Skocz do zawartości

22.04.2006 Otwarcie sezonu - Warszawa


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aaa to Wy staliscie kolo tego podestu i rozmawialiscie ?

no akurat jak odjeżdżałeś i Cię wypatrzyłam,to januszowa żona zaplatała mi warkoczyk :icon_eek:

 

poza tym wypad zdecydowanie udany, pogoda super(nie licząc temperatury w drodze powrotnej...brrrr....).niestety w Mogielnicy jeszcze nie zaczął się sezona na lody i musielismy zadowolic sie pysznymi ciachami ;) no i kurcze tyle ludzi zapowiadało się,że będzie,a na cargo były 3motocykle(plus czwarty,który pojechał sobie gdzie indziej).

 

i byłoby już w ogóle super,gdyby Dziad miał motocykl dwuosobowy i teraz nie umierałabym na ból wszystkiego(od rączek i nóżek począwszy,na plecach i pupie skończywszy :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ExtremeMoto bardzo fajne, nie wiem czemu tak malo ludzi, moze przez pogode, moze przez to, ze ochroniaze z Otwarcia Sezonu blokowali dojazd. Jutro tez bedzie sporo ciekawych rzeczy, dzisiejsze fotki tutaj: www.fotorelacje.com

 

 

Bylo niezle, chociaz nie zgadzalo sie za bardzo z planem imprezy ;) Wydaje mi sie, ze poprostu duzo ludzi nie wiedzialo ze sa 2 imprezy i zostawali na otwarciu. Widzialem kogos w kamizelce forumowej, ale jakis taki mi nie znany. Aha ze sprzetow to jeszcze rozpoznalem hayabuse Duala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i byłoby już w ogóle super,gdyby Dziad miał motocykl dwuosobowy i teraz nie umierałabym na ból wszystkiego(od rączek i nóżek począwszy,na plecach i pupie skończywszy :icon_eek: )

 

Może kup sobie spodenki kolarskie, takie z "pieluchą", i zakładaj je pod te, w których "plecaczkujesz", to przynajmniej dolną część pleców uchronisz przed bólem. ;)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kup sobie spodenki kolarskie, takie z "pieluchą", i zakładaj je pod te, w których "plecaczkujesz", to przynajmniej dolną część pleców uchronisz przed bólem. ;)

 

 

Albo zamienię TRXa na V-maxa :icon_eek: Tu mam pewne pomysły ew. na RC-36 II generacji

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Gosią też zaliczamy wycieczkę do Kazimierza do udanych, dzięki Dziadu za pomysł i cierpliwośc w czasie jazdy :icon_biggrin: Do następnego razu.

 

Pozdrawiamy

Januszm i Gosia

 

 

tak patrze na avatar i przypomina mi sie :buttrock: widzalem Was. Szkoda tylko, ze nikt mnie nie rozpoznal pomimo kamizelki i nie podszedl zagadac :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrze na avatar i przypomina mi sie :icon_mrgreen: widzalem Was. Szkoda tylko, ze nikt mnie nie rozpoznal pomimo kamizelki i nie podszedl zagadac :icon_biggrin:

 

Bardzo chętnie bym zagadał lecz gdy ja wyszedłem z Kawiarni to ty właśnie siedziałeś na motocyklu i rozmawiałeś z Aśką i Dziadem będąc już gotowym do ruszenia więc skinołem głową a ty odjechałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie bym zagadał lecz gdy ja wyszedłem z Kawiarni to ty właśnie siedziałeś na motocyklu i rozmawiałeś z Aśką i Dziadem będąc już gotowym do ruszenia więc skinołem głową a ty odjechałeś.

 

 

Napewno sie jeszcze spotkamy :icon_biggrin: a ja kamizelke zakladam zawsze ( znak rozpoznawczy ) wiec nie problem mnie pominac :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

napewno wielu z Was było na otwarciu.. macie jakies fotki ze zlotu to zamieszczajcie na forum.. a moze macie jakis link gdzie sa zdjecia z otwarcia na bemowie 2006?? z gory dzieki i pozdrawiam motonici :icon_mrgreen: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kup sobie spodenki kolarskie, takie z "pieluchą", i zakładaj je pod te, w których "plecaczkujesz", to przynajmniej dolną część pleców uchronisz przed bólem. :icon_biggrin:

bardzo dobra rada Olsenie...gdyby nie to,że akurat nie od przewiania mnie wszystko boli,tylko od pozycji w jakiej spędziłam cała trasę.a jakbym jeszcze cokolwiek pod spodnie założyła to już w ogóle by mi krew do nóg nie dopływała :icon_mrgreen:

 

jak tylko będzie chwilka czasu to wrzucę kilka zdjęć z wycieczki.i Januszu jakbyś wrzucił swoje to też byłabym bardzo wdzięczna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...