Skocz do zawartości

Co myślicie o stożku w simosnie s51


grzebyk1990
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z takim stożkiem simer wydaje inne dźwięki(moim zdaniem lepsze). Co do poprawienia mocy nie mam pojęcia. Może ktoś z was ma taki stożek założony i opowie co się w simku zmieniło. Słyszałem ,że nie można niem jeździć w terenie ponieważ będziemy mieć piach w silniku czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polepszy dzwiek, ale za to mniej tego syfu zbiera. poza tym filtry stozkowe sa powiedzmy "oblugowe" trzeba je nasaczac w specjalnym plynie, ktory kosztuje z 50zl/litr... tak samo jak gabkowe. same w sobie nie daja nic, jesli chodzi o oczyszczanie.

 

odpusc sobie.

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie mialem w swoim simsonie.Mozna dostrzec ze troszke wzrastaja obroty silnia(jezeli dobrze do stozka wyregulujesz gaznik) moto ma mniejszą chec rozpedzac sie z wolnych obrotow ale za to lepiej idzie na gornych:)Ogoolnie do simsona niepolecam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo w simsona nie ma co wkladac bo i tak nikt ci tego nie zwroci. Ja kupilem rok temu simsona za 1000zl i wsadzilem w niego 1000zl a teraz sprzedalem za 1200 takze naprawde nie warto. Lepiej sprzedaj i kup jakas japonie albo suszarke i chociaz nic nie stracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi twierdzi, że stożek daje fajny dźwięk, ale mi ten dźwięk po prostu się nie podoba. Moto chodzi, jakby miało jakiegoś muła i w ogóle głośno chodzi. Ja lubię cichą pracę silnika i żeby fajnie było słychać jak chodzi tłumik, a nie jakieś muuuuaaaa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym filtrem stozkowym simek bedzie chodzil glosniej, poniewaz filtr mocujemy bezposrednio na gazniczek. I przez to ze jest tak zamontowany, jest glosniejszy. Orginalne filtry simsonowskie, sa umieszczane w plastikowej puszcze, z odpowiednia droga powietrza co dzieki temu wycisza motorek. Zaloz orginalny filrt powietrza i wszystkie wyciszenia w tlumniku tak jak w orginale, to simek bedzie Tobie ladnie dzyndzal. A nie tak jak te suszarki-pierdza nie wiadomo jak, i to glosno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...