Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8) Cześć

Wybieramy się w niedzielę do Zalipia zobaczyć domy malowane w kwiaty (jakieś 100 km od Krakowa). Wyjazd ok. 11-12, kto się nie wstydzi jechać z dwieściepięćdziesiątką - zapraszam :twisted:

ja sie pisze założe czaszke i pojade teraz widze ze mnie będziecie dojezdzac z to że sobie raz chciałem podzidowac :cry: wtedy jak by ktos przyjechal na słabszym sprzecie to ja bym nie czekał taka jest prawda dlatego tak napisałem bo ten ktos by sie troszke zbulwersował jak by przyjechal i sam by mósiał jechac a lepiej odrazu napisac co i jaki ja nie owijam w bawełne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto się nie wstydzi jechać z dwieściepięćdziesiątką - zapraszam  

 

Jak wszystko dobrze pójdzie to sie wybiore ;)

Dobrze sie już czuje więc chyba nie zaszkodzi mi krótka przejaźdzka :twisted:

 

PS: Dziś otworzyłem silnik aby zobaczyć jak wygląda po wydawało mi się lekkim przytarciu. To co zastałem w prawym cylindrze jest w załączniku ;)

Zastanawia mnie jakim cudem na takim tłoku przejechałem ok 40km :roll:

 

Dobrze że z Łodzi przywiozłem kolejny silnik - jutro przekładam cylinder z tłokim :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zato bedziecie mogli moje nowe obejrzec  

(chociaz nie dolacze bo jeszcze prawka brak  )

 

Jak się jedzie w grupie to taki dokument można uznać za zbędny :P

W razie kontroli zatrzyma się jadący pierwszy albo ostatni, no ewentualnie w ogóle nikt się nie zatrzyma ;) ;) ;) l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się tylko tak mówi że ktoś się zatrzyma ;) ja ostatnio jechałem i musiał się do mnie przypieprzyć ale i tak się nie zatrzymałem ;)

ale ekipa niezła wtedy jechała bo podtrzepiliśmy się do jakiś przecinaków a że był korek to dawaliśmy sobie rade za nimi.

dokument to nie wszystko ważne żeby się nie zabić ani też nikogo przy okazji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,już wróciliśmy cali i zdrowi po bieszczadzkich szaleństwach.Drogi i krajobraz są tam boskie.Zrobiliśmy ogółem ok 750 km(w tym dziś ok.450).Co prawda nie obyło się bez przygód.Jeden z nas poprostu na ostrym winklu-opuścil droge ;) ,ale na szczęscie obyło się bez strat-ale była jazda :mrgreen: .Wracając oczywiśćie spodkaliśmy mundurowych i chcieli jednego z nas dorwać za podwójną ciągłą-ale im się ten manewr nie powiódł :mrgreen: .

 

Zastanawia mnie jakim cudem na takim tłoku przejechałem ok 40km  

ostry ten tłok -dobrze że kupiłeś silnki na bajzlu.

 

Cześć  

Wybieramy się w niedzielę do Zalipia zobaczyć domy malowane w kwiaty (jakieś 100 km od Krakowa). Wyjazd ok. 11-12, kto się nie wstydzi jechać z dwieściepięćdziesiątką - zapraszam  

ja wstępnie moge się pisać,na zlocik do Woszczycach się nie wybieram.A może Kazimierz?Filipe coś wspominał o wypadzie tam w niedziele.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie obyło się bez przygód.Jeden z nas poprostu na ostrym winklu-opuścil droge ;) ,ale na szczęscie obyło się bez strat-ale była jazda
- co się stało?

 

Cześć  

Wybieramy się w niedzielę do Zalipia zobaczyć domy malowane w kwiaty (jakieś 100 km od Krakowa). Wyjazd ok. 11-12, kto się nie wstydzi jechać z dwieściepięćdziesiątką - zapraszam  

ja wstępnie moge się pisać,na zlocik do Woszczycach się nie wybieram.A może Kazimierz?Filipe coś wspominał o wypadzie tam w niedziele.

wygląda na to że wycieczkę do Zalipia - przynajmniej jeśli chodzi o nas, trzeba będzie przełożyć. Dopadło mnie grypsko i leżakuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której i gdzie jeśli mieluibyśmy jechać na zlot?bo może sytuacja sie wyklaruje i bym pojechał?
ja sie wybiore w sobote na ten zlocik , Piter o ktorej planujesz wyjechac?

 

Kro się w końcu wybiera :?: pogoda jest super i też bym się przejechał

 

wygląda na to że wycieczkę do Zalipia - przynajmniej jeśli chodzi o nas, trzeba będzie przełożyć. Dopadło mnie grypsko i leżakuję

 

szkoda , pogoda piękna a Ty chora ;) Zdrówka życze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szkoda że Pavkowa złapała grype-wracaj szybko do zdrowia.Pogoda dziś i jutro ma być wyśmienita to może pojedziemy do tego Kazimierza?(może Sandomierz?)A dziśiaj ktoś gdzieś bedzie latał?A nie odupszcze takiej pogo :mrgreen: .

 

- co się stało?

Nic takiego spoko wszystko jest w pożądku ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...