Skocz do zawartości

SUZUKI GSX750F 1990r problem z odpaleniem


szulbor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem to samo ;) Nie palił mi na dwa cylindry.Musiałem dać gaźniki do wyczyszczenia, bo były zawalone po zimie. Okazało się,że nie zalałem zbiornika do końca paliwem i prawdopodobnie się trochę rdzy albo wody dostało do gaźników :) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - imbryk faktycznie nie lubi dłuższego postoju. U mnie po 4 miesiącach stania silnik nawet na chwile nie zagadał po zakręceniu rozrusznikiem. Na dzień dobry wymieniłem świece (były już ostro podjechane, miały ze 3 lata) i spuściłem paliwo z komór pływakowych. Po tych zabiegach słychać było że silnik zaczyna łapać ale nadal nie chciał zaskoczyć pomimo że odpalaliśmy go z przewodów. Dopiero pomogło odpalenie na pych - jak złapał to od razu chodził na wszystkich garkach.

 

Ukasz - Suzuki zaleca wymianę świec co sezon lub 12000. Wykręć i je oblukaj - jeśli są już podjechane to niestety czeka Cię wydatek.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego sezonu tez myslalem, ze pozimowe odpalanie GSXFa to jego fabryczna przypadlosc. Po podobnych problemach w poprzednim sezonie na koniec 2005 roku przed odstawieniem moto osuszylem gazniki, wyczyscilem swiece, niewielka ilosc oleju w kazdy cylinder - i co?

 

A to, ze wiosna silnik zagadal doslownie za pierwszym zakreceniem rozrusznika. :)

 

Te moto jest chyba bardzo wrazliwe na syf gaznikowy i slabe, zawilgocone paliwo. W kazdym badz razie ja juz znalazlem swoj sposob na wiosenne odpalanie.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tą wiosną, cholera? ja mam podobnie i już nerwicy dostaję. po sezonie gaźniki poszły na czyszczenie. teraz złorzyłem, odpalam i d...a - nie chodzi drugi gar. kolektor ledwo ciepły za to napieprza po wydechu co chwilę. świece wymienione, gaźniik jeszcze raz przedmuchany, paliwo się dostaje, iskra jest mocna jak diabli i strzela. zamieniłem fajki z trzecim cylindrem (chodzą razem) i nic. trzeci chodzi drugi strzela.

ooo sooo chooodzzziiii ?? wie ktoś może?

a, moto to cb 900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...