Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek masz bardzo ciekawy pomysł,gdybym zdecydował się na wyjazd do Jabłonowa czy ktoś dołączy do mnie.A może kolega z Zawiercia .Jakie zdanie na ten temat mają inni shadowcy?

mi wstepnie pomysl sie podoba, tylko nie moge obiecac czy tym razem rodzinne obowiazki/wyjazdy mnie nie powstrzymaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wstepnie pomysl sie podoba, tylko nie moge obiecac czy tym razem rodzinne obowiazki/wyjazdy mnie nie powstrzymaja.

Możemy też pomyśleć o innym terminie i o innym miejscu.Tak jak mówiłem wcześniej spotkanie mogło by odbyć się np. nad jeziorem koło Powidza.Zastanawiajcie się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozna dolaczam sie z moja shadow 600 94r :biggrin: jestem świerzak wiec zapytam , planujecie jakis wypad ? jesli tak to wchodze w to :) Pozdrowienia dla dla wszystkich posiadaczy pieknego motorku jakim jest Shadow :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozna dolaczam sie z moja shadow 600 94r :biggrin: jestem świerzak wiec zapytam , planujecie jakis wypad ? jesli tak to wchodze w to :) Pozdrowienia dla dla wszystkich posiadaczy pieknego motorku jakim jest Shadow :0

 

Witamy.Planujemy wspólne spotakanie tylko zastanawiamy się gdzie ma się odbyć i kiedy.Tak by wszystkim pasowało w kilometrach i czasie.Teraz trochę miesza zezon urolpowy.Czekam na propozycje innych kolegów.

 

Jesli mozna dolaczam sie z moja shadow 600 94r :D jestem świerzak wiec zapytam , planujecie jakis wypad ? jesli tak to wchodze w to ;) Pozdrowienia dla dla wszystkich posiadaczy pieknego motorku jakim jest Shadow :0

 

Witamy.Planujemy wspólne spotakanie tylko zastanawiamy się gdzie ma się odbyć i kiedy.Tak by wszystkim pasowało w kilometrach i czasie.Teraz trochę miesza sezon urolpowy.Czekam na propozycje innych kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy też pomyśleć o innym terminie i o innym miejscu.Tak jak mówiłem wcześniej spotkanie mogło by odbyć się np. nad jeziorem koło Powidza.Zastanawiajcie się .

 

U mnie z terminami jest tak: 18-20 i 25 -27 sierpień to terminy zarezerwowane dla innych zlotów, 4-6 sierpień nie dam rady z uwagi na inne okoliczności przyrody, długi weekend ja mam do zagospodarowania, moge przyjechać z plecaczkiem na shadowisko (Janek twój plecaczek bedzie miał z kim pogadać :biggrin: :) ), jak nic nie stworzymy jade do karpacza. I w sumie u mnie będzie po sierpniu, pozostaje 1-3 wrześien i dalej............ pogada słyszałem ma być do pażdziernika także damy rade. :D Myślcie nad tym długim weekendem, ja bym wolał to jabłonowo przy okazji zaliczyć, ale jakoś entuzjazmu nie widać, shadok nie może, Janek pewnie by przyjechał, no jeszcze kolega "nowy"- Magic to razem trzy motocykle- troche mało chyba że........... Z warszawy do jabłonowa jest tylko 190km. NIKT JUZ SIE NIE ZDECYDUJE?

Edytowane przez Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bartic" jeśli sytuacja odnośnie Jabłonowa wyjaśni się na tyle że spotkanie się odbędzie czy ty też planujesz wybrać się.Jeśli tak to we dwójkę było by rażniej.Czekam od ciebie na sygnał.A jak tam kolega z Zawiercia i z Oleśnicy który odzywał się wcześniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę oficjalnie potwierdzić swoją obecność od soboty do niedzieli (może poniedziałku).

To to Jabłonowo koło Mławy? Bo drugie jest za Giżyciem a w Polsce jeszcze ze trzy inne :lalag:

 

Pozdrawiam

 

Shadok

 

Dodane: A przecież, w piątek mogę dojechać...

Edytowane przez shadok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę oficjalnie potwierdzić swoją obecność od soboty do niedzieli (może poniedziałku).

To to Jabłonowo koło Mławy? Bo drugie jest za Giżyciem a w Polsce jeszcze ze trzy inne ;)

 

Pozdrawiam

 

Shadok

 

Dodane: A przecież, w piątek mogę dojechać...

 

 

JABŁONOWO POMORSKIE kawałek na północ od Brodnicy. To jest II zlot połączony z festiwalem zespołów muzycznych http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56021,2879518.html. Nie wiem tylko to znalazłem żeby pasowało na długi weekend ,organizuje to dom kultury nie wiem chyba jakiejś lipy nie będzie bo już zaczynam się martwić co wówczas ze mną zrobicie :lalag: :) Rzuce hasło na forum w zlotach czy ktoś tam był.

Pozdro

 

No i pisać i wyrażać chęć do wspólnego jakże przyjemnego ;) :D spędzenia długiego weekendu na wspaniałym pojezierzu brodnickim :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chwilka bo sie gubie :/ wkoncu kiedy i gdzie mam dojechac swym shadowem ? :lalag:

Jak wynika z tego co mówi Bartek to jest Jabłonowo Pomorskie ( II zlot motocykowy)połączony z festiwalem muzycznym.

