Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A zreszta to musialbym szukac dworca

 

Opisuję dojazd na dworzec w Oświęcimiu (trasa od samego Kraka):

Jedziemy na Kryspinów potem na Libiąż -cały czas główną, w Libiążu na Oświęcim.

Wjeżdżamy do Oświęcimia, pierwsze rondo prosto, drugie prosto i po 150m po prawej widzimy dworzec :buttrock: - chyba nic prostrzego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy się o 12

o 12 w krraku czy oswiecimiu?

tak sie zastanawiam, bo lece na slowacje (przez Chyzne) czy moze nie pojechac z wami troche, a potem skoczyc na Chyzne przez Zawoje.

Zalezy mi tylko na drodze od Zuberca, bo tam sa miodzio winkielki :buttrock:

Wiec jakby mi sie udalo - to gdzie i o ktorej spotkanie w Kraku?

I kto jedzie z Kraka??

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po skruceniu trasa jest całkiem sensowna jak na 1 dzień, wcześniejsza to było przegięcie :/

Jak tylko będzie pogoda w miare to się pisze :buttrock: Proponuje spotkać się przy kinie Kijów o 10:30

Kto jedzie z Krakowa ?????????????? Retnom ?? kto jeszcze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wew wtorek planowany jest griil u mnie za domem ,

miejsca jest srednio malo ale sie pomiescimy :buttrock:

za to jest miejsce parkingowe na 6 motocykli

zapraszam we wtork jesli pogoda dopisze zaczynamy o 19

adres Na Blonie 10

tj Bronowice Nowe przy pętli tram. 4 ,8 , 13

kto byl na gieldzie RTV na Balickiej to trafi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd na Górę Żar bardzo dobra koncepcja :smile2: Będzie otwarte szybowisko – to może polatamy.

 

Kto z Krakówka jedzie na turystyczna wycieczkę do Oświęcimia spotkać się z Muzykiem na dworcu ? Nie chce Mi się jechać samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawloo jak cos to wpadne po ciebie ok 9.30-10 /jeszcze sie zgadamy dokladnie/ i podjedziemy po Rozia ale proponowalbym spotkanie albo za Jubilatem albo w okolicach banku <okraglaka> na Monte Cassino chyba wiecie gdzie Jest tam spory parking i mozna chwile bez problemu poczekac

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak ktoś będzie miał ochotę wpaść to zapraszam.

 

Sprecyzuj co przez to rozumiesz :D :D :P

 

Można wpaść na weekend, jest tani hotel lub camping nad jeziorkiem. Miejscówka jest idealna i w dalszym ciągu jest tanio :P . Rok temu było u mnie sporo kumpli na moto :buttrock: i stwierdzili że to jedne z lepszych wakacji. Jest tam jeszcze zasięg na Polską sieć więc jak ktoś ma ochotę wpaść to proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwester:

no to nie badz taki tajemniczy, napisz kiedy dokladniej wyjezdzasz, i ile to jest tani hotel/camping no a potem mozna sie dopiero zastanawiac czy jechac, a i jeszcze jakos dokladniej napisz gdzie ta miejscowosc szlachetna lezy (przy ktorej drodze, w ktorym regionie, sos w tym stylu)

 

greetings

p.s. a ja myslalem ze wychowawcy na koloniach/obozach to zarabiaja kase, a tu wychowawca musi uskladac na swoj wyjazd :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie ustalam miejsce spotkania pod Okraglakiem przy Monte Cassino ok 10-10.30 Ewentualnie gdyby mial sie ktos spoznic prosze o tel/sms 503027180 Do Oswiecimia to ok 1 godz drogi spokojnym tempem wiec zdazymy na 12 zeby sie spotkac z Muzykiem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ugadałem z grupką z Katowic na niedziele wiec jak ktos jedzie to piszcie

Witam,ok napisz o której się spodkamy i gdzie?Dziś wieczór lece do kumpeli na grila,jak będę jutro w dobrym stanie :mrgreen: to się z chęcią wybiore.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...