Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wzialem od muzyka zdj z poprzednich wypadow i troche sie juz tego nazbieralo

chcialbym jeszcze poinformowac ze zaczal dzialac adres www.motoforum.one.pl

w miare wolnego czasu bede strone przebudowywal i usprawnial jak ktos ma jeszcze jakies zdj to prosze o kontakt w celu umieszczenia zdj na stronce najlepij sms 503027180 z tego co pamietam to okrop robil jakies fotki i monka jak dacie rade to nagrajcie na cd i sie jakos ustawimy bo nie ma sensu wszystkiego przepychac przez net

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to okrop robil jakies fotki i monka jak dacie rade to nagrajcie na cd i sie jakos ustawimy bo nie ma sensu wszystkiego przepychac przez net

z tych co ja robilem sa tam prawie wszystkie

jest jeszcze pare z grilla u Polo

sa dostepne pod http://monka.merix.com.pl/grill/ (cos moglem popieprzyc, wiec dostaniesz sie tam przez monka.merix.com.pl ).

nie ma duzo,wiec mozesz je zabrac z tamtad. dasz rade? jak nie, to oczywiscie oryginaly mogre wypalic i jakos ci dostarczyc.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dzis do Kryspinowa' date=' wyjazd ode mnie z pod bloku ( Białoprądnicka 32/15) o 19.15[/quote']

 

witam :P jak sie wyrobie to chetnie dolacze do szanownego towarzystwa, tylko gdzie w Kryspiowie bedziecie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna była wycieczka do Wrocławia i z powrotem. Pod koniec troche padało, ale wyjazd by sie nie liczył jak by nas nie zmoczyło.

Jakby w sobote była dobra pogoda to trzeba by gdzieś pojechać (bo urlop sie kończy).

Może Miechów-Książ Wielki-Jędrzejów-Pińczów-Młodzawy-Wiślica-Skalbmierz? Może być z modyfikacjami.

A może dało by sie wyskoczyć gdzieś wcześniej jakby była pogoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna była wycieczka do Wrocławia i z powrotem. Pod koniec troche padało, ale wyjazd by sie nie liczył jak by nas nie zmoczyło.

Jakby w sobote była dobra pogoda to trzeba by gdzieś pojechać (bo urlop sie kończy).

Może Miechów-Książ Wielki-Jędrzejów-Pińczów-Młodzawy-Wiślica-Skalbmierz? Może być z modyfikacjami.

A może dało by sie wyskoczyć gdzieś wcześniej jakby była pogoda?

 

Niezły pomysł, zobaczymy jak bedziemy stali czasowo.

 

Ja mam natomiast propozycję na piątek, przeczytajcie najpierw to:

http://ewka.k2.webpark.pl/akcja.htm

W piątek tj. 30.07 w Wiśniczu jest uroczystość związana z obchodzmi 60-tej rocznicy akcji na więzienie. Uroczystość rozpocznie się o godz. 16.30 na cmentarzu wieziennym.

 

Jadę na tą uroczystość, mam tam się spotkać z Panem Eugeniuszem Kowalem ps "Ewka",

Jeżeli byłby ktoś zainteresowany, to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...