 

Jak wynika z tego co mówi Bartek to jest Jabłonowo Pomorskie ( II zlot motocykowy)połączony z festiwalem muzycznym.

zapomniałem dodać termin 11-13 08.może być dłużej bo 15.08 jest wolne.

 

Witam kolegów shadowców.Rozmawiałem telefonicznie z organizatorem imprezy w Jabłonowie który poinformował mnie w jaki sposób się ona odbywa :impreza jest jednodniowa,przyjazd koło południa w sobotę ,rozbicie namiotów na boisku sportowym chronionym przez organizatora,koncert zespołow rozpoczyna się o18.00 gdzieś do 1.00.Na drugi dzień t.j. w niedzielę odbędzie się parada.Jedzenie i picie na koszt organizatora.Nie ma możliwości przyjechać wcześniej ani póżniej zostać.Dla chętnych na dłuższy pobyt w odległości ok.7km znajduje się pałacyk nad wodą gdzie można się wykąpaći i odpocząć po trudach podróży . Zastanówcie się panowie ,zawsze jeśli nie pasuje Jabłonowo to moja oferta koło Powidza jest też aktualna.(można obejrzeć ją w internecie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wynika z tego co mówi Bartek to jest Jabłonowo Pomorskie ( II zlot motocykowy)połączony z festiwalem muzycznym.

zapomniałem dodać termin 11-13 08.może być dłużej bo 15.08 jest wolne.

 

Witam kolegów shadowców.Rozmawiałem telefonicznie z organizatorem imprezy w Jabłonowie który poinformował mnie w jaki sposób się ona odbywa :impreza jest jednodniowa,przyjazd koło południa w sobotę ,rozbicie namiotów na boisku sportowym chronionym przez organizatora,koncert zespołow rozpoczyna się o18.00 gdzieś do 1.00.Na drugi dzień t.j. w niedzielę odbędzie się parada.Jedzenie i picie na koszt organizatora.Nie ma możliwości przyjechać wcześniej ani póżniej zostać.Dla chętnych na dłuższy pobyt w odległości ok.7km znajduje się pałacyk nad wodą gdzie można się wykąpaći i odpocząć po trudach podróży . Zastanówcie się panowie ,zawsze jeśli nie pasuje Jabłonowo to moja oferta koło Powidza jest też aktualna.(można obejrzeć ją w internecie)

 

No to sam już nie wiem, z jednej strony fajnie że teren ogrodzony i chroniony z drugiej tak w mieście na boisku sportowym.....Ja bym w sobote był około 19 to mi bez różnicy że nie można wcześniej się rozbijać. A z tym jedzeniem i piciem to jak to jest Janek, piwo też na koszt organizatora? Pytałeś ile wjazd? Jak na razie to 4 motocykle jak licze później 3 bo shadok ucieka, szczerze mówiąc myślałem żę drugie shadowisko będzie z conajmniej podwójną liczbą uczestników w stosunku do pierwszego. Co ciekawe jak pierwsze shadowisko miało być koło Brodnicy to jeszcze pare osób wyrażało chęć, a teraz cisza............

Nie wiem poczekamy może jeszcze troche i zadecydujemy ostatecznie może long weekend sobie odpuścić i zrobić gdzieś w okolicach września. Piszcie co sądzicie, chyba że jakaś inna meta- Janek podaj strone z tym Powidzem, może jeszcze jakieś inne okolice ktoś zna, cały czas wałkujemy to Jabłonowo.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sam już nie wiem, z jednej strony fajnie że teren ogrodzony i chroniony z drugiej tak w mieście na boisku sportowym.....Ja bym w sobote był około 19 to mi bez różnicy że nie można wcześniej się rozbijać. A z tym jedzeniem i piciem to jak to jest Janek, piwo też na koszt organizatora? Pytałeś ile wjazd? Jak na razie to 4 motocykle jak licze później 3 bo shadok ucieka, szczerze mówiąc myślałem żę drugie shadowisko będzie z conajmniej podwójną liczbą uczestników w stosunku do pierwszego. Co ciekawe jak pierwsze shadowisko miało być koło Brodnicy to jeszcze pare osób wyrażało chęć, a teraz cisza............

Nie wiem poczekamy może jeszcze troche i zadecydujemy ostatecznie może long weekend sobie odpuścić i zrobić gdzieś w okolicach września. Piszcie co sądzicie, chyba że jakaś inna meta- Janek podaj strone z tym Powidzem, może jeszcze jakieś inne okolice ktoś zna, cały czas wałkujemy to Jabłonowo.

Pozdrówka

Podaję ci numer tel. do organizatora 606751649-Cezary.Z tego co mówił to wszystko jest gratis,wjazd też,a ile piwa i żarła na łeb to nie pytałem.Jeśli chodzi o Powidz to wystarczy wejść w" Powidz jeziora"pole namiotowe nad jeziorem w Powidzu.

 

Podaję ci numer tel. do organizatora 606751649-Cezary.Z tego co mówił to wszystko jest gratis,wjazd też,a ile piwa i żarła na łeb to nie pytałem.Jeśli chodzi o Powidz to wystarczy wejść w" Powidz jeziora"pole namiotowe nad jeziorem w Powidzu.

W sobotę wracam z Jastrzębiej , mogę odbić kawałek i zajrzeć do tego Powidza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...