wrzuca na www.bikepics.com

 

 

Witam

Wrzuciłem parę fotek mojej srebrnej strzały:

http://www.bikepics.com/members/zima33/04vtx1300/

 

Co do serwisówki - całóść ma około 300MB - jak ktoś wie gdzie mogę to wrzucić to dajcie znać -bo na yousendit.com można tylko do 100MB

 

pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-na co zwrócić uwagę przy docieraniu?

-czego przestrzegać by w przyszłości shadowka nie pogniewała się na mnie na drodze:icon_question:

 

Stare przysłowie mówi: "Wolno docierasz, wolno będziesz jeździł" :P . Czyli docieraj bez zbytniego "mulenia", nie stosuj zbyt monotonnej długiej i jednostajnej pracy silnika. Zresztą pogmeraj na forum, jest tu kilka tematów o tym traktujących.

Z eksploatacji najważniejsze rzeczy: olej (poziom), ciśnienie w oponach (!!!), technika jazdy (zmiana biegów z przegazówką, redukcje biegów). O resztę (regulacje, klocki, stan płynów, wymianę) pewnie zadba na razie serwis, bo wnoszę z postu, że masz nowy motocykl z serwisem gwarancyjnym.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serwisówki - całóść ma około 300MB - jak ktoś wie gdzie mogę to wrzucić to dajcie znać -bo na yousendit.com można tylko do 100MB

to podziel winrarem na 3 po 100MB :>

niezua ta twoja szczała :) gdzie kupiłeś to cuś do podniesienia kierki?

 

Shadowisko Bis odbędzie się w miejscowości Tresta Rządowa, w terminie 31.08-02.09.2007

ooo jakże bym chciał tam być... ale...po pierwsze primo jako właściciel X'a nie wiem czy będę mile widziany... bądź co bądź to Shadowisko a nie X'owisko

po drugie primo nie opatrzyłem jeszcze ran mojego malutkiego X'ika a nie będę robił siary przyjeżdżając takim podrapanym

i po trzecie primo mam 10-cio miesięczną córcię przy której nie jesteśmy w stanie czegokolwiek zaplanować... ehhhh

ale jeszcze się tam pokażę... I promise You :)

Edytowane przez ArT_B_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podziel winrarem na 3 po 100MB :>

niezua ta twoja szczała :P gdzie kupiłeś to cuś do podniesienia kierki?

 

 

Witam

Serwisówkę podzieliłem na trzy części. Kto chce to podawać emaile -;)

To cuś do podniesienia kierki sam sobie zrobiłem - z pręta o40 z gwintem w środku + pomalowane proszkowo w kolorze aluminium. Za...ista różnica - kark i ręce nie bolą podczas :icon_mrgreen:

 

pzdr

zima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jak narazie na Shadowisko jedzie około 26 osób

lista jest tutaj

 

VTX jaknajbardziej mile widziane

w końcu VTX to "prawie" jak VT tylko gratis jeszcze macie X :P

a prawie nie robi róźnicy :icon_twisted:

 

Pzdr.

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ mnie ciągnie.... zrobię wszystko żeby wpaść choć na godzinkę pod warunkiem że uda mi się do tego czasu opatrzyć te "poważniejsze rany" mojego biednego X'ika... btw polećcie jakiś tani sklep internetowy w którym znajdę risery do kierki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jak narazie na Shadowisko jedzie około 26 osób

lista jest tutaj

 

VTX jaknajbardziej mile widziane

w końcu VTX to "prawie" jak VT tylko gratis jeszcze macie X :icon_mrgreen:

a prawie nie robi róźnicy :icon_razz:

 

Pzdr.

 

Witam.

 

przepraszam za głupie pytanie, ale czy mogę otrzymac jakieś szczegóły gdzie, kiedy i ile jedzie osób z Warszawy?

 

Ta lista się nie otwiera. Przynajmniej ja nie mogę :icon_razz:

 

pzdr

Cielak

 

Kto jedzie z Warszawy?

A w ogóle to jest tu ktoś z Chotomowa albo okolic Legionowa?

 

pzdr

Cielak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...